Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Uniwersalne sorbenty sypkie

Sorbent sypki jest to produkt będący pochodną granulatu mineralnego. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie należy szybko rozsypać na dużej powierzchni rozlanej cieczy produkt chłonący.

Sorbent uniewersalny, przeznaczony jest on do usuwania z podłoża wszelkich substancji ciekłych - olejów, paliw, innych ropopochodnych, tłuszczy, smarów i wody.

Sorbent sypki przeznaczony do stosowania wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko wycieku substancji płynnych. Podmioty, którym dedykujemy nasz produkt to: straż pożarna, specjalistyczne przedsiębiorstwa sprzątające, stacje benzynowe, warsztaty samochodowe, magazyny substancji płynnych itp.

Posiadamy rownież Sorbent olejowy (chemiczny), z którego wykonany jest rękaw, wchłania wszystkie oleje pochodzenia mineralnego i naturalnego w szerokim zakresie gęstości nie wchłaniając przy tym wody (sorbent chemiczny) - co pozwala na usunięcie produktów ropopochodnych. W ofercie posiadamy Sorbenty chemiczne oraz sorbenty uniwersalne, stosowane przy różnego rodzaju wycieku.

38,43 zł

Sorbent sypki o dużych, jasnoszarych granulkach, bardzo niskiej emisji pyłów i wysokiej zdolności wchłaniania. Lekki, łatwy w transporcie i wygodny w stosowaniu.

więcej
74,53 zł

Sorbent sypki, w 100% wykonany z naturalnych minerałów (nie zawiera dodatków chemicznych, nie jest modyfikowany), w postaci jasnobrązowego granulatu, o bardzo niskiej emisji pyłów.

więcej

Oficjalny partner