Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Wkłady do BIG BAG-ów

Wkłady foliowe przystosowane do wielkogabarytowych worków BIG BAG to produkty wielokrotnego użytku. Wkłady do BIG BAG-ów mają szerokie zastosowanie w przemyśle rolniczym, spożywczym oraz transportowym. Wkłady wykonane z folii często używane są do magazynowania nawozów, substancji pylistych, jak również kiszenia produktów spożywczych. Wkład umieszczony w kontenerze BIG BAG stanowi dodatkową ochronę dla przechowywanego czy transportowanego towaru. Chroni towar przed wilgocią, jak również pełni funkcję uszczelnienia szwów.

10,98 zł

Wkład foliowy przystosowany do worków Big Bag nr 1, 2, 3, 4

więcej
14,50 zł

Wkład foliowy przystosowany do worków Big Bag nr 7, 11, 12, 14

więcej

Wkłady foliowe do worków BIG BAG – szerokie zastosowanie, pełen komfort użycia

Worki BIG BAG o dużych wymiarach mogą być używane wielokrotnie, jeżeli zastosujesz do nich specjalnie przygotowane i dostępne w naszej ofercie wkłady foliowe do worków BIG BAG. Ich zadaniem jest ochrona struktury pojemnika docelowego, a także możliwość transportowania różnych elementów czy produktów bez obaw o utratę ich jakości.

Wkłady foliowe do worków BIG BAG to wszechstronność, jakość i możliwość wielokrotnego użycia jednego nośnika transportowego. Mogą być umieszczone luzem lub wszyte w boki worka, aby zapewnić mu jednolitą strukturę, m.in. ograniczając wyciekanie płynów.

Wkłady foliowe do worków BIG BAG – postaw na szeroki wybór

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju worki plastikowe do BIG-BAGÓW. Mamy Wkłady foliowe w wersjach pod konkretne wagi produktu, który będzie w nim przechowywany, tj. 500 kg lub 1,000 kg, jak i rodzaju worka BIG BAG (1,2 lub 4-uchwytowy).

To idealny sposób do wykorzystania worków w przetwórstwie żywności, rolnictwie, produkcji przemysłowej, ale też w wywożeniu odpadów i wielu innych. Z pewnością wkład foliowy do BIG BAG zwiększy jego możliwości i zabezpieczy przed uszkodzeniem.

Gwarancja magazynuj.pl dla wkładów do worków BIG BAG

Nasze wkłady foliowe do worków BIG BAG to nie tylko szeroki wybór, ale też gwarancja trwałości, jakości i wszechstronności.

Proponowane wkłady do worków BIG BAG zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji wkładów. Dzięki temu znajdą zastosowanie przy transporcie czy przechowywaniu produktów pochodzenia zwierzęcego i pozostałej żywności.

Każdy wkład foliowy do BIG BAG-a będący w naszej ofercie jest objęty gwarancją producenta, co świadczy o wysokiej jakości proponowanego produktu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień. Z pewnością będziesz zadowolony z zakupu.