Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Skrzynie do sorbentów

Naszym Klientom oferujemy różnego rodzaju pojemniki na sorbenty, które świetnie sprawdzą się do przechowywania materiałów chemicznych o różnym stopniu drażliwości. Są trwałe, odporne na działanie warunków atmosferycznych i dostępne w wielu wariantach pojemnościowych czy w różnorakich kształtach (od skrzyni po pojemniki mobilne). Można używać ich nie tylko do przechowywania sorbentów, ale także jako pojemniki na piasek i sól. Z pewnością będą świetnym rozwiązaniem dla właścicieli magazynów, zakładów produkcyjnych czy warsztatów o wielu profilach działalności.

350,65 zł

Pojemnik do przechowywania soli i piasku, a także innych produktów sypkich, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zimą trzeba zabezpieczyć drogę, a także tam, gdzie może dojść do rozlania kłopotliwych cieczy.

więcej
448,95 zł

150-litrowy pojemnik na piasek lub sól z wygodną pokrywą umożliwiającą jej otwarcie do pozycji pionowej to konieczne wyposażenie każdego, kto musi zadbać o przyczepność drogi zimą, lub zabezpieczyć rozlane ciecze, takie jak benzyna, olej i inne.

więcej
531,21 zł

Przeznaczona do przechowywania sorbentu sypkiego, żwiru, piasku i soli wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Z powodzeniem służy jako podręczny pojemnik na sorbenty polipropylenowe czy odpady niebezpieczne, nieduże elementy i części.

więcej
656,34 zł

Pojemnik na sól, piasek czy sorbent sypki o dużej pojemności, znajdzie zastosowanie tak na stacjach benzynowych, jak i w zakładach produkcyjnych. Duża pojemność pojemnika idzie w parze z wygodą jego stosowania - skrzynia wyposażona jest w uchwyty pozwalające zamontować ją na wózku widłowym.

więcej
743,30 zł

Skrzynia przeznaczona do przechowywania sorbentu sypkiego, żwiru, piasku i soli wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Z powodzeniem służy jako podręczny pojemnik na sorbenty polipropylenowe czy odpady niebezpieczne, nieduże elementy i części.

więcej
773,31 zł

Pojemnik mobilny przeznaczony jest do przechowywania sorbentu sypkiego, żwiru, piasku, soli wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Z powodzeniem również służy jako podręczny pojemnik na sorbenty polipropylenowe czy odpady niebezpieczne.

więcej
949,00 zł

Pojemnik stosowany do przechowywania soli lub piasku o pojemności 70 l.

więcej
1 154,46 zł

Przeznaczona do przechowywania sorbentu sypkiego, żwiru, piasku i soli wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Z powodzeniem służy jako podręczny pojemnik na sorbenty polipropylenowe czy odpady niebezpieczne, nieduże elementy i części.

więcej

Pojemniki na sorbent o różnych parametrach – do przechowywania wielu rodzajów materiałów

Skuteczne przechowywanie materiałów eksploatacyjnych, takich jak sól drogowa czy piasek sprawia, że surowce te są zawsze w dobrej kondycji, przygotowane do użycia. Jednak aby tak było, w pojemnikach na nie może gromadzić się wilgoć, drobnoustroje czy inne, szkodliwe i degenerujące czynniki. Stosując wysokiej klasy pojemniki na sorbet ograniczamy znacznie ryzyko popsucia posiadanych przez nas materiałów i z tego względu warto w nie zainwestować.

Żwir, sól, piasek, sorbent – to surowce, które świetnie sprawdzają się w użytku publicznym, ale też prywatnym. Ułatwiają prowadzenie inwestycji budowlanych, pomagają w udrożnieniu drogi czy ułatwiają oczyszczenie powierzchni z olejów czy smarów. Ich wartość sprawia, że konieczne jest przygotowanie miejsc do ich przechowywania.

Czym są pojemniki na sorbent?

Skrzynie na sorbent (i innego rodzaju materiały użytkowe) to pojemniki chroniące je przed degradacją. Zrobione są z tworzyw sztucznych, które utrzymują je poza dostępem wilgoci, ekstremalnej temperatury i innych, degradujących czynników. Pojemniki na sorbent są przy tym dość duże (w zależności od wybranego wariantu), co pomaga w przechowywaniu nawet większej ilości piasku czy soli.

Ograniczają dostęp powietrza, zapewniają komfort korzystania z substancji. Pomagają też utrzymać miejsce przechowywania materiałów w czystości i porządku.

Jakie zastosowanie mają pojemniki na sorbent?

Pojemniki na sorbent mają wszechstronne zastosowanie. To pojemniki do stosowania w warunkach prywatnych, firmowych oraz publicznych.

  • Ułatwiają segregowanie produktów – w każdym z pojemników można trzymać innego rodzaju materiał, co pozwoli na jego sprawne i szybkie wykorzystanie.
  • Przedłużają czas przydatności materiałów – odpowiednie przechowywanie soli czy piasku to kluczowy warunek w przedłużeniu jego przydatności do użycia. Pojemniki na piasek wykonane zgodnie ze sztuką pozwalają na jego długie stosowanie np. jako element wypełnienia piaskownic dla dzieci.
  • Pozwalają na przechowywanie materiałów sypkich, chemicznych, ale też BHP – sprawdzą się do przechowywania rękawic roboczych czy kamizelek odblaskowych.
  • Ułatwiają segregację narzędzi ogrodniczych – to idealne miejsce do trzymania grabi, szpadli czy innych tego typu elementów.
  • Mogą być miejscem przechowywania piasku np. do piaskownic dla dzieci czy podsypki budowlanej.

Gdzie sprawdzą się pojemniki na sorbenty?

Zastosowanie pojemników na sorbent to między innymi punkty zarządzania pasmem drogowym, przedsiębiorstwa zapewniające oczyszczanie dróg czy szlaków komunikacyjnych, jednostki straży pożarnej, ale również prywatne posesje czy firmy posiadające drogi dojazdowe.

Nasze skrzynie do sorbentów wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można stosować je np. na zewnątrz. Występują też w różnych wariantach rozmiarowych – od 110 do 400 litrów.

Gwarancja magazynuj.pl dla skrzyń na sorbenty

Skrzynie do sorbentów stałych będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji pojemników na sorbenty. Oferowane przez nas skrzynie do składowania sorbentów charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.