Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Sorbenty sypkie

Sorbent sypki to produkt będący pochodną granulatu mineralnego. Znajduje zastosowanie na dużej powierzchni, gdzie istnieje potrzeba szybkiego rozsypania produktu z właściwościami chłonnymi. Sorbent sypki absorpcyjny produkowany jest w formie gruboziarnistego granulatu, ma wysokie zdolności wchłaniania oraz charakteryzuje się bardzo niską emisją płynów.

Granulaty sorpcyjne uniwersalne doskonale nadają się do wiązania rozlewów takich jak oleje, lakiery, rozpuszczalniki, tłuszcze, detergenty, kwasy, woda oraz ciecze ropopochodne. Zastosowanie sorbentów sypkich gwarantuje pozostawienie powierzchni czystej, bezpiecznej, suchej oraz nadającej się do ponownego użytkowania.

Uniwersalne sorbenty granulowane są podstawowym wyposażeniem zapewniającym bezpieczeństwo w warsztatach samochodowych, magazynach, stacjach paliw, firmach sprzątających, laboratoriach. Sprawdzają się również w usuwaniu powypadkowych rozlewów z jezdni.

39,65 zł

Sorbent sypki o dużych, jasnoszarych granulkach, bardzo niskiej emisji pyłów i wysokiej zdolności wchłaniania. Lekki, łatwy w transporcie i wygodny w stosowaniu.

więcej
39,84 zł

Sorbent sypki o wysokiej zdolności wchłaniania substancji ropopochodnych olejów paliw tłuszczów i związków chemicznych. Lekki, łatwy w transporcie i wygodny w stosowaniu.

więcej
86,07 zł

Sorbent sypki, w 100% wykonany z naturalnych minerałów (nie zawiera dodatków chemicznych, nie jest modyfikowany), w postaci jasnobrązowego granulatu, o bardzo niskiej emisji pyłów.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla uniwersalnych sorbentów sypkich

Uniwersalne sorbenty sypkie będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji sorbentów. Oferowane przez nas sorbenty sypkie charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.