Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Pachołki drogowe

Pachołki drogowe to charakterystyczne akcesoria wykorzystywane do tymczasowego oznakowania danej przestrzeni lub obiektu. Ich konstrukcja przypomina stożek osadzony na kwadratowej podstawie. Każdy z pachołków drogowych niezależnie od rodzaju, pomalowany jest w białe i czerwone pasy układane naprzemiennie. Stosuje się do tego farbę odblaskową, dlatego słupki drogowe są widoczne ze znacznej odległości zarówno w ciągu dnia, jak i nocą.

20,16 zł

Pachołek drogowy do oznaczania miejsc niebezpiecznych zrobiony miękkiego z PCV.

więcej
27,72 zł

Pachołek drogowy do oznaczania miejsc niebezpiecznych zrobiony z miękkiego PCV.

więcej
39,00 zł

Pachołek drogowy do oznaczania miejsc niebezpiecznych wyprodukowany z polietylenu

więcej
50,00 zł

Pomarańczowy wewnętrzny słupek ostrzegawczy z odblaskowym rękawem. Sprawdza się do zabezpieczania stref w maszynie i kontrolowania przepływ ruchu pojazdów. Dostępny w trzech rozmiarach: 0,5 0,75 oraz 1 m wysokości.

więcej
71,79 zł

Tablica kierująca U21, dwustronna wykończona folią generacji I Oralite. Stosowana do oznaczania zewnętrznych pasów dróg oraz zabezpieczania terenów budów oraz obszarów niebezpiecznych.

więcej
82,05 zł

słupek ochronny z tworzywa sztucznego PE zabezpieczający ciągi komunikacyjne, elementy na zewnątrz budynków. Montowany w gruncie. Słupek z dwoma pasami folii odblaskowej.

więcej
96,15 zł

słupek ochronny z tworzywa sztucznego PE zabezpieczający ciągi komunikacyjne, elementy oraz obiekty wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Montowany do różnych rodzajów podłoża na 4 kotwy. Słupek z dwoma pasami folii odblaskowej.

więcej
116,85 zł

Pomarańczowy wewnętrzny słupek ostrzegawczy z odblaskowym rękawem. Sprawdza się do zabezpieczania stref w maszynie i kontrolowania przepływ ruchu pojazdów. Dostępny w dwór rozmiarach: 0,75 oraz 1 m wysokości.

więcej

Kup online pachołek drogowy z gumy

Do produkcji tych akcesoriów stosuje się tworzywa sztuczne, takie jak PCV czy PE. Dzięki temu wszystkie pachołki drogowe są odporne na wilgoć i pozostałe czynniki atmosferyczne. Ponadto miękkie tworzywa sztuczne nie powodują niebezpieczeństwa dla samochodów i pieszych, którzy wejdą w przypadkową kolizję z tymi produktami.

Pachołki drogowe ostrzegawcze

Pachołki ostrzegawcze należą do akcesoriów kojarzonych głównie z transportem, a szczególnie inżynieria drogową. To właśnie w miejscach, gdzie prowadzone są prace drogowe, stosuje się te akcesoria. Ustawiane są przy wykopach na szosie, a także w miejscach, gdzie doszło do wyłomu w drodze lub innego uszkodzenia. Ich zadaniem jest informacja o zagrożeniu, dlatego ustawiane są w bezpośrednim sąsiedztwie niebezpiecznego miejsca. Dodatkowo układanie pachołków drogowych w szeregu może stworzyć linię wyznaczającą trasę poruszania się po parkingu, lotnisku czy remontowanej drodze.

Najważniejszą zaletą tych produktów jest ich tymczasowy charakter. Z łatwością można je zdjąć i przenieść w inne miejsce po usunięciu zagrożenia. Pachołki drogowe dostępne są w kilku wymiarach różniących się wysokością, dlatego będą widoczne z innej odległości i można stosować je w rozmaitych miejscach.

Pachołki ostrzegawcze do wyznaczania stref wewnątrz budynku

Właściwości pachołków drogowych znajdują też zastosowanie wewnątrz budynków. W dużych obiektach produkcyjnych czy magazynowych także może zdarzyć się konieczność oznakowania danej przestrzeni. Wówczas stosuje się szczególne słupki ostrzegawcze, które dodatkowo wyposażone są w taśmę rozwijaną. Pozwala ona dokładnie wyznaczyć i ogrodzić przestrzeń, w której przebywanie może być niebezpieczne. Takie akcesoria stosuje się w dużych marketach i hurtowniach w miejscach, gdzie prowadzone są prace na wysokości. Słupki mogą wygrodzić miejsce w sklepie, w którym powierzchnia jest śliska lub znajduje się rozbity przedmiot. Mogą też z łatwością zastąpić pachołki drogowe przy robotach prowadzonych w pobliżu chodników czy ulic.

Pachołki drogowe w ofercie sklepu magazynuj.pl

Oferta naszego sklepu zawiera kilka wariantów pachołków drogowych, a niejednokrotnie każdy z produktów jest dostępny w kilku wariantach wymiarowych. Dzięki temu łatwiejszy staje się dobór poszczególnych akcesoriów do potrzeb klienta. Oferujemy pachołki drogowe wyprodukowane na obszarze Unii Europejskiej i zawierające wszystkie certyfikaty potrzebne do ich legalnego i bezpiecznego stosowania. W naszym sklepie zapewniamy długą gwarancję, a także sprawną wysyłkę i możliwość dokonania zwrotów w przypadku nietrafionego zamówienia.