Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Akcesoria do palet

Palety wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego to doskonała alternatywa dla popularnych na rynku drewnianych palet EURO. Znajdują zastosowanie w każdej branży i są stosowane obecnie w przemysłach produkcyjnych, farmaceutycznych, transportowych, magazynowych, spożywczych, ogrodniczych czy spedycyjnych na całym świecie.

Naszą ofertę palet z tworzywa poszerzyliśmy o dodatkowe elementy umożliwiające ich lepsze wykorzystywanie oraz zapewniające bezpieczeństwo znajdującego się na nich towaru.

43,92 zł

Plastikowa pokrywa na palety EURO o wymiarach 1200 x 800 mm. Przeznaczona jest do transportowania, a także magazynowania towarów. Wykonana została z kompozytu PE. Niższa cena i łatwiejsze czyszczenie niż w przypadku drewna!

więcej
128,10 zł

Charakteryzująca się solidną konstrukcją plastikowa nadstawka paletowa na paletę Euro 1200x800mm to sprzęt do zastosowań magazynowych i transportu, minimalizujący ryzyko uszkodzenia towaru.

więcej
200,32 zł

Pokrywa paletowa. Idealnie sprawdzi się jako pokrywa do skrzyniopalety. Pokrywy chronią przechowywane w skrzyniopaletach towary i materiały gwarantując osłonę przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

więcej
271,44 zł

Nóżki do palet o wysokości 850 mm i ładowności 500 kg.

więcej
577,06 zł

Zestaw składa się z palety EURO 1200x800 mm, nadstawek paletowych (3 szt.) oraz pokrywy. Powierzchnia palety gładka.

więcej

Nowoczesne akcesoria do palet EURO, ISO

Pokrywa plastikowa na paletę EURO to produkt wykorzystywany przy równoczesnym zastosowaniu nadstawek paletowych. Zapewnia to dodatkową ochronę znajdującego się na palecie towaru. Chroni przed osadzającym się kurzem i opadami atmosferycznymi. Paletowa pokrywa wykonana jest z kompozytu PE i LLDPE; nadaje się do wielokrotnego użytku.

Nadstawki paletowe wykorzystywane są do magazynowania oraz transportowania towarów ciężkich oraz produktów niestabilnych. Zbudowane są z kompozytu PE oraz LLDPE, natomiast po bokach zamontowano wzmocnienia stalowymi profilami gwarantujące bezpieczeństwo transportowanego towaru. Użycie nadstawek na paletę pozwala na maksymalne obciążenie przewożonego produktu od 1000 kg do nawet 5000 kg.

Gwarancja magazynuj.pl dla akcesoriów do palet EURO

Akcesoria do palet będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas ich produkcji. Oferowane przez nas nowoczesne akcesoria do palet charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.