Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Wciągarki łańcuchowe ręczne

Jeżeli posiadasz warsztat samochodowy, magazyn lub innego rodzaju miejsce, wymagające podnoszenia i opuszczania ciężkich elementów, dostępne w naszym asortymencie ręczne wciągarki łańcuchowe będą specjalnie dla Ciebie. Oferujemy narzędzia o dużej nośności i trwałości. Mamy elementy o różnym udźwigu maksymalnym – od 500 kilogramów do nawet 9 ton. Z pewnością sprawdzą się podczas wszechstronnej pracy.

292,80 zł

Wyciągarka łańcuchowa, podnośnik ręczny, dźwigniowy - udźwig do 250 kg. Łańcuchowy wciągnik ręczny dostępny z długością łańcucha: 3 m.

więcej
3 623,40 zł

Wyciągarka łańcuchowa, Ręczny wyciągnik - udźwig do 10000kg. Dostępny z długością łańcucha: 3, 4 lub 5 m.

więcej
639,49 zł

Wciągnik łańcuchowy, podnośnik ręczny, dźwigniowy – udźwig do 5000, długość łańcucha 6 m.

więcej
1 207,80 zł

Wyciągarka łańcuchowa, podnośnik ręczny, dźwigniowy - udźwig do 3000kg. Łańcuchowy wyciągnik ręczny dostępny z długością łańcucha: 1.5, 3, 4 lub 5 m.

więcej
1 012,60 zł

Wyciągarka łańcuchowa, Ręczny wyciągnik - Udźwig do 2000kg. Wyciągnik ręczny dostępny z długością łańcucha: 3, 4, 5 lub 6 m.

więcej
585,60 zł

Wciągnik łańcuchowy ręczny, służący do podnoszenia i opuszczania ładunków do 0,5 tony. Solidna konstrukcja, bezpieczne użytkowanie oraz wytrzymałość materiałów. Producent zapewnia serwis i części zamienne.

więcej
1 138,14 zł

Wyciągarka łańcuchowa, podnośnik ręczny, dźwigniowy - udźwig do 3200 kg. Łańcuchowy wciągnik ręczny dostępny z długością łańcucha: 3 m.

więcej
780,80 zł

Wyciągarka łańcuchowa, podnośnik ręczny, dźwigniowy - udźwig do 1500kg. Łańcuchowy wyciągnik ręczny dostępny z długością łańcucha: 1.5, 3, 4 lub 5 m.

więcej
517,53 zł

Wciągnik łańcuchowy, podnośnik ręczny, dźwigniowy – udźwig do 3000, długość łańcucha 6 m.

więcej
756,40 zł

Solidna konstrukcja stalowa gwarantuje trwałe użytkowanie i odporność na uderzenia. Dostępny z długością łańcucha: 3, 4 lub 5 m.

więcej
1 134,60 zł

Wyciągarka łańcuchowa, Ręczny wyciągnik - Udźwig do 3000kg. Wyciągnik ręczny dostępny z długością łańcucha: 3, 4 lub 5 m.

więcej
1 427,40 zł

Wyciągarka łańcuchowa, Ręczny wyciągnik - Udźwig do 5000kg. Ręczny wyciągnik łańcuchowy dostępny z długością łańcucha: 3, 4 lub 5 m.

więcej
597,80 zł

Wyciągarka łańcuchowa, podnośnik ręczny, dźwigniowy - udźwig do 750kg. Łańcuchowy wyciągnik ręczny dostępny z długością łańcucha: 1.5, 3, 4 lub 5 m.

więcej
334,65 zł

Wyciągarka łańcuchowa, podnośnik ręczny, dźwigniowy - udźwig do 500 kg. Łańcuchowy wyciągnik ręczny dostępny z długością łańcucha: 3 m.

więcej
1 891,00 zł

Wciągnik łańcuchowy, podnośnik ręczny, dźwigniowy – udźwig do 6000 kg, z długością łańcucha: 1,5 m, 3, 4 lub 5 m.

