Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Sorbenty sypkie

Sorbent sypki to produkt będący pochodną granulatu mineralnego. Znajduje zastosowanie na dużej powierzchni, gdzie istnieje potrzeba szybkiego rozsypania produktu z właściwościami chłonnymi.

39,84 zł

Sorbent sypki o wysokiej zdolności wchłaniania substancji ropopochodnych olejów paliw tłuszczów i związków chemicznych. Lekki, łatwy w transporcie i wygodny w stosowaniu.

więcej
47,58 zł

Sorbent sypki o dużych, jasnoszarych granulkach, bardzo niskiej emisji pyłów i wysokiej zdolności wchłaniania. Lekki, łatwy w transporcie i wygodny w stosowaniu.

więcej
49,99 zł

Sorbent sypki o dużych, jasnoszarych granulkach, bardzo niskiej emisji pyłów i wysokiej zdolności wchłaniania. Lekki, łatwy w transporcie i wygodny w stosowaniu.

więcej
93,16 zł

Granulat mineralny firmy Abso'net Superior Special do usuwania rozpuszczalników, kwasów czy płynów przemysłowych. W 100% wykonany z bezpiecznych dla ludzi minerałów o bardzo niskiej emisji pyłów. Doskonałe właściwości absorpcyjne.

więcej

Sorbent sypki absorpcyjny produkowany jest w formie gruboziarnistego granulatu, ma wysokie zdolności wchłaniania oraz charakteryzuje się bardzo niską emisją płynów.

Granulaty sorpcyjne uniwersalne doskonale nadają się do wiązania rozlewów takich jak oleje, lakiery, rozpuszczalniki, tłuszcze, detergenty, kwasy, woda oraz ciecze ropopochodne. Zastosowanie sorbentów sypkich gwarantuje pozostawienie powierzchni czystej, bezpiecznej, suchej oraz nadającej się do ponownego użytkowania.

Uniwersalne sorbenty granulowane są podstawowym wyposażeniem zapewniającym bezpieczeństwo w warsztatach samochodowych, magazynach, stacjach paliw, firmach sprzątających, laboratoriach. Sprawdzają się również w usuwaniu powypadkowych rozlewów z jezdni.

Gwarancja magazynuj.pl dla uniwersalnych sorbentów sypkich

Uniwersalne sorbenty sypkie będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji sorbentów. Oferowane przez nas sorbenty sypkie charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.