Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Wózki półkowe serwisowe

Wózki półkowe wykorzystywane są na wiele sposobów, głównie w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Wózki serwisowe to produkty do codziennej pracy podczas serwowania jedzenia, sprzątania i transportowania ciężkich przedmiotów, przykładowo talerzy czy kartonów. Wysoki standard wózków transportowych pozwala na stosowanie ich w warunkach o wysokiej wilgotności oraz w miejscach, gdzie czynniki zewnętrzne są niesprzyjające, np. chłodnie, pralnie, magazyny, kuchnie, sklepy.

484,38 zł

Składany wózek platformowy, łatwy w obsłudze. Maksymalne obciążenie do 75 kg.

więcej
777,35 zł

Nierdzewny wózek o ładowności 100 kg. Wózek serwisowy półkowy.

więcej
941,45 zł

Wózek kelnerski gastronomiczny 2 półkowy. Galwanizowana elektrolitycznie rama z 10 milimetrowymi klejonymi półkami z laminatu, uchwyt pokryty plastikiem. Ładowność: 150kg

więcej
941,45 zł

Wózek kelnerski gastronomiczny 2 półkowy. Galwanizowana elektrolitycznie rama z 10 milimetrowymi klejonymi półkami z laminatu, uchwyt pokryty plastikiem. Ładowność: 150 kg

więcej
1 058,88 zł

Wózek kelnerski gastronomiczny 2 półkowy. Wózek z dwoma tacami o powierzchni laminowanej. Ładowność: 100kg

więcej
1 189,93 zł

Nierdzewny wózek z półkami o rozmiarze 825 x 500 mm.

więcej
1 305,81 zł

Wózek kelnerski gastronomiczny 2 półkowy. Możliwość regulacji wysokości półek. Ładowność: 250kg

więcej
1 305,81 zł

Wózek kelnerski gastronomiczny 2 półkowy. Produkt jest dostarczany w częściach, nie jest złożony. Ładowność: 250kg.

więcej
1 602,90 zł

Wózek kelnerski gastronomiczny 3 półkowy. Wózek z trzema tacami o powierzchni antypoślizgowej. Ładowność: 150kg

więcej
1 602,90 zł

Wózek kelnerski gastronomiczny 3 półkowy. Wózek z trzema tacami posiadającymi powłokę antypoślizgową. Ładowność: 150kg

więcej
1 631,36 zł

Łatwy w manewrowaniu wózek platformowy, posiadający dwie półki. Półki wykonane z wytrzymałej melaniny w systemie MDF. Wózek platformowy transportowy magazynowy o maksymalnym obciążeniu 500 kg.

więcej
1 776,77 zł

Produkt jest dostarczany w częściach. Wózki dostępne są w kolorze białym, niebieskim. Możliwość zamówienia z 2,3 lub 5 półkami.

więcej
1 864,01 zł

Łatwy w manewrowaniu wózek platformowy. Wózek posiada dwie wytrzymałe półki. Półki wykonane z melaniny w systemie MDF. Wózek platformowy transportowy magazynowy 500 kg

więcej

Podstawowym zadaniem wózków półkowych jest przewożenie na bliskie odległości produktów o małym gabarycie. Wózki platformowe gastronomiczne wyposażone są w dwie, trzy lub pięć tac o nośności od 100 kg do nawet 500 kg. Półki wózka serwisowego mogą być również wyposażone w powierzchnię antypoślizgową zabezpieczającą ześlizgnięcie się przewożonego produktu. Proponowane wózki wyposażone są w 4 koła (stałe lub obrotowe) z pełnej gumy. Gwarantuje to dużą przyczepność do podłoża i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Idealnie sprawdzają się w szpitalach, szkołach, restauracjach, hotelach i lotniskach. Dzięki wyposażeniu w rączki i przedłużone burty są łatwe w prowadzeniu.

Gwarancja magazynuj.pl dla wózków półkowych serwisowych

Wózki będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji wózków serwisowych. Oferowane przez nas wózki półkowe dla hoteli i punktów gastronomicznych charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.