Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Palety z bortnicami

Palety plastikowe w wersji z bocznymi krawędziami (bortnicami) wykorzystywane są w przemyśle: spożywczym, papierniczym, farmaceutycznym, magazynowym, spedycyjnym. Użytkowanie palet z tworzywa, z zabezpieczonymi brzegami łączy bezpieczny transport produktu oraz momentalną ekspozycję towaru. Oferowane przez nas palety z bortnicami (krawędziami bocznymi o wysokości kilku milimetrów rozmieszczonymi dokoła brzegów palety) zapobiegają zsuwaniu się ładunków z powierzchni paletowej, co gwarantuje bezpieczne i stabilne przewożenie produktów.

36,60 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 1500 kg). Euro 1200x800 mm. Botnice na krawędziach.

więcej
55,35 zł

Grubościenna paleta przemysłowa ażurowa z polietylemu mrozo- i chemoodpornego. Produkt z bortnicami na krawędziach, łatwy w czyszczeniu. Kolor czarny.

więcej
115,90 zł

Ażurowa paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200x800 mm.

więcej
128,10 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem PZH charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200x800 mm. Bortnice na krawędziach.

więcej
152,50 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem producenta, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). ISO 1200x1000 mm. Bortnice na krawędziach.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Higieniczna paleta EURO z atestem PZH charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200x800 mm - certyfikowana zgodnie z GS1 oraz DIN-plus

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla palet z bortnicami

Palety z krawędziami będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji palet z tworzywa. Oferowane przez nas palety bortnicowe charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.