Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Pokrywy do skrzyniopalet

Pokrywy plastikowe stosowane do skrzyniopalet są idealnym zabezpieczeniem przewożonych i składowanych materiałów. Pokrywy z tworzywa umiejscowione na rantach skrzyń wielkogabarytowych zapewniają pełne przykrycie pojemnika z góry i ochraniają produkty przed opadami atmosferycznymi oraz przed promieniami słonecznymi. Pokrywy zapewniają ochronę towaru także przed kurzem, brudem czy wodą.

138,31 zł

Wykonana z dobrej jakości tworzywa, charakteryzująca się solidną konstrukcją pokrywa do skrzyniopalet plastikowych o wym.1200x1000mm to sprzęt chroniący towar przed zanieczyszczeniami i wilgocią.

więcej
239,58 zł

Pokrywa paletowa. Idealnie sprawdzi się jako pokrywa do skrzyniopalety. Pokrywy chronią przechowywane w skrzyniopaletach towary i materiały gwarantując osłonę przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

więcej
307,50 zł

Pokrywa paletowa pasująca do skrzyniopalet o wymiarach 1200 x 800. Idealnie sprawdzi się jako pokrywa do skrzyniopalety Pokrywy chronią przechowywane w skrzyniopaletach towary i materiały gwarantując osłonę przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

więcej

Pokrywy do skrzyniopalet plastikowych

Osłony plastikowe skrzyniopalet charakteryzuje wysoka jakość materiałów, z których zostały wyprodukowane oraz łatwość użytkowania. Stosowanie pokryw na skrzyniopalety nie wyklucza sztaplowania skrzyń. Wyjątkową trwałość pokryw do palet w temperaturach dodatnich i ujemnych zapewnia wykonanie jej ze specjalnej mieszanki – kopolimeru.

Oferowane przez nas pokrywy są też kompatybilne z szeroką ofertą skrzyniopalet dostępnych w naszym sklepie.

Gwarancja magazynuj.pl dla pokryw do skrzyniopalet

Pokrywy do skrzyniopalet będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji pokryw paletowych. Oferowane przez nas pokrywy i osłony na palety charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.