Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Zabezpieczenia krawędzi

Zabezpieczenia przeciwuderzeniowe krawędzi wykonane są z wytrzymałej i twardej, samoprzylepnej gumy EPDM. Charakteryzują się wysoką odpornością na eksploatację. Dzięki swoim właściwościom idealnie sprawdzają się do ochrony krawędzi i narożników mebli, ścian, regałów magazynowych, maszyn rolniczych czy wózków. Gumowe zabezpieczenia krawędzi chronią przed wystającymi, ostrymi elementami zapewniając tym bezpieczeństwo dla użytkowników. Wyróżnia je szybki, prosty i samodzielny montaż, bez konieczności użycia kleju. Zabezpieczenia krawędziowe przeciwuderzeniowe dostępne są w różnych wielkościach i profilach. Występują w kolorze czarnym, w opcji standardowej nakładanej (kształt litery U) oraz z dodatkowym kołnierzem.

10,06 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 1,5 – 2,5 mm z kołnierzem.

więcej
8,06 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 1,5 – 2,5 mm z kołnierzem.

więcej
6,05 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 1,5 do 2,5mm.

więcej
13,47 zł

Zabezpieczenie przeciwuderzeniowe z kołnierzem LC20 wykonane z gumy. Idealnie sprawdzi się do zabezpieczania krawędzi mebli, maszyn i sprzętów na halach produkcyjnych, magazynach lub biurach. Wygodny montaż bez użycia kleju.

więcej
14,89 zł

Gumowa osłona krawędzi i narożników wykonana z odpornej na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne gumy EPDM. Polecana w przemyśle i gospodarstwach domowych.

więcej
16,68 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 1,5 – 3,5mm.

więcej
14,66 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 1,5 – 2,5 mm.

więcej
15,68 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 2,5 – 3,5 mm z kołnierzem.

więcej
25,19 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 5 – 8mm.

więcej
9,96 zł

Gumowe zabezpieczenie przeciwuderzeniowe BT05 do krawędzi sprzętu, maszyn produkcyjnych oraz regałów na halach, magazynach i biurach. Wygodny montaż bez użycia kleju. Wymiary zabezpieczenia: 13 x 10 mm.

więcej
14,35 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 2,5 – 3,5 mm.

więcej
18,19 zł

Samoprzylepna gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa z twardego EPDM. Uszczelka z EPDM do zastosowań ochronnych, do montażu na krawędź o grubości od 2,5 – 3,5mm.

więcej

Rodzaje gumy EPDM

Samoprzylepna guma EPDM używana do produkcji zabezpieczeń krawędzi i uszczelek może się między sobą różnić. Zależne jest to od gęstości użytego surowca. Gęstość materiału przekłada się na twardość gotowego do użycia produktu. Wyróżniamy dwa rodzaje gumy EPDM: komórkową (miękką) oraz twardą.

Gwarancja magazynuj.pl dla zabezpieczeń krawędzi

Zabezpieczenia krawędzi i narożników znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, który muszą być spełnione przy produkcji tego typu zabezpieczeń. Każda gumowa uszczelka przeciwuderzeniowa jest objęta gwarancją producenta, co świadczy o wysokiej jakości proponowanego produktu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.