Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Słupki do czytników kart

Stelaże pod czytniki kart to wysokie słupki stalowe z kasetą wyprofilowaną do montażu panelu terminali, czytników elektronicznych oraz zbliżeniowych. Stelaże do czytników kart to niezbędny element wymagany na parkingach, bramkach przejazdowych czy strefach, w których konieczna jest weryfikacja wejść i wyjść pracowników. Słupki do czytników przeznaczone są do obsługi maszyn wjazdowych na dany teren, miejsc poborów biletów lub w miejscu, gdzie wymagane jest odbicie kart przejazdu.

Produkt na indywidualne zamówienie

Słupek do montażu czytników – elementy wykonane ze stali, zabezpieczonej malowaniem proszkowym przeznaczone do montażu jednego czytnika zbliżeniowego.

więcej
446,25 zł

Słupek do montażu czytników – elementy wykonane ze stali, zabezpieczonej malowaniem proszkowym przeznaczone do montażu jednego czytnika zbliżeniowego.

więcej
499,20 zł

Słupek do montażu czytników – elementy wykonane ze stali nierdzewnej / kwasoodpornej, zabezpieczonej malowaniem proszkowym przeznaczone do montażu jednego czytnika zbliżeniowego.

więcej

Słupki do montażu czytników to produkty wykonane ze stali, zabezpieczone dodatkowo malowaniem proszkowym. Stelaże pod czytniki to produkty wysokiej jakości, odporne na warunki atmosferyczne, obicia, korozje i zarysowania. Montowane bezpośrednio do podłoża za pomocą kotew są niezwykle stabilne. Wykorzystywane są w magazynach, garażach oraz na lotniskach i parkingach.

Oferowane przez nas słupki do terminali przeznaczone są do montażu pojedynczego czytnika.

Gwarancja magazynuj.pl dla stelaży pod czytniki kart

Słupki do czytników kart będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji stelaży ze stali. Oferowane przez nas słupki pod czytniki kart charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.