Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Promocje

54,89 zł

Składany pojemnik bardzo solidny z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Wygodne przenoszenie, przechowywanie różnych przedmiotów. Kosz dostępny w kolorze zielonym.

więcej
3,10 zł

Kuweta magazynowa z polipropylenu standardowego z możliwością sztaplowania.

więcej
877,52 zł

Mała apteczka Cederroth pierwszej pomocy. Szafka metalowa na klucz z małą tablicą po stronie zewnętrznej. Odpowiednia na mniejszych stanowiskach pracy lub jako uzupełnienie innego sprzętu pierwszej pomocy.

więcej
889,53 zł

Kontener IBC o pojemności 1000 l na palecie plastikowej o wymiarach 1200 x 800 x 1013 mm. Pojemnik posiada wymienny zawór wylewowy. Wielkość wlewu DN 225.

więcej
3,27 zł

Kuwety magazynowe z polipropylenu standardowego z możliwością sztaplowania.

więcej
13,18 zł

Okrągły pojemnik magazynowy wykonany z plastiku (polietylenu) odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
45,06 zł

Dwukolorowa ostrzegawcza taśma z bardzo dobrą przyczepnością. Dostępne kolory: żółto-czarny, biało-czerwony.

więcej
4,46 zł

Kuweta magazynowa z polipropylenu standardowego z możliwością sztaplowania.

więcej
5,70 zł

Kuwety magazynowe z polipropylenu standardowego z możliwością sztaplowania.

więcej
183,00 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem PZH charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200x800 mm. Powierzchnia antypoślizgowa.

więcej
3 570,43 zł

Paleta wychwytowa wykonana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu. Doskonale nadaje się do składowania pojemników IBC / KTC z olejami czy chemikaliami.

więcej
42,12 zł

Bandaż bezklejowy, miękki, rozciągliwy, samoprzylepny do zastosowania na każdego rodzaj ranę.

więcej
18,16 zł

Plastry plastikowe elastyczne wygodne w użyciu.

więcej
47,88 zł

Ogranicznik stosowany na parkingach. Pomaga ograniczyć najazd kół pojazdu poza wyznaczony obszar. Montaż na kołki rozporowe bezpośrednio do nawierzchni drogi.

więcej
18,91 zł

Lekka pokrywa do pojemnika magazynowego typu 40 x 30 cm z tworzywa sztucznego. Zapewnia szczelność i bezpieczeństwo przechowywanych lub transportowanych towarów. Dostępna w dwóch kolorach: niebieskim i szarym.

więcej
15,98 zł

Estetyczny, wytrzymały, a przy tym zapewniający wszechstronne zastosowanie pojemnik warsztatowy z polipropylenu standardowego. Doskonały do warsztatów, magazynów i innych miejsc, w których ważna jest dobra organizacja przestrzeni.

więcej
197,31 zł

Mała apteczka Cederroth First Aid Station odpowiednia do mniejszych pomieszczeń lub pojazdów roboczych takich, jak ciężarówki lub furgonetki.

więcej
36,62 zł

Plastry przeznaczone do użytku w przemyśle spożywczym.

więcej
40,74 zł

Okrągły pojemnik magazynowy wyposażony w uchwyty, wykonany z plastiku (polietylenu) odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
44,79 zł

Pojemnik magazynowy 600x400mm z tworzywa sztucznego. Możliwość dokupienia dopasowanej pokrywy. Pojemniki z opcją sztaplowania.

więcej

Promocje akcesoriów i wyposażenia magazynów – najlepsze artykuły w atrakcyjnych cenach

Poszukujesz wyposażenia magazynów, warsztatów, hal produkcyjnych czy prywatnych pomieszczeń o charakterze użytkowym? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Znajdziesz u nas promocje akcesoriów i wyposażenie magazynów w bardzo atrakcyjnych cenach, które dostosowaliśmy do potrzeb naszych Klientów!

Nasze promocje akcesoriów i wyposażenia magazynów pomogą Ci dopasować elementy wymagane do działania w miejscach użytkowych – zarówno komercyjnych, jak i prywatnych.  Jeżeli potrzebujesz taniego rozwiązania do transportu, magazynowania czy porządku w określonym budynku – trafiłeś idealnie!

Jakie akcesoria znajdziesz w naszych promocjach?

W promocyjnej grupie znajdują się między innymi:

  • pojemniki różnego rodzaju do przechowywania elementów konstrukcyjnych, narzędzi itd;
  • kontenery, worki i kosze transportowe;
  • palety plastikowe i pozostałe;
  • akcesoria BHP wszechstronnego zastosowania;
  • taśmy ostrzegawcze, słupki i podobne.

Cały czas rozszerzamy dostępne u nas promocje akcesoriów i wyposażenia. Zachęcamy do obserwowania oferty, aby znaleźć coś specjalnie dla siebie.

Postaw na jakość elementów w najlepszej cenie

Nie tylko niska cena cechuje produkty z naszej kategorii. To przede wszystkim części sprawdzone, cenione przez klientów, charakteryzujące się najwyższym stopniem wytrzymałości i odporności na intensywne użytkowanie. Części te oczywiście objęte są gwarancją producenta i wykonywane są zgodnie z wymogami jakości krajów Unii Europejskiej.

Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu coś dla siebie. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii tych części, chciałbyś dowiedzieć się więcej o ich funkcjonowaniu albo nie wiesz, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Ci dobrać najrozsądniejsze rozwiązanie i z łatwością zaopatrzysz się w elementy niezbędne w Twojej firmie. Życzymy udanych zakupów i liczymy, że szybko dołączysz do grona naszych stałych Klientów.