Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Akcesoria do wciągarek

W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju akcesoria do wyciągarek, które umożliwiają skuteczną obsługę wielu typów urządzeń. Znajdziesz u nas między innymi piloty do obsługi wyciągarek, szekle, pokrowce i pasy. Wszystko cechuje się ogromną wytrzymałością i wszechstronnością. Akcesoria sprawdzą się idealnie w warsztatach samochodowych, przemyśle, magazynach czy usługach transportowych.

256,96 zł

Uniwersalny pilot bezprzewodowy do wciągarek warsztatowych

więcej
362,65 zł

Sprężarka powietrzna, 300l/min do pompowania kół.

więcej
124,85 zł

Zblocze z hakiem o udźwigu 2 tony

więcej
28,40 zł

Zblocze z hakiem o udźwigu 2 tony

więcej
243,75 zł

Podnośnik farmerski

więcej
72,00 zł

Zblocze o wytrzymałości ośmiu ton do liny o maksymalnej średnicy 0,8 cm.

więcej
326,99 zł

Wózek elektryczny do wciągarek i wyciągarek z serii BST o udźwigu 500 kg.

więcej
89,84 zł

Pas o długości ośmiu metrów i nośności ośmiu ton.

więcej
85,21 zł

Sprężarka powietrzna, jednotłokowa do pompowania kół.

więcej
225,90 zł

Podnośnik farmerski

więcej
289,99 zł

Pilot bezprzewodowy do wciągarek warsztatowych

więcej
276,78 zł
342,84 zł
435,31 zł
107,68 zł

Pas o długości pięciu metrów i nośności szesnastu ton.

więcej
32,36 zł

Szekla o wytrzymałości 6,5 t.

więcej
6 099,89 zł

Łatwa w montażu i demontażu winda dekarska, sprawdzi się idealnie jako pomoc w pracach budowlanych.

więcej
830,79 zł

Uniwersalny zestaw elementów do sterowania wyciągarkami hydraulicznymi

więcej
38,98 zł

Wodoodporny pokrowiec o wymiarach 62 x 25 x 30 cm. Przeznaczony do wyciągarek 15000 - 22000 LBS.

więcej
309,81 zł

Trapy piaskowe/błotne off road Wykonane z polipropylenu, odpornego na promieniowanie UV.

więcej

Akcesoria do wyciągarek łańcuchowych i linowych

Akcesoria do wyciągarek to grupa produktów potrzebnych do obsługi warsztatowych podnośników łańcuchowych. Są potrzebne w każdym miejscu, gdzie używa się wciągarek, a zatem niemal w każdym zakładzie przemysłowym i magazynie. Akcesoria pozwalają dostosować wciągarki łańcuchowe do charakterystyki pracy w danym miejscu i z wybranymi produktami. Jednocześnie sprawiają, że praca przebiega szybciej i jest w pełni bezpieczna. Wszystkie produkty dostępne w sklepie magazynuj.pl spełniają normy jakościowe potrzebne dla takich akcesoriów. Ponadto ich budowa i kształt umożliwiają łatwą obsługę, montaż i przechowywanie. Zgromadzone tu akcesoria do wyciągarek są też przystosowane do trudnych warunków warsztatowych i odporne na większość szkodliwych czynników, co znacznie wydłuża ich żywotność.

Mechaniczne akcesoria do wyciągarek

Wyciągarki są urządzeniami bardzo uniwersalnymi, które można wykorzystywać do przenoszenia rozmaitych produktów. Także akcesoria do wyciągarek, które poprawiają ich funkcjonalność oferowane są w wielu wariantach i typach. Są to przede wszystkim pasy nośne wykonywane z poliestru o rozmaitych długościach. Ich nośność to nawet kilka ton, a dzięki niewielkiej elastyczności i miękkiej strukturze sprawdzają się przy przenoszeniu rozmaitych elementów. Inną popularną grupą produktów są szekle i uchwyty, umożliwiające łączenie lub montaż łańcuchów, pasów czy lin do wyciągania. Wszystkie produkty mają maksymalnie prostą budowę ułatwiająca obsługę i dużą wytrzymałość na obciążenia.

Akcesoria do wyciągarek ułatwiające sterowanie

Wyciągarki warsztatowe umieszczane są w miejscach, do których dostęp może być utrudniony. Dlatego niezwykle ważne jest to, żeby maksymalnie ułatwić proces sterowania wyciągarką. W ofercie naszego sklepu znajdują się uniwersalne piloty do tych urządzeń pasujące do większości modeli. Urządzenia są bardzo intuicyjne, a panel zawiera tylko kilka ruchomych elementów pozwalających na sterowanie dźwigiem z bezpiecznej odległości. Wszystkie piloty są zasilane prądem sieciowym, dlatego nie ma żadnego problemu ze znalezieniem dla nich źródła energii.