Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Pojemniki na odpady olejowe

Pojemniki zabezpieczające na odpady olejowe pozwalają na bezpieczne pozbywanie się szmat, ścierek, pędzli nasączonych cieczami oleistymi, rozpuszczalnikami oraz substancjami, które mogą wywołać pożar lub wybuch.

290,12 zł

Pojemnik tłokowy pomaga szybko i łatwo zwilżyć szmatki lub ściereczki. Naciśnięcie tłoka pojemnika na mosiężną pompkę powoduje napełnienie górnej miseczki odmierzoną ilością płynu służącego do nasączania tkanin. Nadmiar płynu spływa bezpiecznie z powrotem do wnętrza pojemnika.

więcej
316,13 zł

Szybki w użyciu pojemnik tłokowy zabezpieczający z mosiężną pompą do dozowania odmierzonej ilości płynu. Służy do bezpiecznego i wygodnego nasączania tkanin materiałami niebezpiecznymi. Pojemność: 1 litr.

więcej
395,16 zł

Stalowy pojemnik na odpady olejowe przeznaczony do bezpiecznego usuwania szmat, ścierek, tkanin nasączonych płynami łatwopalnymi. Pojemnik zabezpieczający przed odpadami olejowymi pozwala ograniczyć w znaczącym stopniu ryzyko pożaru.

więcej
452,18 zł

Stalowy pojemnik na odpady olejowe przeznaczony do bezpiecznego usuwania szmat, ścierek, tkanin nasączonych płynami łatwopalnymi. Pojemnik zabezpieczający przed odpadami olejowymi pozwala ograniczyć w znaczącym stopniu ryzyko pożaru.

więcej
510,20 zł

Stalowy 52-litrowy pojemnik na odpady olejowe o wygodnej, okrągłej konstrukcji. Doskonale sprawdza się do bezpiecznego usuwania odpadów w postaci materiałów nasączonych łatwopalnymi płynami. Znacznie ogranicza ryzyko wystąpienia pożaru.

więcej
690,83 zł

Stalowy pojemnik na odpady olejowe przeznaczony do bezpiecznego usuwania szmat, ścierek, tkanin nasączonych płynami łatwopalnymi. Pojemnik zabezpieczający przed odpadami olejowymi pozwala ograniczyć w znaczącym stopniu ryzyko pożaru.

więcej

Trwałe i bezpieczne pojemniki na odpady olejowe – wszystko zgodnie z przepisami i z dbałością o środowisko

Odpady olejowe są trudne do zebrania, przechowywania i utylizacji. Wszystko musi być wykonane zgodnie z obowiązującym prawem, w oparciu o trwałe, szczelne i ekologiczne pojemniki. W naszym asortymencie znajdziesz pojemniki na odpady olejowe wykonane z najlepszych materiałów, dostosowane do potrzeb różnych sektorów działalności.

Dlaczego zastosowanie odpowiednich pojemników na odpady jest tak ważne? Materiały nasączone łatwopalnym płynem, olejem czy podobną cieczą, a także same tego rodzaju środki chemiczne znacznie obniżają bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Mogą stanowić też zagrożenie dla środowiska. Z tego względu pojemniki na odpady olejowe muszą być szczelne, odporne na korozję i skrajne warunki termiczne.

Stalowe pojemniki na odpady olejowe - charakterystyka

Stosowanie pojemników zabezpieczających podczas pracy z materiałami łatwopalnymi ogranicza w znacznym stopniu ryzyko wystąpienia zapłonu.

Zastosowanie okrągłej konstrukcji oraz wypukłego dna w pojemnikach zabezpieczających zapewnia dobrą cyrkulację powietrza wokół ścianek wewnętrznych. Taka budowa reguluje ciepło, zmniejsza wilgotność oraz możliwość rdzewienia. Przy budowie pojemników na odpady olejowe zastosowano grubą powłokę lakierniczą w czerwonej kolorystyce ostrzegawczej. Powłoka wykonana została z trwałego lakieru proszkowego, odpornego na otarcia, korozję i chemikalia.

Gdzie sprawdzą się dostępne w naszej ofercie pojemniki na odpady olejowe?

Każdy pojemnik na odpady olejowe znajdzie szerokie zastosowanie w amatorskich i profesjonalnych miejscach działań, opartych na smarach, olejach i podobnych środkach. Możesz wyposażyć w niego swój warsztat samochodowy.

Poza tym pojemniki na odpady olejowe znajdą zastosowanie również w takich miejscach jak pracownia chemiczna, manufaktura, produkcja chemikaliów na szeroką skalę, magazyny i podobne. Kupując dostępne u nas pojemniki masz pewność, że odpady olejowe są przechowywane zgodnie z prawem i wywiązujesz się ze wszystkich nałożonych na Ciebie obowiązków.

Jakie zbiorniki na odpady olejowe znajdziesz w naszym asortymencie?

Mamy między innymi zbiorniki tłokowe (ułatwiające efektywne, bezpieczne i szybkie zwilżenie szmatki do pracy) oraz zbiorniki o zróżnicowanej pojemności od 20 do nawet 80 litrów, przeznaczone do wykorzystania na małą i przemysłową skalę. Wykonane są z wyselekcjonowanej stali pokrytej powłoką antykorozyjną i odporną na działanie nawet bardziej żrących materiałów olejowych.

Zbiorniki na odpady olejowe, które oferujemy spełniają wszelkie narzucone normy oraz zawierają wymagane certyfikaty. Każdy pojemnik na odpady olejowe został sprawdzony pod kątem wytrzymałości może być wykorzystywany w składowaniu smarów, olejów samochodowych, środków chemicznych i podobnych materiałów.

Zachęcamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii doradztwa produktowego lub wyjaśnienia innych zagadnień. Pozostajemy do pełnej dyspozycji naszych Klientów!

Gwarancja magazynuj.pl dla pojemników na odpady olejowe

Pojemniki na odpady olejowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji pojemników na odpady olejowe. Oferowane przez nas produkty charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.