Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Ręczne wciągniki linowe

Naszym Klientom oferujemy najwyższej klasy ręczne wciągarki linowe, nadające się do wszechstronnego zastosowania – m.in. w zastosowaniach warsztatowych czy mechanicznych. Sprawdzą się także jako wciągarki linowe dla łodzi i jachtów. Posiadamy różnego rodzaju urządzenia, które mają przekrój udźwigu od ponad 500 kg do nawet kilku ton (w zależności od rodzaju). Wszystkie charakteryzuje wytrzymałość, wysoka jakość wykonania i odporność na intensywną pracę. Ich zaletą jest również bardzo łatwa obsługa i prosta budowa.

402,60 zł

Wciągarka linowa, ręczna o udźwigu do 800 kg. Produkt dostępny w dwóch rodzajach wykończenia: stal ocynkowana lub nierdzewna.

więcej
94,33 zł

Wyciągarka linowa, ręczna o uciągu do 540 kg z liną stalową i hakiem.

więcej
197,38 zł

Wyciągarka pasowa, ręczna o uciągu do 1133 kg z pasem zakończona hakiem.

więcej
94,33 zł

Wyciągarka linowa, ręczna o uciągu do 540 kg z liną stalową i hakiem.

więcej
597,80 zł

Wciągarka linowa, ręczna o udźwigu do 1200 kg. Produkt dostępny w dwóch rodzajach wykończenia: stal ocynkowana lub nierdzewna.

więcej
102,26 zł

Wyciągarka linowa, ręczna o uciągu do 720 kg z pasem i hakiem.

więcej
173,60 zł

Wyciągarka linowa, ręczna o uciągu do 1578 kg z liną stalową i hakiem.

więcej
173,60 zł

Wyciągarka pasowa, ręczna o uciągu do 1578 kg z pasem zakończona hakiem.

więcej
332,14 zł

Wyciągarka linowa, ręczna o uciągu do 1500 kg z liną stalową i hakiem.

więcej
126,04 zł

Wyciągarka pasowa, ręczna o uciągu do 1133 kg z pasem zakończona hakiem.

więcej
274,50 zł

Ręczny wciągnik linowy z udźwigiem do 550 kg wykonany z wytrzymałej sprasowanej stali. Sprawdzi się zarówno w przemyśle samochodowym, morskim, spożywczym, jak i drobiarskim. Wyposażony w automatyczny hamulec, zamkniętą przekładnię oraz zapadkę blokującą.

więcej
363,84 zł

Wyciągarka linowa, ręczna o uciągu do 2000kg z liną stalową i hakiem.

więcej
102,26 zł

Wyciągarka linowa, ręczna o uciągu do 720 kg z liną stalową i hakiem.

więcej
197,38 zł

Wyciągarka linowa, ręczna o uciągu do 1133 kg z liną stalową i hakiem.

więcej
126,04 zł

Wyciągarka linowa, ręczna o uciągu do 1133 kg z liną stalową i hakiem.

więcej

Korbowe wciągarki linowe - napędzane ręcznie

Stosowanie wciągników linowych jest podstawą do wydajnego i bezpiecznego podnoszenia ciężkich elementów oraz produktów o niestandardowych wymiarach. Wytrzymałe na eksploatację występują w różnych konfiguracjach i znajdują zastosowanie w wielu branżach.

Wciągniki linowe to niezwykle wydajne produkty wyposażenia m.in. magazynów, hal produkcyjnych czy warsztatów samochodowych. Wciągniki linowe zostały opracowane tak, aby zwiększać produktywność wykonywanej pracy. Dzięki swojej budowie są łatwe w obsłudze i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiału z zastosowaniem najnowszych technologii.

Przy podnośnikach linowych wysokość podnoszenia towaru wynosi zwykle od 6,5 do 11 metrów. Maksymalny udźwig w zależności od wybranego modelu to od 3,2 do nawet 50 ton.

Gwarancja magazynuj.pl dla wciągników linowych elektrycznych i ręcznych

Wciągniki linowe elektryczne i ręczne będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji wciągarek linowych. Oferowane przez nas podnośniki linowe charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.