Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Palety wychwytowe pod zbiorniki IBC

Palety wychwytowe pod pojemniki IBC / KTC wykonane są z bardzo trwałego i odpornego na szkodliwe chemikalia polietylenu. Charakteryzuje je duża pojemność wychwytu wynosząca nawet 1 200 litrów. Wanny do pojemników typu Mauser gwarantują szczelność oraz bezpieczeństwo podczas przechowywania zbiorników DPPL z płynami. Pojemniki wychwytowe są odporne na intensywną ekspozycję. Wykorzystywane przede wszystkim w środowiskach przemysłowych, gdzie występują substancje chemiczne i niebezpieczne. Parametry pojemników pod kontener IBC takie jak pojemność wychwytowa, rozmiar palety, nośność oraz wymiary kratownicy spełniają zaostrzone wymagania dotyczące kontrolowania wycieków substancji niebezpiecznych w zakładach przemysłowych. Palety wychwytujące zostały skonstruowane tak, aby mogły być transportowane za pomocą wózków widłowych. Odpowiednio dobrana kolorystyka w barwach ostrzegawczych, zapewnia dobrą widoczność palet.

2 811,99 zł

Paleta wychwytowa wykonana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu. Doskonale nadaje się do składowania pojemników IBC / KTC z olejami czy chemikaliami.

więcej
4 486,68 zł

Paleta wychwytowa wykonana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu.

więcej
5 057,82 zł

Paleta wychwytowa wykonana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu. Doskonale nadaje się do składowania pojemników IBC / KTC z olejami czy chemikaliami.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla palet wychwytowych IBC / KTC

Palety wychwytowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji palet wychwytowych dla pojemników z substancjami niebezpiecznymi. Oferowane przez nas palety wychwytowe pod zbiorniki IBC / KTC charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.

Oficjalny partner