Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Wciągarki łańcuchowe elektryczne

Jeżeli poszukujesz rozwiązania, które ułatwi podnoszenie ciężkich ładunków w bezpieczny i efektywny sposób, to dostępne w naszym asortymencie wciągniki elektryczne łańcuchowe będą najlepszym rozwiązaniem. Posiadamy zróżnicowane modele tych urządzeń, które ułatwiają wyciąganie elementów ważących od 400 do nawet 2500 kilogramów. To produkty bardzo proste w obsłudze, umożliwiające bezpieczne podnoszenie i opuszczanie danych konstrukcji. Nadają się do wykorzystania w warsztatach samochodowych, halach produkcyjnych czy magazynowych.

7 069,90 zł

Wciągnik elektryczny łańcuchowy PS-GP o udźwigu do 400 kg przeznaczony do podnoszenia i opuszczania ładunków. Produkt łatwy w obsłudze. Model wyposażony został w pojedynczy łańcuch.

więcej
10 821,40 zł

Wciągnik elektryczny łańcuchowy PS-GP o udźwigu do 2500 kg przeznaczony do podnoszenia i opuszczania ładunków. Produkt łatwy w obsłudze. Model wyposażony został w podwójny łańcuch.

więcej
8 210,60 zł

Wciągnik elektryczny łańcuchowy PS-GP o udźwigu do 1250 kg przeznaczony do podnoszenia i opuszczania ładunków. Produkt łatwy w obsłudze. Model wyposażony został w podwójny łańcuch.

więcej

Wciągniki łańcuchowe elektryczne zapewnią łatwy transport ładunku

Wciągarki łańcuchowe elektryczne to produkty stworzone do podnoszenia ładunków ciężkich lub elementów o niestandardowych wymiarach. Dostępne w naszym sklepie wciągarki z napędem elektrycznym sprawdzają się w podnoszeniu i opuszczaniu przedmiotów o wadze do kilku ton, w zależności od parametrów technicznych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas użytkowania każda wciągarka łańcuchowa wyposażona jest w elektromagnetyczny hamulec sprężynowy. Mechanizm hamulcowy utrzymuje ładunek nawet w przypadku awarii zasilania. Zastosowanie zabezpieczeń przeciążeniowych oraz warstwy antykorozyjnej zwiększa odporność na zużycie i gwarantuje długotrwałą eksploatację.

W naszej ofercie elektrycznych wciągarek łańcuchowych znajdują się produkty o różnej mocy oraz prędkości. Są łatwe w zamontowaniu, ciche oraz proste w obsłudze.

Gwarancja magazynuj.pl dla elektrycznych wciągników łańcuchowych

Elektryczne podnośniki łańcuchowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji wciągarek łańcuchowych na prąd. Oferowane przez nas wciągniki elektryczne z łańcuchem charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.