Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Pojemniki na odpady medyczne

Plastikowe pojemniki to doskonałe rozwiązanie pozwalające na bezpieczne przechowywanie, transport i utylizację wszelkich odpadów medycznych. Jest to niezbędny element wyposażenia ośrodków zdrowia, szpitali czy sanatoriów.

3,31 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym 75 x 33 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
4,07 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym 75 x 33 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
4,29 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym 75 x 33 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
4,95 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym o średnicy 75 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
6,60 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym 75 x 33 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Zamykane hermetycznie

więcej
8,80 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym 75 x 33 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Hermetycznie zamykane.

więcej
10,99 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym o średnicy 75 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Hermetycznie zamykane.

więcej
13,19 zł

Pojemnik z tworzywa sztucznego na ostre odpady medyczne. Z szerokim otworem wrzutowym Ø 75 mm zapewniającym bezdotykowe pozbycie się osprzętu. Higieniczny i bezpieczny. Posiada opinię PZH.

więcej
31,40 zł

Specjalny pojemnik zbiorczy przeznaczony na materiał zakaźny. Zapewnia pełną ochronę przed szkodliwą zawartością. Odporny na przekłucia, uderzenia i chemikalia. Spełnia wszystkie wymogi higieniczne i standardy bezpieczeństwa.

więcej
40,74 zł

Pojemnik plastikowy, zbiorczy na odpady medyczne o pojemności 60 l. Pojemnik wykonany z polietylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Zbiornik nie posiada otworu wrzutowego. Hermetycznie zamykany.

więcej
40,75 zł

Pojemnik plastikowy, zbiorczy na odpady medyczne o pojemności 60 l. Pojemnik wykonany z polietylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Zbiornik posiada otwór wrzutowy.

więcej
1 823,25 zł

Pojemnik plastikowy, zbiorczy na odpady medyczne o pojemności 60 l. Pojemnik wykonany z polietylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Zbiornik nie posiada otworu wrzutowego. Komplet zawiera 60 szt. (1 paleta).

więcej

Bogaty wybór koszy i pojemników na odpady medyczne

Sprawdzają się jako pojemniki na opatrunki, igły, przeterminowane leki, zużyte strzykawki czy odzież medyczną. Oferujemy pojemniki wyposażone w otwór wrzutowy z zamykanym klipsem ułatwiający umieszczanie i przechowywanie elementów w pojemniku. Pojemniki na odpady medyczne zostały wykonane z najwyższej jakości lekkiego polipropylenu tak, aby gwarantować bezpieczeństwo, odporność na uderzenia i szczelność. Pojemniki takie cechuje ergonomiczny kształt oraz wytrzymałość na chemikalia.

Korzystanie z pojemników na odpady medyczne pozwala na szybką i bezpieczną utylizację produktów skażonych. Wiaderka na odpady medyczne idealnie sprawdzą się w przychodniach, aptekach, ambulatoriach, gabinetach lekarskich, laboratoriach, gabinetach weterynaryjnych czy salonach kosmetologicznych.

Oferujemy małe pojemniki, od pojemności jednego litra, po duże pojemniki zbiorcze o pojemności 30 i 60 litrów. Kosze medyczne proponujemy w dwóch wersjach kolorystycznych, ułatwiających segregację - żółtej i czerwonej. Do każdego pojemnika na odpady medyczne oferujemy pokrywy w wersji pełnej oraz opcję z otworem wrzutowym. Posiadają atest PZH oraz certyfikat UN.

Gwarancja magazynuj.pl dla pojemników na odpady medycznych

Pojemniki na odpady medyczne znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą spełniać wszystkie pojemniki do utylizacji odpadów medycznych. Każdy plastikowy pojemnik medyczny będący w naszej ofercie jest objęty gwarancją producenta, co świadczy o wysokiej jakości proponowanego produktu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.