Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Rolki transportowe

Oferowane przez nas rolki transportowe to konstrukcje dobrze dopasowane do charakteru i zagrożeń wynikających z pracy w magazynach. Zastosowanie odpowiednich materiałów wpływa na dobre parametry nośności. Ponadto rolki mają niski opór tarcia, dlatego ułatwiają prowadzenie ciężkich elementów. Odpowiednie zabezpieczenia na łożyskach ograniczają możliwość wystąpienia awarii i poprawiają żywotność rolek transportowych.

1 813,75 zł

Zestaw transportowy do przewozu maszyn o masie do 10T

więcej
2 220,40 zł

Rolki transportowe o udźwigu 9 ton. Idealne do bezpiecznego poziomego transportu ciężkich ładunków np. maszyn, pras hydraulicznych, obrabiarek itp.

więcej
3 562,40 zł

Rolki transportowe o udźwigu 12 ton. Idealne do bezpiecznego poziomego transportu ciężkich ładunków np. maszyn, pras hydraulicznych, obrabiarek itp.

więcej
4 026,00 zł

Rolki transportowe o udźwigu 18 ton. Idealne do bezpiecznego poziomego transportu ciężkich ładunków np. maszyn, pras hydraulicznych, obrabiarek itp.

więcej
4 562,80 zł

Rolki transportowe o udźwigu 24 ton. Idealne do bezpiecznego poziomego transportu ciężkich ładunków np. maszyn, pras hydraulicznych, obrabiarek itp.

więcej
5 526,60 zł

Rolki transportowe o udźwigu 36 ton. Idealne do bezpiecznego, poziomego transportu ciężkich ładunków np. maszyn, pras hydraulicznych, obrabiarek itp.

więcej

Rolki transportowe do maszyn i dużych obciążeń

Przenoszenie ciężkich elementów maszyn czy towarów o znacznej wadze często wymaga zastosowania rolek transportowych. Te akcesoria stosowane są głównie w przemyśle i mają za zadanie zapewnienie ciągłości przepływu dostaw towarów. Ich konstrukcja pozwala na przewożenie elementów o znacznym ciężarze, przy wykorzystaniu niewielkiej siły. Dodatkowo zajmują niewiele miejsca i są bardzo łatwe w obsłudze.

Obszary zastosowania dla rolek transportowych

Rolki przenośnikowe lub transportowe wykorzystywane są do transportu ciężkich sztywnych konstrukcji. Stosuje się je w miejscach, gdzie nie ma możliwości pracy z użyciem wózków widłowych, dźwigów czy innych urządzeń mechanicznych. Jednocześnie wymagana jest precyzja i stabilność transportowanego elementu. Profesjonalne rolki transportowe mogą być potrzebne w takich obiektach jak:

  • zakłady produkcyjne;
  • magazyny towarów wielkogabarytowych;
  • centra i placówki handlowe;
  • branża budowlana.

Powszechnie rolki transportowe wykorzystywane są do przemieszczania i ustawiania maszyn produkcyjnych. Mogą być wykorzystywane do transportu tłoczarek, tokarek, pras, czy maszyn włókienniczych. Sprawdzają się także przy dostarczaniu i odbieraniu półproduktów lub produktów gotowych z maszyny. W magazynach mogą być pomocne przy odbieraniu paczek, a także przyjmowaniu ich.

Jak wybrać odpowiednie rolki transportowe?

Przy wyborze rolek transportowych warto wziąć pod uwagę najważniejszy parametr, jakim jest nośność zestawu. Poszczególne komplety formowane są z profili, które mogą przenieść rozmaity ciężar. Przy każdym produkcie podana jest zatem maksymalna dopuszczalna ładowność, która może wynieść od 9 do nawet 36 ton. Taki zakres pozwala na wykorzystywanie ich do przewożenia dowolnych maszyn i towarów. Przy wyborze warto zwrócić uwagę również na materiał, z jakiego wykonane są rolki. Najczęściej jest stosowany poliamid, jednak oferujemy także rolki ze stali lub nieścieralnego nylonu. Dobór materiału jest uzależniony od rodzaju podłoża, po jakim będzie poruszało się urządzenie.

Rolki transportowe na zamówienie w sklepie magazynuj.pl

W ofercie naszego sklepu znajdują się rolki transportowe wyprodukowane zgodnie z normami przewidzianymi dla takich produktów, co jest gwarancją bezpieczeństwa. Dysponujemy certyfikatami potwierdzającymi jakość i właściwości techniczne dla tych produktów. Szeroka gama towarów umożliwi znalezienie odpowiedniego, który będzie najlepiej sprawdzał się przy najczęściej wykonywanych pracach. Zamówienia realizujemy po kilku dniach o dopełnienia formalności. W niektórych przypadkach potrzebujemy więcej czasu na złożenie rolek transportowych, o czym poinformujemy przed zakupem.