Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Pokrywy do skrzyniopalet

Pokrywa plastikowa do skrzyniopalet jest idealnym zabezpieczeniem przewożonych i składowanych materiałów. Zapewnia przykrycie pojemnika z góry. Nie wykluczają sztaplowania skrzyniopalet.

Wyjątkową trwałość pokrywy do skrzyniopalet w temperaturach dodatnich i ujemnych zapewnia specjalna mieszanka kopolimeru.

czytaj więcej
111,24 zł

Pokrywa pasuje do wszystkich skrzyniopalet typu W30-01210-xx, czyli pojemników o wymiarach podstawy 1200x1000. Chronią przechowywane w skrzyniopaletach towary i materiały gwarantując osłonę przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

więcej
132,89 zł

Pokrywa paletowa. Idealnie sprawdzi się jako pokrywa do skrzyniopalety. Pokrywy chronią przechowywane w skrzyniopaletach towary i materiały gwarantując osłonę przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

więcej
201,68 zł

Pokrywa paletowa pasująca do skrzyniopalet o wymiarach 1200 x 800. Idealnie sprawdzi się jako pokrywa do skrzyniopalety Pokrywy chronią przechowywane w skrzyniopaletach towary i materiały gwarantując osłonę przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

więcej

JESTEŚ PEWIEN, ŻE CHCESZ ZAKOŃCZYĆ ZAKUPY?

Jeśli cena jest dla Ciebie za wysoka ZADZWOŃ! 535 401 000 I NEGOCJUJ!