Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Kosze i pojemniki na śmieci

Kosze na śmieci to niezbędny produkt nie tylko w gospodarstwie domowym, ale także wymagany w firmach, szkołach, magazynach, halach produkcyjnych i szpitalach. Kosze na odpady należy dostosować do naszych oczekiwań. Pojemniki do segregacji odpadów powinny być lekkie, mobilne, estetyczne oraz wytrzymałe – wówczas będą nam długo służyć, nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Dlaczego nasze pojemniki?

Nasz sklep proponuje praktyczne pojemniki na śmieci o dużej pojemności (100 lub 110 litrów). Każdy kosz wykonany jest z materiału o wysokiej jakości, gwarantując tym samym odporność na warunki atmosferyczne oraz częste użytkowanie.

Pojemniki są wyposażone w duże, boczne kółka i solidny uchwyt w celu ich łatwiejszego przemieszczania. Każdy śmietnik posiada zamykaną pokrywę, która zapewnia izolowanie odpadów, porządek i estetykę w miejscu użytkowania.

Jak wybrać pojemnik do segregacji?

Kosze na odpady mają kolory przypisane do określonych grup odpadów: Kosze niebieskie: przeznaczone na produkty papierowe (np. kartony, gazety, kartki). Kosze żółte: na śmieci plastikowe i aluminiowe (np. puszki po konserwach, napojach, foliowe reklamówki). Kosze zielone: do segregacji szkła kolorowego bez etykiet (np. butelki po napojach). Kosze białe: przeznaczone na szkło białe lub przezroczyste, bez nalepek (np. butelki po mleku).

Dlaczego tak ważna jest segregacja odpadów?

Wiele odpadów nadaje się do kolejnego zastosowania dzięki recyklingowi. Odzyskiwanie surowców wtórnych przyczynia się do znacznej poprawy jakości środowiska. Wybierajmy zatem pojemniki, które ułatwią nam segregację i tym samym pozwolą dbać o nasze otoczenie.

103,86 zł

Pojemnik na odpady CURVER z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Pojemnik dostępny w kolorach: zielony, żółty, niebieski, brązowy.

więcej
117,62 zł

Pojemnik na odpady CURVER z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Pojemnik w kolorze beżowym, pokrywa zielona.

więcej
662,36 zł

Pojemnik do segregacji odpadów wykonany z blachy stalowej. Dostosowany do worka o pojemności 120 litrów.

więcej
1 094,33 zł

Pojemnik do segregacji odpadów wykonany z blachy stalowej. Dostosowany do worka o pojemności 120 litrów.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla pojemników na śmieci.

Kosze na śmieci znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowanie zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą spełniać wszystkie kosze do segregacji odpadów. Oferowane przez nas śmietniki charakteryzuje najwyższa jakość, potwierdzona gwarancją producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.