Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Wózki podnośnikowe

Porządek w magazynie hurtowni, sklepu czy innych punktów to jeden z najważniejszych czynników wydajnej pracy. Stosując dostępne u nas wózki podnośnikowe masz gwarancję szybkiego, bezpiecznego i komfortowego przetransportowania towaru umieszczonego na paletach, bez obaw o ich zniszczenie. W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju wózki, w tym wersje elektryczne i ręczne o różnym udźwigu. Sprawdzą się również w warsztatach, punktach usługowych czy sklepach detalicznych.

13 170,69 zł

Seria najwyższej klasy wózków paletowych ręcznych o ergonomicznym kształcie. 800 kg nośności w transporcie i 400 kg w przechyle.

więcej
5 064,93 zł

Seria najwyższej klasy wózków paletowych ręcznych o ergonomicznym kształcie. 800 kg nośności w transporcie i 400 kg w przechyle.

więcej
10 736,00 zł

Seria najwyższej klasy wózków paletowych nożycowych, elektrycznych o maksymalnym udźwigu do 1000 kg.

więcej
7 454,20 zł

Seria najwyższej klasy wózków unoszących, elektrycznych o maksymalnym udźwigu 150 kg.

więcej

Wózki podnośnikowe do magazynów czy hal produkcyjnych – trwałość, siła i wszechstronność

Ułożone na paletach produkty lub materiały wymagają ogromnej siły do ich transportu. Ich ciężar osiąga najczęściej kilkaset kilogramów, a z kolei ręczne przenoszenie po jednym egzemplarzu oznacza istotną stratę czasu. W naszym asortymencie otrzymasz wszechstronne wózki podnośnikowe, które ułatwią Ci przenoszenie i podnoszenie ciężkich elementów, które świetnie sprawdzą się w punktach usługowo-produkcyjno-handlowych.

Załadowany na palety towar – chociaż jego waga jest znacząca – umożliwia proste przenoszenie i transport na różnych płaszczyznach. Jest to sposób efektywny, pozwalający na oszczędność czasu i siły. Jednak do poruszania takim ładunkiem konieczne jest odpowiednie narzędzie, czyli dostępne u nas wózki podnośnikowe.

Czym są wózki podnośnikowe?

To wszechstronne narzędzia transportowe, ułatwiające przenoszenie ułożonego na paletach towaru. Posiadają część jezdną i nośną, wyposażoną w nożyce, które podjeżdżają pod paletę i w stabilny sposób mogą ją podnieść, a później przetransportować.

W zależności od tego czy wykorzystujemy wózki widłowe elektryczne podnośnikowe czy ręczne, paletę podnosi się albo wykonując ruch częścią sterującą albo korzystając z mechanizmu automatycznego. Następnie – po zablokowaniu towaru na określonej wysokości – można go przenieść i rozładować. Wózki pozwalają zbierać palety z wyższych kondygnacji i tam też umieszczać palety wyładowane określonymi materiałami.

Gdzie zastosujesz prezentowane u nas wózki podnośnikowe?

Z tego względu wózki podnośnikowe nadają się do zastosowania w wewnętrznym transporcie, w handlu, warsztatach, sklepach wielkopowierzchniowych, zakładach przemysłowych, spedycji, ale też w magazynach. Są dobrym wyposażeniem aut ciężarowych do transportu materiałów, pozwalając na błyskawiczne załadowanie czy wyładowanie określonych dóbr.

Przed zakupem wózków pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na ich nośność, to czy są to narzędzia elektryczne czy ręczne oraz jaki rozstaw wideł posiadają. W ten sposób dobierzesz określony rodzaj urządzenia do swoich potrzeb – niezależnie od tego, jaki rodzaj działalności prowadzisz.

Jakiego rodzaju wózki dostaniesz w naszym asortymencie?

Posiadamy różnego rodzaju wózki podnośnikowe na palety, w tym urządzenia z elektrycznym i ręcznym mechanizmem podnośnikowym. Mamy zarówno małe narzędzia o nośności do 150 kilogramów, jak i duże wózki, które mogą dźwigać nawet 800 kilogramów.

Wszystkie są bezpieczne dla użytkowników, mają mechanizmy awaryjne i pełną stabilizację ładunku. Są wszechstronne, komfortowe w korzystaniu i proste w obsłudze. Ich pełne działanie potwierdzają liczne i pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów.

Zapewniamy, że jakość prezentowanych wózków paletowych to najwyższa klasa, dzięki czemu przez długi czas będą zapewniać sprawne i skuteczne działanie. Zapewniamy też wsparcie gwarancyjne oferowanych u nas narzędzi.