Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Barierki drogowe

Bezpieczeństwo na drodze czy w strefach o zwiększonej komunikacji pieszych i samochodów jest bardzo istotne. Jeżeli planujesz remont drogi wewnętrznej, przebudowę, budowę lub rozbiórkę budynków albo chcesz wytyczyć szlak dla pieszych i pojazdów – dostępne u nas barierki drogowe to klucz do sprawnego i efektywnego działania. Każda zapora drogowa z naszej oferty spełnia normy bezpieczeństwa i pozwala na działanie na drogach publicznych, prywatnych czy placach przy organizacji imprez.

39,74 zł

Stopa z tworzywa do montowania barierek o wadze 28 kg.

więcej
71,79 zł

Tablica kierująca U21, dwustronna wykończona folią generacji I Oralite. Stosowana do oznaczania zewnętrznych pasów dróg oraz zabezpieczania terenów budów oraz obszarów niebezpiecznych.

więcej
82,05 zł

słupek ochronny z tworzywa sztucznego PE zabezpieczający ciągi komunikacyjne, elementy na zewnątrz budynków. Montowany w gruncie. Słupek z dwoma pasami folii odblaskowej.

więcej
96,15 zł

słupek ochronny z tworzywa sztucznego PE zabezpieczający ciągi komunikacyjne, elementy oraz obiekty wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Montowany do różnych rodzajów podłoża na 4 kotwy. Słupek z dwoma pasami folii odblaskowej.

więcej
254,29 zł

Barierka ochronna z tworzywa sztucznego do wygradzania tymczasowego miejsc niebezpiecznych.

więcej
291,43 zł

Barierka ochronna z tworzywa sztucznego do wygradzania tymczasowego miejsc niebezpiecznych.

więcej
310,70 zł

Barierka ochronna z tworzywa sztucznego do wygradzania tymczasowego miejsc niebezpiecznych.

więcej
387,14 zł

Barierka ochronna z tworzywa sztucznego do wygradzania tymczasowego miejsc niebezpiecznych.

więcej

Różnego rodzaju barierki drogowe – do wszechstronnego zastosowania

Odpowiednie zarządzanie ruchem drogowym, przepływem pojazdów i osób, a także wyznaczanie poszczególnych stref to nie tylko obowiązek służb publicznych, ale też np. zarządcy nieruchomości użytku publicznego. Jeżeli prowadzisz duży sklep, przeprowadzasz remonty dróg (np. wewnętrznych) lub organizujesz imprezy masowe i niemasowe, to dostępne u nas barierki drogowe będą wyborem idealnym dla Ciebie.

Czym są barierki drogowe? To elementy ograniczające przepływ pojazdów, ale też ludzi w miejscach takich jak drogi publiczne, wewnętrzne, chodniki oraz wiele innych, podobnych miejsc.

W jaki sposób wybrać odpowiednie bariery ostrzegawcze i zapory?

Odpowiedni dobór elementów ograniczających ruch jest kluczowe w zapewnieniu bezpieczeństwa pracownikom, osobom trzecim i sukcesu danej inwestycji. Jeżeli chcesz, aby barierki drogowe spełniały swoją rolę, musisz zwrócić uwagę na ich rozmiar. W zależności od zapotrzebowania powinieneś zainwestować w odpowiednią liczbę elementów, które jednolicie i dokładnie muszą wyznaczać miejsca wyłączone z poruszania się.

Pamiętaj też o wysokości. Dobierz ją względem zapotrzebowania, pamiętając, że wyższe elementy są bardziej wygodne w stosowaniu np. w ruchu pieszym. W naszym asortymencie dostaniesz bariery ostrzegawcze na 1,13 metra, które sprawdzą się nie tylko jako element zabezpieczający inwestycje budowlano-remontowe, ale też np. wskazywanie ciągów komunikacyjnych w fabrykach, magazynach czy halach wielkopowierzchniowych.

Jakiego rodzaju barierki drogowe znajdziesz w naszym asortymencie?

Nasz asortyment jest bardzo bogaty jeżeli chodzi o różnego rodzaju elementy ograniczające ruch. Posiadamy między innymi bariery drogowe z tworzywa (podobne do popularnych U-20), które jest dość lekkie, ale też jednocześnie wytrzymałe. Plastikowe elementy sprawdzą się w zastosowaniach na zewnątrz, ale też wewnątrz.

Dostępne u nas bariery ostrzegawcze są trwałe i stabilne konstrukcyjnie. Świetnie sprawdzą się jako zapora drogowa w wewnętrznym zastosowaniu, publicznym, ale także jako element do wytyczania ruchu drogowego. Poza tym posiadamy także słupki drogowe do montażu w gruncie, podstawki drogowe i tablice kierujące.

Do czego wykorzystasz barierki drogowe?

Dostępne u nas płotki drogowe i pozostałe wykorzystasz do wytyczania zamkniętej przestrzeni w trakcie remontu pasa drogowego, przebudowy lub rozbiórki okolicznych budynków lub stałej i tymczasowej reorganizacji ruchu z powodu imprez różnego rodzaju. Nadają się do zastosowania jako elementy wyposażenia publicznego i prywatnego.

Są trwałe i z pewnością spełnią swoją rolę w przypadku budowy i remontu drogi, budownictwie, w hotelach, galeriach handlowych, na prywatnych parkingach czy podczas dużych wydarzeń masowych, parad i festynów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wskażemy Ci najlepsze rozwiązanie względem bezpieczeństwa, walorów użytkowych i pozostałych. Życzymy udanych zakupów.