Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Pojemniki metalowe

Uporządkowanie drobnych i większych elementów w magazynie czy hali produkcyjnej to klucz do efektywnej pracy. Z tego względu wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i oferujemy im wysokiej klasy magazynowe pojemniki metalowe. Te dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych, dostosowanych do potrzeb i możliwości określonego pomieszczenia. Otrzymasz u nas m.in. małe pojemniki, jak i duże skrzyniopalety do wszechstronnego zastosowania. Swoje zastosowanie na pewno znajdą też w prywatnych pomieszczeniach użytkowych.

1 998,36 zł

Skrzyniopaleta metalowa o maksymalnej nośności 1000 kg z blachy giętej.

więcej

Poznaj ofertę metalowych pojemników magazynowych

Przemysłowe pojemniki metalowe to elementy istotne z punktu widzenia polityki magazynowej przedsiębiorstwa. Różnej wielkości skrzynki charakteryzują się prostą budową i funkcjonalnością. Są wykonywane z myślą o trudnych warunkach i zagrożeniach charakterystycznych dla przemysłu. Zastosowanie do ich produkcji stali wpływa na sporą wytrzymałość, a także możliwość stosunkowo łatwej naprawy. Ich konstrukcja jest bardzo uniwersalna i wewnątrz można przechowywać elementy różnego typu. Duże pojemniki metalowe można transportować za pomocą wózków widłowych lub ręcznych podnośników paletowych. Pozwala na to podniesione dno, a także odpowiednia wysokość podstaw. W większości przypadków pojemniki blaszane mają szczelną konstrukcję, co umożliwia przewożenie produktów płynnych lub sypkich.

Możliwości zastosowania pojemników metalowych

Magazynowe pojemniki metalowe to konstrukcje stosowane w rozmaitych dziedzinach przemysłu. Powszechnie wykorzystuje się je w zakładach produkcyjnych w procesach tłoczenia czy obróbki. Wykorzystywane są do magazynowania i transportu półproduktów pomiędzy stanowiskami, na których prowadzone są kolejne etapy pracy. Sprawdzają się także w magazynach i mniejszych warsztatach rzemieślniczych. Można w nich umieszczać zarówno niewielkie produkty, jak i większe o nietypowych kształtach. Odporność na zróżnicowane temperatury pozwala stosować je w chłodniach, przemyśle spożywczym, a nawet na zewnątrz budynków. Ich regularne wymiary ułatwiają zagospodarowanie przestrzeni magazynowej. Można ustawiać je na podłożu, regałach, a często także piętrować i sztaplować.

Pojemniki metalowe w ofercie sklepu magazynuj.pl

Szukając pojemników metalowych, warto odwiedzić sklep magazynuj.pl, gdzie oferujemy funkcjonalne i profesjonalne konstrukcje. Wszystkie pojemniki są szczelne i wykonane z grubej blachy malowanej proszkowo, co zabezpiecza je przed korozją. Oferowane są w kolorze niebieskim, jednak na specjalne zamówienie można wybrać inną kolorystykę, a także wymiary pojemników. Wszystkie spełniają normy jakościowe dotyczące nośności i bezpiecznego użytkowania.