Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Wkłady do BIG BAG-ów

Wkłady foliowe przystosowane do wielkogabarytowych worków BIG BAG to produkty wielokrotnego użytku. Wkłady do BIG BAG-ów mają szerokie zastosowanie w przemyśle rolniczym, spożywczym oraz transportowym. Wkłady wykonane z folii często używane są do magazynowania nawozów, substancji pylistych, jak również kiszenia produktów spożywczych. Wkład umieszczony w kontenerze BIG BAG stanowi dodatkową ochronę dla przechowywanego czy transportowanego towaru. Chroni towar przed wilgocią, jak również pełni funkcję uszczelnienia szwów.

10,98 zł

Wkład foliowy przystosowany do worków Big Bag nr 1, 2, 3, 4

więcej
14,50 zł

Wkład foliowy przystosowany do worków Big Bag nr 7, 11, 12, 14

więcej

Wkład foliowy w workach typu BIG BAG może być umieszczony luzem lub wszyty w boki worka. Wkłady foliowe występują w wersjach pod konkretne wagi produktu, który będzie w nim przechowywany, tj. 500 kg lub 1,000 kg, jak i rodzaju worka BIG BAG (1,2 lub 4-uchwytowy).

Gwarancja magazynuj.pl dla wkładów do worków BIG BAG

Proponowane wkłady do worków BIG BAG zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji wkładów. Każdy wkład foliowy do BIG BAG-a będący w naszej ofercie jest objęty gwarancją producenta, co świadczy o wysokiej jakości proponowanego produktu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.