Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Palety Manurack

Palety Manurack to mobilne regały słupkowe, wyprodukowane w celu ekonomicznego składowania materiałów. Na paletę tego typu składa się wytrzymała prostokątna podstawa z przystosowanymi narożnikami do umieszczenia rur oraz wsuwany zestaw 4 rur nośnych. Zastosowanie takiej konstrukcji to doskonałe rozwiązanie pozwalające na łatwy i szybki montaż oraz demontaż palety. Dodatkowym atutem słupkowych palet mobilnych jest możliwość regulacji powierzchni oraz wysokości regału Manurack, dzięki zastosowaniu rur nośnych o różnej długości. Palety Manurack charakteryzuje również możliwość sztaplowania – układania w stosy. Stosowanie ich w magazynach pozwala w maksymalny sposób wykorzystać powierzchnię hali magazynowej oraz dostosować produkt do rodzaju, wagi oraz gabarytu składowanego na regale towaru.

Produkt na indywidualne zamówienie

Paleta słupkowa MANURACK idealna do czasowego magazynowania produktów luzem lub na palecie. Pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej dzięki różnej długości rur nośnych. Szybki montaż i demontaż bez wiercenia otworów. Wymiary 1180 x 1550 mm.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Paleta słupkowa MANURACK idealna do czasowego magazynowania produktów luzem lub na palecie. Pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej dzięki różnej długości rur nośnych. Szybki montaż i demontaż bez wiercenia otworów. Wymiary 1180 x 2030 mm.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Paleta słupkowa MANURACK idealna do czasowego magazynowania produktów luzem lub na palecie. Pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej dzięki różnej długości rur nośnych. Wymiary 1180 x 1550 mm

więcej

Palety Manurack – wygoda, porządek, bezpieczeństwo

Zachowanie porządku w magazynie, działach sprzedaży czy innym pomieszczeniu użytkowym przekłada się na odpowiednią jakość prowadzonych działań, ich efektywność i ostateczne zwiększenie obrotu. Z tego względu warto inwestować w odpowiednie meble warsztatowe, takie jak dostępne w naszym asortymencie palety Manurack. To palety słupkowe o wszechstronnych możliwościach, gwarantujące bezpieczeństwo przechowywania różnych elementów i pełen porządek.

Palety Manurack od to wszechstronne meble magazynowe oparte o wysokiej klasy materiału, umożliwiające ułożenie różnego rodzaju elementów na ich powierzchni. Są wytrzymałe, a do zalet tego typu konstrukcji należy między innymi mobilność.

Czym są palety Manurack?

Znajdziesz u nas specjalne metalowe palety słupkowe, które ułatwiają uporządkowane i ekonomiczne składowanie różnych materiałów pochodzenia produkcyjnego czy magazynowego, a także narzędzi. Ich budowa to wsuwane rury (słupki) nośne i części boczne. Do ich zalet zaliczamy błyskawiczny montaż i demontaż, dzięki czemu mogą być podporą w wielu miejscach tymczasowego działania np. magazynach czasowych czy placach inwestycyjnych.

Możesz dostosować je zgodnie ze swoimi potrzebami, układając je w stosy. Wykorzystasz w ten sposób np. charakterystykę hali magazynowej czy produkcyjnej, kładąc określony towar na wysokość. Istotne jest, że palety słupkowe Manurack umożliwiają przechowywanie elementów na palecie lub w trybie wolnostojącym.

Kiedy palety słupkowe Manurack będą dla Ciebie najlepszym wyborem?

Palety Manurach najlepiej wykorzystasz, gdy posiadasz halę magazynową, produkcyjną, warsztat, punkty sprzedaży hurtowej, a także trudnisz się handlem elementami o większej powierzchni typu części samochodowe, meble czy podobne.

Dzięki temu zachowasz pełen porządek w hali i zawsze będziesz mieć dostęp do pożądanych elementów.

Gwarancja magazynuj.pl dla palet Manurack – możesz być pewnym ich jakości

W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju palety Manurack do wszechstronnego zastosowania. Mamy produkty specjalnie wzmocnione (o większej nośności), a także egzemplarze większe i mniejsze. Wszystkie metalowe palety słupkowe od Manurack wyprodukowane są zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji palet. Oferowane przez nas palety Manurack charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.