Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Rury nośne do palet słupkowych

Rury nośne do palet to elementy przystosowane do palet słupkowych typu Manubag oraz Manurack. Dobór różnych długości rur paletowych umożliwia dostosowanie wysokości palety słupkowej do sprecyzowanych potrzeb magazynu. Odpowiedni wybór długości rur stalowych pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej i umożliwia sztaplowanie pełnych zestawów regałów. Produkt jest zaoblony na końcówkach, co ułatwia prawidłowe połączenie elementów lub demontaż oraz zapewnia bezpieczeństwo pracownikom podczas składania zestawu.

Produkt na indywidualne zamówienie

Komplet 4 ocynkowanych rur nośnych do montażu palet słupkowych Manurack lub Manubag. Ø : 60,3 mm – grubość: 3 mm

więcej

Możliwe jest zastosowanie palet słupkowych o różnych wysokościach przy wykorzystaniu odpowiednich rur nośnych dostosowanych np. pod wielkość wielkogabarytowych worków Big Bag.

Stalowe rury nośne są niezbędne do prawidłowego montażu palet Manurack i Manubag.

Oferujemy wykończenie rur nośnych w opcji malowanej lub ocynkowanej.

Gwarancja magazynuj.pl dla rur nośnych do palet słupkowych

Rury do palet będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji rur nośnych do palet. Oferowane przez nas rury do palet słupkowych Manurack oraz Manubag charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.