Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Barierki harmonijkowe

Oferujemy wszechstronny wybór skutecznych i wygodnych w użytkowaniu barierek w wersji harmonijkowej. Czym charakteryzują się nasze barierki harmonijkowe? Są widoczne i pozwalają skutecznie oznaczyć np. miejsce prowadzonych prac drogowych czy działanie na wysokościach. Dzięki temu nożycowe ogrodzenia sprawdzą się w magazynach, przy budowie czy podczas remontów pasów drogowych. Ich składana forma pozwoli na szybkie złożenie i przetransportowanie produktów w wybrane miejsce. Podkreślmy, że barierki z naszego asortymentu są odporne na działanie czynników atmosferycznych i bardzo trwałe.

293,80 zł

Barierka studzienkowa pozwala na wygodne oznakowanie otwartych studzienek, niezabezpieczonych otworów, dziur, zapadniętej posadzki i innych elementów mogących stanowić zagrożenie dla przechodniów.

więcej
332,58 zł

Barierka harmonijkowa prosta pozwala na szybkie i widoczne oznakowanie i oddzielenie niebezpiecznego terenu. Niezależnie od tego, czy przyczyną niebezpieczeństwa są roboty drogowe, uszkodzona nawierzchnia, wyciek niebezpiecznej substancji czy prace na wysokości.

więcej
597,50 zł

Barierka harmonijkowa, dzięki stabilnej konstrukcji i łatwości rozkładania, znakomicie sprawdzi się przy oddzielaniu terenu, na którym toczą się sprawiające zagrożenie prace, np. roboty drogowe.

więcej
692,96 zł

Barierka nożycowa, prosta o maksymalnej długości 3,1 metra. Wykonana z polipropylenu, malowana na kolor biało-czerwony.

więcej

Zabezpieczenie terenu za pomocą barierek harmonijkowych i nożycowych

Barierki harmonijkowe należą do grupy produktów przeznaczonych do wygradzania strefy uznawanej za niebezpieczną. Wykonywane są z płaskowników połączonych ze sobą w połowie długości w miejscu krzyżowania się pojedynczych elementów. Dzięki temu po złożeniu nie zajmują wiele miejsca, a po rozsunięciu stanowią wyraźne ogrodzenie. Różnego rodzaju barierki nożycowe mogą być stosowane w czasie prac wykonywanych w przestrzeni publicznej lub budynkach przemysłowych o znacznym ruchu. Do najważniejszych zalet barierek harmonijkowych należy możliwość łatwego i szybkiego złożenia ich, a także doskonała widoczność nawet ze znacznej odległości.

Charakterystyka barierek harmonijkowych

Profesjonalne barierki harmonijkowe to akcesoria o podobnej charakterystyce i wyglądzie, jednak różniące się nieco od siebie. Wszystkie wykonywane są w taki sposób, żeby dobrze wytrzymywały trudne warunki atmosferyczne. Są wykonane z materiałów, które wykazują się sporą odpornością na działanie wilgoci, zmiennych temperatur, a także promieni słonecznych. Dodatkowo są bardzo lekkie, stosunkowo trwałe i niełatwo ulegają uszkodzeniu mechanicznemu. Każda zapora nożycowa jest też wykończona barwami ostrzegawczymi, czyli ma widoczne naprzemienne białe i czerwone pasy.

Poza tymi podobieństwami barierki harmonijkowe mają też sporo różnic. Do produkcji używa się:

  • stali malowanej proszkowo;
  • polipropylenu (PP);
  • polichlorku winylu (PCV).

Poszczególne materiały różnią się wytrzymałością, dlatego barierka harmonijkowa powinna być dobrana do charakteru prowadzonych prac.

Barierki harmonijkowe - podstawowe wymiary

Poza materiałem, poszczególne barierki harmonijkowe różnią się także wymiarami. Wysokość wszystkich elementów jest podobna i wynosi od 100 do 110 centymetrów. Bardziej zauważalne różnice wynikają z długości elementu po jego rozsunięciu. Tutaj długość zapory może wynosić od 1 do ponad 3 metrów, a w wielu przypadkach poszczególne barierki można ze sobą łączyć i jeszcze wydłużać przegrodę. Wszystkie elementy po złożeniu osiągają podobny wymiar i wówczas nie zajmują wiele miejsca w magazynie.

Obszary zastosowania dla barierek harmonijkowych

Prezentowane barierki wykorzystywane są głównie w budownictwie drogowym. Służą do odgradzania strefy użytkowej od miejsca, w którym prowadzone są prace. Ponadto można spotkać je przy remontach prowadzonych na obiektach przemysłowych, magazynowych czy komercyjnych. Stosowane są nawet do zabezpieczenia strefy, w której prowadzone są prace sprzątające i podłoga jest śliska.

Różnice w długości barierki harmonijkowej wpływają także na ich precyzyjne zastosowanie. W ofercie naszego sklepu znajdują się konstrukcje, które można wykorzystać przy wygradzaniu przestrzeni wokół studzienek. Pozostałe tworzą proste zapory, które mogą być stosowane do zagrodzenia przejścia przez chodnik, podest, czy wskazania niebezpiecznego wykopu.

Barierki harmonijkowe z gwarancją jakości w sklepie magazynuj.pl

W ofercie sklepu magazynuj.pl znajduje się szeroka oferta barierek harmonijkowych. Wszystkie produkty mają certyfikaty jakości i są wykonywane z trwałych materiałów. Dzięki temu prowadzenie prac z ich użyciem będzie w pełni bezpieczne i zgodne z przepisami.