Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Wagi

Posiadamy różnego rodzaju wagi magazynowe, które charakteryzują się ogromną precyzją pomiarową, możliwością legalizacji i wszechstronnym zastosowaniem. Waga do magazynu z naszego asortymentu sprawdzi się również w sklepie, hurtowni, punktach usługowych (np. placówkach pocztowych i partnerskich) oraz podobnych. Dostępne u nas urządzenia ważą zakres od 0 do nawet 200 kilogramów, w zależności od zapotrzebowania klienta. Są łatwe w obsłudze, bardzo wytrzymałe i pozwalają na szybkie obsłużenie klientów.

774,90 zł

Nowoczesna stołowa waga VALOR 1000. Łatwa w obsłudze dzięki tylko dwóm przyciskom.

więcej
2 127,90 zł

Nowoczesna waga z funkcją liczenia OHAUS RC31P Ranger Count 3000. Przystosowana do liczenia małych elementów o takiej samej masie.

więcej
1 414,50 zł

Nowoczesna stołowa waga VALOR 1000. Łatwa w obsłudze dzięki tylko dwóm przyciskom.

więcej
896,70 zł

Nowoczesna stołowa waga VALOR 1000. Łatwa w obsłudze dzięki tylko dwóm przyciskom.

więcej
925,64 zł

Nowoczesna waga z funkcją liczenia Ohaus Ranger Count 1000. Przystosowana do liczenia elementów o takiej samej masie.

więcej

Wagi magazynowe – precyzja, wszechstronność i wytrzymałość w jednym

Prowadzenie firmy handlowo-usługowej, opiera się często na zróżnicowanych wartościach, takich jak liczba danych produktów, albo ich waga. Do oszacowania konkretnej ilości, w precyzyjny, wyważony sposób służą dokładne wagi magazynowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór takich urządzeń, które sprawdzą się w różnych sytuacjach.

Czym jest waga do magazynu? To specjalny sprzęt, który umożliwia precyzyjne określenie wagi różnego rodzaju towarów, o większym niż standardowy gabarycie. Dzięki temu urządzenie świetnie nadaje się do wykorzystania jako waga do ważenia paczek, ale nie tylko. Posiadamy wyspecjalizowane wagi, które sprawdzą się w różnych branżach. Co warto o nich wiedzieć?

Jakie cechy powinny mieć dobre wagi magazynowe?

Wagi magazynowe, które mają spełniać się w przedsiębiorstwach różnego typu, powinny prezentować określoną jakość i trwałość. Konieczny jest też szeroki zakres funkcjonalności takowych urządzeń.

 • Precyzja – ważne jest, aby waga wskazywała dokładne wartości pomiarowe, które pozwolą na określenie parametru kontrolowanej rzeczy. Najlepsze wagi magazynowe potrafią wskazywać ciężar z dokładnością do kilku gram.
 • Wszechstronność – duże i mniejsze przedmioty, worki, paczki, elementy metalowe czy z tworzyw sztucznych. Współczesne wagi do paczek powinny bez problemu radzić sobie z każdym z tych elementów.
 • Duży zakres pomiaru – wysokiej klasy waga stołowa umożliwia kontrolowanie ciężaru towarów, które ważą niekiedy nawet ponad 100 kilogramów. To istotne dla różnego wykorzystania.
 • Dodatkowe funkcje – warto sprawdzić, czy wykorzystana przez Ciebie waga do magazynu posiada możliwość drukowania wartości, podłączenia do urządzeń zewnętrznych czy liczenia sztuk.
 • Możliwość legalizacji – niektóre branże wymagają legalizacji wagi (np. sprzedaż produktów na wagę), aby zgodnie z prawem operować swoimi towarami. Możliwość legalizacji to jeden z aspektów, który warto wziąć pod uwagę przy zakupie wagi, jeżeli może to być w przyszłości konieczne.

Wagi magazynowe – jak możesz wykorzystać ich potencjał?

Wagi do paczek mają bardzo różne zastosowanie i sprawdzają się w kilku sektorach. Jakie branże mogą sięgnąć po takie produkty?

 • Handel różnymi towarami – wagi magazynowe świetnie sprawdzą się w handlu. Elektroniczne wersje takich urządzeń precyzyjnie wskażą ile towaru kupuje dany klient. 
 • Usługi kurierskie i pocztowe – wagi do ważenia paczek stanowią niezwykle ważną kwestię przy wycenie usługi przewozowej. Im cięższa paczka, tym droższy jest transport danego przedmiotu.
 • Sektor spożywczy – waga stołowa świetnie sprawdzi się w ważeniu towarów sprzedawanych hurtowo, produkcji spożywczej i przetwórstwie.
 • Branża gastronomiczna – wagi gastronomiczne różnego rodzaju pozwalają m.in. na sprzedaż detaliczną produktów czy przygotowywanie posiłków dla klientów.
 • Branża ogrodnicza – wagi magazynowe ułatwiają np. ważenie ziemi czy nawozów, niezbędnych w pielęgnowaniu roślin.
 • Magazyny i zakłady produkcyjne – nieodzownym elementem każdego magazynu jest waga, pozwalająca na kontrolę stanu faktycznego miejsca. Nada się także do wykorzystania przy produkcji wielu tworzyw.

Jakiego rodzaju wagi magazynowe możemy Ci zaoferować?

W naszej ofercie posiadamy wagi magazynowe różnego rodzaju. Są to między innymi mniejsze urządzenia o zakresie do 30 kilogramów, jak i duże, jeszcze bardziej wszechstronne sprzęty ważące towary do 200 kilogramów. Nasze wagi elektroniczne są proste w obsłudze, ale jednocześnie zakres ich możliwości jest bardzo szeroki. Cechują się również ogromną precyzją pomiarową, łatwością w ustawianiu i trwałością – wytrzymają nawet intensywne użytkowanie.

Jeżeli potrzebujesz najwyższej jakości wag, które zagospodarują Twoje biznesowe potrzeby – postaw na dostępne u nas sprzęty. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z ich funkcjonowania. Zachęcamy do pytań w przypadku zainteresowania naszymi wagami magazynowymi. Z pewnością na wszystkie odpowiemy.