Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Wciągarki hydrauliczne

Posiadamy szeroki wybór wciągarek linowych o zasilaniu hydraulicznym, które świetnie sprawdzą się w transporcie, pracach budowlanych, przemyśle czy w magazynach. Swoim Klientom oferujemy wyciągarki linowe elektryczne o różnej mocy, dostosowane do uciągu nawet półtonowych pojazdów. Są to urządzenia trwałe i bezpieczne, które na pewno pomogą w prowadzeniu różnorakich prac.

3 734,00 zł

Wyciągarka hydrauliczna, linowa o uciągu do 8165 kg. Produkt łatwy w obsłudze.

więcej
3 429,11 zł

Wyciągarka hydrauliczna, linowa o uciągu do 6804 kg. Produkt łatwy w obsłudze.

więcej
3 703,50 zł

Wyciągarka hydrauliczna, linowa o uciągu do 5443 kg. Produkt łatwy w obsłudze.

więcej
830,79 zł

Uniwersalny zestaw elementów do sterowania wyciągarkami hydraulicznymi

więcej
9 580,79 zł

Wyciągarka hydrauliczna, linowa o uciągu do 9072 kg. Produkt łatwy w obsłudze.

więcej
27 362,80 zł

Wyciągarka hydrauliczna, linowa o uciągu do 20400 kg.

więcej

Mocne, bezpieczne, wszechstronne – wciągarki hydrauliczne

Praca w terenie, warsztacie albo w firmie usługowo-produkcyjnej wymaga narzędzi, które poradzą sobie z podniesieniem lub wciągnięciem naprawdę dużych i ciężkich elementów. Z tego względu wzbogaciliśmy naszą ofertę o mocne wciągarki hydrauliczne, które nadają się do różnego rodzaju prac.

Czym jest wciągarka hydrauliczna? To urządzenie wyposażone w hydrauliczny mechanizm, umożliwiające zmianę położenia określonych rzeczy (ważących niekiedy kilkanaście ton), przy pomocy specjalnej liny i haka. Ma bardzo szerokie zastosowanie.

Gdzie zastosujesz wszechstronne wciągarki hydrauliczne z naszego asortymentu?

Dostępne u nas wciągarki hydrauliczne to element wyposażenia do ciągników rolniczych lub dużych pojazdów ciężarowych. Sprawdzają się jako część lawet. Mogą służyć jako wszechstronna wciągarka samochodowa, umożliwiająca sprawną pracę np. pomocy drogowej.

Poza tym sprawdzą się w warsztatach samochodowych, przy produkcji ciężkich maszyn i w wielu innych zastosowaniach.

Jakie wciągarki hydrauliczne mamy w naszej ofercie?

Posiadamy różnego rodzaju wciągarki. Znajdziesz u nas urządzenia, których uciąg osiąga nawet ponad 20 ton (nadające się np. do lawet samochodów ciężarowych). Każda wciągarka hydrauliczna była wcześniej dokładnie sprawdzona i posiada odpowiednie certyfikaty jakości oraz gwarancję producenta. Możesz być pewien ich prawidłowego działania, zachowania funkcjonalności przez długi czas i bezpieczeństwa – nawet podczas trudnych zleceń.

W przypadku wątpliwości dotyczących wykorzystania wyciągarek z naszej oferty – zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i wskażemy najlepsze rozwiązanie. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, traktując ich obsługę równie priorytetowo co ofertowanie najwyższej klasy asortymentu. Dotyczy to również wyciągarek hydraulicznych. Dołącz do naszych stałych Partnerów i zdecyduj się na produkt z naszego sklepu.