Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Pojemniki na odpady medyczne

Plastikowe pojemniki to doskonałe rozwiązanie pozwalające na bezpieczne przechowywanie, transport i utylizację wszelkich odpadów medycznych. Jest to niezbędny element wyposażenia ośrodków zdrowia, szpitali czy sanatoriów.

3,31 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym 75 x 33 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
4,07 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym 75 x 33 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
4,29 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym 75 x 33 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
4,95 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym o średnicy 75 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia.

więcej
6,60 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym 75 x 33 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Zamykane hermetycznie

więcej
8,80 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym 75 x 33 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Hermetycznie zamykane.

więcej
10,99 zł

Pojemnik plastikowy na odpady ostre z otworem wrzutowym o średnicy 75 mm. Pojemnik wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Hermetycznie zamykane.

więcej
13,19 zł

Pojemnik z tworzywa sztucznego na ostre odpady medyczne. Z szerokim otworem wrzutowym Ø 75 mm zapewniającym bezdotykowe pozbycie się osprzętu. Higieniczny i bezpieczny. Posiada opinię PZH.

więcej
31,40 zł

Specjalny pojemnik zbiorczy przeznaczony na materiał zakaźny. Zapewnia pełną ochronę przed szkodliwą zawartością. Odporny na przekłucia, uderzenia i chemikalia. Spełnia wszystkie wymogi higieniczne i standardy bezpieczeństwa.

więcej
40,74 zł

Pojemnik plastikowy, zbiorczy na odpady medyczne o pojemności 60 l. Pojemnik wykonany z polietylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Zbiornik nie posiada otworu wrzutowego. Hermetycznie zamykany.

więcej
40,75 zł

Pojemnik plastikowy, zbiorczy na odpady medyczne o pojemności 60 l. Pojemnik wykonany z polietylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Zbiornik posiada otwór wrzutowy.

więcej
1 823,25 zł

Pojemnik plastikowy, zbiorczy na odpady medyczne o pojemności 60 l. Pojemnik wykonany z polietylenu odpornego na uderzenia i chemikalia. Zbiornik nie posiada otworu wrzutowego. Komplet zawiera 60 szt. (1 paleta).

więcej

Wysokiej klasy pojemniki na odpady medyczne – bezpieczeństwo ponad wszystko

Różnego rodzaju odpady szpitalne (w tym m.in. odpady zakaźne) mogą stanowić niebezpieczeństwo dla osób postronnych i środowiska. Należy je przechowywać w specjalnych pojemnikach. W naszym asortymencie oferujemy plastikowe pojemniki na odpady medyczne i pokrewne, które spełniają najważniejsze normy bezpieczeństwa i nadają się do zastosowania w profesjonalnych klinikach medycznych i pozostałych punktach tego typu.

Czym charakteryzuje się pojemnik na odpady medyczne? To element, który zabezpiecza różnego rodzaju zużyte okłady, opatrunki, leki czy podobne specyfiki przed kontaktem ze środowiskiem. Umożliwia proste wyrzucanie odpadów bez konieczności dotykania ich. Ułatwia też ich wyrzucanie przez specjalne dozowniki. Najlepsze produkty tego typu znajdziesz w naszym asortymencie.

Dlaczego wykorzystywanie pojemników na odpady medyczne jest tak istotne i gdzie powinny się znaleźć?

Plastikowe pojemniki na odpady są niezwykle istotne w prowadzeniu różnego rodzaju placówek medycznych i stają się niezbędnym elementem ich wyposażenia. Dlaczego? Odpadów medycznych nie można tak po prostu wyrzucić do zwykłego kosza na śmieci. Grozi to skażeniem środowiska albo zranieniem przez osoby trzecie (np. jeżeli wyrzucamy igły lub innego rodzaju ostre elementy medyczne).

Korzystanie z pojemników na odpady medyczne pozwala na szybką i bezpieczną utylizację produktów skażonych. Wiaderka na odpady medyczne idealnie sprawdzą się w przychodniach, aptekach, ambulatoriach, gabinetach lekarskich, laboratoriach, gabinetach weterynaryjnych czy salonach kosmetologicznych. Sprawdzają się jako pojemniki na opatrunki, igły, przeterminowane leki, zużyte strzykawki czy odzież medyczną. Wykorzystają je zarówno placówki publiczne, jak i prywatne punkty medyczne. Idealnie wykorzystają je również lekarze weterynarze, gdyż przy ich użyciu można utylizować odpady weterynaryjne.

Bogaty wybór koszy i pojemników na odpady medyczne – co znajdziesz w naszym asortymencie?

Oferujemy pojemniki wyposażone w otwór wrzutowy z zamykanym klipsem ułatwiający umieszczanie i przechowywanie elementów w pojemniku. Pojemniki na odpady medyczne zostały wykonane z najwyższej jakości lekkiego polipropylenu tak, aby gwarantować bezpieczeństwo, odporność na uderzenia i szczelność. Pojemniki takie cechuje ergonomiczny kształt oraz wytrzymałość na chemikalia.

Oferujemy małe pojemniki, od pojemności jednego litra, po duże pojemniki zbiorcze o pojemności 30 i 60 litrów. Kosze medyczne proponujemy w dwóch wersjach kolorystycznych, ułatwiających segregację - żółtej i czerwonej. Do każdego pojemnika na odpady medyczne oferujemy pokrywy w wersji pełnej oraz opcję z otworem wrzutowym. Posiadają atest PZH oraz certyfikat UN.

W razie pytań dotyczących pojemników na odpady medyczne – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Życzymy udanych zakupów.

Gwarancja magazynuj.pl dla pojemników na odpady medycznych

Pojemniki na odpady medyczne znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą spełniać wszystkie pojemniki do utylizacji odpadów medycznych. Każdy plastikowy pojemnik medyczny będący w naszej ofercie jest objęty gwarancją producenta, co świadczy o wysokiej jakości proponowanego produktu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.