Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Palety gładkie

Jeżeli poszukujesz nośników, które pozwolą Ci bezpiecznie transportować ładunki o dużej masie, bez zważania na warunki atmosferyczne, to palety z gładką powierzchnią będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W naszej ofercie mamy wszechstronny wybór tego rodzaju elementów, które z pewnością zagospodarują określone zapotrzebowanie dla magazynów, firm transportowych czy innego rodzaju przedsiębiorców.

26,84 zł

Paleta przemysłowa, charakteryzująca się dużą wytrzymałością do 600 kg. Wymiary 600x400

więcej
67,10 zł

Paleta przemysłowa, charakteryzująca się dużą wytrzymałością do 600 kg. Wymiary 600x400

więcej
148,84 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). Euro 1200x800 mm. Powierzchnia gładka.

więcej
178,12 zł

Higieniczna paleta przemysłowa z atestem, charakteryzująca się dużą wytrzymałością (do 5000 kg). ISO 1200x1000 mm. Powierzchnia gładka.

więcej
577,06 zł

Zestaw składa się z palety EURO 1200x800 mm, nadstawek paletowych (3 szt.) oraz pokrywy. Powierzchnia palety gładka.

więcej
648,52 zł

Paleta przemysłowa na sześciu płozach o dużej ładowności statycznej (do 6000 kg). Powierzchnia 1200x1200 mm.

więcej

Palety z gładką powierzchnią – do wszechstronnych zastosowań

Palety plastikowe z gładką powierzchnią są coraz częściej używaną formą nośników przewozowych. Dlaczego? Są to elementy wielorazowe i wytrzymałe, które nadają się do wykorzystania w wielu przypadkach, bez zważania np. na padający deszcz czy bardzo niską temperaturę.

Czym charakteryzują się palety z gładką powierzchnią?

Nowoczesne palety gładkie wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego to bardzo wytrzymałe produkty przeznaczone do transportu ładunków o dużej masie. Palety pełne dzięki swojej konstrukcji są stabilne, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz panujące zróżnicowane warunki pogodowe. Palety z tworzywa sztucznego nie odkształcają się pod wpływem ciężkiego towaru. Palety gładkie łatwo utrzymać w czystości ze względu na płaską powierzchnię. Higieniczne palety przemysłowe z atestem PZH charakteryzująca się też dużą nośnością (do 5 000 kg).

Dla kogo przeznaczone są tego typu nośniki towarów?

Przede wszystkim palety z gładką powierzchnią przeznaczone są dla firm transportowych, specjalizujących się w przewozie ciężkich ładunków, które wymagają wzmocnionych nośników i powierzchni antypoślizgowej, aby nie zsunęły się w czasie przewozu.

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju plastikowe palety z gładką powierzchnią, które mają specjalne płozy. Mamy nośniki o wymiarach EURO 1200x800, ISO 1200x1000, małe palety 600x400, a także wygodne skrzyniopalety do przewozu różnych materiałów. Z pewnością warto skorzystać z naszej szerokiej, dostosowanej do różnych potrzeb oferty.

Gwarancja magazynuj.pl dla palet gładkich

Palety gładkie, które są częścią oferty palet plastikowych, są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji palet. Oferowane przez nas palety gładkie charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.