Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Palety z bortnicami

Palety plastikowe są coraz częściej stosowanym elementem transportu różnego rodzaju materiałów. Są mocne, odporne na działanie warunków atmosferycznych i przede wszystkim bardzo bezpieczne dla ładunku W naszej ofercie znajdziesz palety z bortnicami o parametrach, które będą odpowiadać Twoim potrzebom.

45,14 zł

Lekka i zarazem trwała paleta z tworzywa sztucznego, stosowana w branży farmaceutycznej, spożywczej, papierniczej i innych. Posiada atest PZH pozwalający na przechowywanie żywności. Swoją wyjątkową odporność zawdzięcza wykonaniu z polietylenu, które jest mrozo- i chemoodporne.

więcej
73,20 zł

Grubościenna paleta przemysłowa ażurowa z polietylemu mrozo- i chemoodpornego. Produkt z bortnicami na krawędziach, łatwy w czyszczeniu. Kolor czarny.

więcej
148,84 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem PZH charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200x800 mm. Bortnice na krawędziach.

więcej
178,12 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem producenta, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). ISO 1200x1000 mm. Bortnice na krawędziach.

więcej
530,07 zł

Higieniczna paleta EURO z atestem PZH charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200x800 mm - certyfikowana zgodnie z GS1 oraz DIN-plus

więcej

Palety z bortnicami różnego rodzaju – trwałe i wszechstronne

Jakie zalety mają palety z bortnicami? To wykonane z tworzywa sztucznego podłoże transportowe dla różnego rodzaju transportu. Ze względu na swoją budowę, umożliwiają przewożenie materiałów bez obaw o ześlizgnięcie się z powłoki palety. Co więcej, tego rodzaju element nie degraduje się pod wpływem warunków atmosferycznych, co zwiększa skuteczność transportu i bezpieczeństwo ładunku.

Gdzie wykorzystuje się palety z bortnicami?

Wszechstronność jest jedną z największych zalet palet, które posiadają boczne krawędzie. Stosowane są w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, rezygnujących coraz częściej ze stosowania tradycyjnych, drewnianych elementów transportowych.

Palety plastikowe w wersji z bocznymi krawędziami (bortnicami) wykorzystywane są w przemyśle: spożywczym, papierniczym, farmaceutycznym, magazynowym, spedycyjnym. Użytkowanie palet z tworzywa, z zabezpieczonymi brzegami łączy bezpieczny transport produktu oraz momentalną ekspozycję towaru.

Jakiego rodzaju palety z bortnicami możemy Ci zaoferować?

Oferowane przez nas palety z bortnicami (krawędziami bocznymi o wysokości kilku milimetrów rozmieszczonymi dokoła brzegów palety) zapobiegają zsuwaniu się ładunków z powierzchni paletowej, co gwarantuje bezpieczne i stabilne przewożenie produktów.

Posiadamy między innymi palety plastikowe Euro z bortnicami na krawędziach o wymiarach 1200x800 oraz 1200x1000, ale także elementy wyposażone w specjalne płozy (również o podanych wymiarach). Jeżeli potrzebujesz jeszcze mocniejszych i bardziej bezpiecznych nośników do transportu, na indywidualne zamówienie możemy przygotować palety plastikowe EURO z płozami i bortnicami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Gwarancja magazynuj.pl dla palet z bortnicami

Palety z krawędziami, które są częścią oferty palet plastikowych, są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji palet z tworzywa. Oferowane przez nas palety bortnicowe charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.