więcej
227,90 zł

Wciągnik łańcuchowy, podnośnik ręczny – udźwig do 2000 kg. Wysokość podnoszenia 3 lub 5 metrów.

więcej
915,00 zł

Ręczny wyciągnik Łańcuchowy. Wyciągarka łańcuchowa udźwig do 1500kg. Dostępny z długością łańcucha: 3, 4 lub 5 m.

więcej
151,68 zł

Wciągnik łańcuchowy, podnośnik ręczny – udźwig do 1000 kg, wysokość podnoszenia 3 lub 5 metrów

więcej

Wciągarki łańcuchowe różnego rodzaju – postaw na wszechstronne i skuteczne rozwiązania

Zastosowanie narzędzi do wyciągania czy wyjmowania ciężkich elementów konstrukcyjnych, to podstawa wielu branż, w tym warsztatów samochodowych, przetwórstwa metalurgicznego czy tartaków. Dostępne w naszej ofercie wciągarki łańcuchowe, pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał produkcyjno-usługowy, przy zachowaniu komfortu i bezpieczeństwa w pracy.

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju wciągarki łańcuchowe, które łączy jedno – skuteczność i trwałość w działaniu. Jesteśmy pewni oferowanych produktów, pochodzących od najlepszych producentów. Z tego względu masz gwarancję, że nie zawiodą Cię one w najważniejszych momentach.

Czym są wciągarki łańcuchowe i co warto o nich wiedzieć?

Wciągarki łańcuchowe ręczne to produkty przeznaczone do podnoszenia ładunków ciężkich lub elementów o niestandardowych wymiarach. Proponowane przez nas ręczne wciągarki łańcuchowe sprawdzają się przy podnoszeniu i opuszczaniu ładunków o wadze nawet do kilku ton.

Wciągarki łańcuchowe to wytrzymałe produkty o solidnej i nowoczesnej konstrukcji odpornej na uderzenia oraz zarysowania. Dzięki swojej budowie gwarantują długą eksploatację i doskonale sprawdzają się w codziennym intensywnym użytkowaniu. Zastosowanie nowoczesnego hamulca zapewnia komfort podczas obsługiwania wciągnika oraz gwarantuje bezpieczeństwo przy pracy z ciężkimi towarami.

Gdzie wykorzystasz wciągarki łańcuchowe, które dla Ciebie przygotowaliśmy?

Uniwersalność ręcznych wciągarek łańcuchowych daje możliwość wykorzystywania ich w branżach o różnym profilu. Niezależność od zasilania elektrycznego sprawia, że wciągarki z napędem ręcznym mają zastosowanie w różnych miejscach. Wysokiej klasy materiał, z którego są wykonane został ocynkowany, co zapobiega korozji. Małe gabaryty oraz niewielka masa własna wyciągarek pozwala na łatwe użytkowanie. Wciągarki wyposażone są w hak nośny, który odporny jest na złamania w przypadku przeciążenia.

Świetnie sprawdzą się np. do wyciągania silników z pojazdów mechanicznych, przenoszenia ciężkich materiałów budowlanych, drewna czy metalu.

Jakiego rodzaju wciągniki łańcuchowe możesz otrzymać w naszym asortymencie?

Starając się sprostać oczekiwaniom Klientów, w naszej ofercie znajdują się ręczne wciągarki łańcuchowe o zróżnicowanych parametrach technicznych. Posiadamy wciągarki ręczne o udźwigu osiągającym nawet 10 ton. Każda ręczna wciągarka łańcuchowa została wcześniej przetestowana i sprawdzona, dzięki czemu spełnia wytyczne dotyczące bezpieczeństwa w pracy profesjonalnej. Warto mieć to na uwadze! Jeżeli masz pytania dotyczące produktów dostępnych w naszym sklepie – serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Gwarancja magazynuj.pl dla ręcznych wciągarek łańcuchowych

Wciągarki łańcuchowe ręczne będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji podnośników łańcuchowych. Oferowane przez nas ręczne wciągniki łańcuchowe charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.