Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opakowania kartonowe

Kartony mają wszechstronne zastosowanie i przydają się w fabrykach, sklepach, magazynach, warsztatach, a nawet w prywatnych domach. Ułatwiają transport, przeprowadzkę, wysyłkę elementów czy ich przechowywanie. W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju opakowania kartonowe, które cechują się wytrzymałością i jakością. Dostępność wielu wariantów rozmiarowych sprawi z kolei, że dostosujesz je do swoich potrzeb.

Produkt na indywidualne zamówienie

Karton klapowy o wymiarze 350 x 250 x 70 mm Tak zwany gabaryt A dla paczek InPost.

więcej
153,66 zł

Papier pakowy o strukturze plastra miodu. Rolka o wymiarach 50 cm x 250 m.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Karton klapowy o wymiarze 300 x 200 x 70 mm.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Karton klapowy o wymiarze 400 x 300 x 70 mm Tak zwany gabaryt A dla paczek InPost.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Karton klapowy o wymiarze 200 x 150 x 100 mm.

więcej
47,97 zł

Papier pakowy o strukturze plastra miodu. Rolka o wymiarach 30 cm x 100 m.

więcej
114,65 zł

Papier pakowy o strukturze plastra miodu. Rolka o wymiarach 30 cm x 250 m.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Karton klapowy o wymiarze 500 x 300 x 300 mm.

więcej
64,23 zł

Papier pakowy o strukturze plastra miodu. Rolka o wymiarach 50 cm x 100 m.

więcej

Wszechstronne, trwałe, ekologiczne – oto nasze opakowania kartonowe

Współczesny trend dążący do eliminowania plastiku z przestrzeni publicznej, jest też wyjątkowo powszechny przy wybieraniu określonych opakowań. Ciekawym i coraz częściej stosowaną alternatywą dla plastikowych pudeł są te kartonowe. Z jakiego powodu warto wybrać właśnie opakowania kartonowe? Kiedy będą najlepszym rozwiązaniem? Dlaczego powinieneś wybrać te z naszego asortymentu? Podpowiadamy!

Opakowania kartonowe to wszechstronne, mocne i jednocześnie niedrogie artykuły, których zalety doceniają zarówno klienci indywidualni, jak i działający w różnych branżach przedsiębiorcy.

Dlaczego opakowania kartonowe to dobry wybór?

Opakowania kartonowe mają wiele zalet, związanych zarówno ze sposobem użytkowania, jak i możliwościami czy dobrym wpływie na środowisko. O jakich zaletach tego typu opakowań możemy mówić przede wszystkim?

  • Są ekologiczne – karton nadaje się do recyklingu, a przy tym można go stosować wielokrotnie. Z tego względu opakowanie kartonowe jest niezwykle przyjazne dla środowiska.
  • Mają sporą wytrzymałość – odpowiednio przygotowane kartony umożliwiają przenoszenie nawet ciężkich elementów. Stosując z kolei dość grube opakowanie, nie musimy obawiać się używania go np. podczas deszczu, na zewnątrz.
  • Łatwo można je przechować – opakowania kartonowe można błyskawicznie złożyć, a dzięki temu prosto się je przechowuje (np. w piwnicy lub garażu).
  • Ich cena nie jest wysoka – materiał kartonowy nie jest drogi, np. w porównaniu z opakowaniami z tworzyw sztucznych.
  • To opakowania wszechstronne – kartonowe opakowania nadają się do wykorzystania w wielu miejscach lub przy różnego rodzaju transporcie.

Kiedy warto stosować opakowania kartonowe?

Kartonowe opakowania dają duże pole manewru i umożliwiają stosowanie w różnych sytuacjach. To elementy przeznaczone dla indywidualnych odbiorców i przedsiębiorców, którzy korzystają np. z usług kurierskich.

  • Jako opakowanie paczek kurierskich – to najbardziej rozpowszechnione zastosowanie opakowań kartonowych. Umożliwiają sprawne, łatwe i bezpieczne zapakowanie przesyłki i wysłanie jej kurierem.
  • Przy segregowaniu wyposażenia firmowego – są świetnym rozwiązaniem do segregowania towaru w hurtowniach czy punktach detalicznych.
  • W trakcie przeprowadzki – ułatwią segregację i przeniesienie rzeczy z jednego pomieszczenia, do drugiego. Zabezpieczą je przy tym i ochronią np. przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Czy opakowania kartonowe pomogą w zapakowaniu każdego przedmiotu?

Warto wiedzieć, że opakowania kartonowe nadają się do transportu czy przechowywania praktycznie każdego rodzaju elementów. Są skutecznym sposobem przenoszenia książek, materiałów biurowych, przewodów, zabawek dziecięcych, ale też części samochodowych, felg czy opon. Odpowiednio dopasowany karton zapewnia ochronę zawartości przed uszkodzeniem mechanicznym czy destrukcyjnymi warunkami atmosferycznymi.

Co ważne, kartony klapowe posiadają mocny system składania, dzięki czemu zabezpieczony spód kartonu nie powinien otworzyć się nawet w przypadku transportu ciężkich elementów. Pamiętajmy jednak, żeby odpowiednio przenosić taką paczkę (minimalizując ewentualne ryzyko uszkodzenia przedmiotów).

Z jakiego powodu warto wybrać nasze opakowanie kartonowe?

Oferowane przez nas opakowania kartonowe wykonane są zgodnie z normami, z wysokiej jakości kartonu, który zapewnia odpowiednią ochronę zawartości i możliwość transportu różnych elementów. Jego jakość sprawia, że można używać go wielokrotnie, a po pełnym zużyciu – oddać go do recyklingu.

Posiadamy różnego rodzaju kartonowe opakowania, które dedykowane są do przewozów kurierskich (np. wymiarowo dopasowane do paczkomatów InPost), o gabarytach wybranych przez Klienta (np. gabarytach A). Znajdziecie u nas zarówno mniejsze kartony, jak i duże opakowania, przeznaczone do przedmiotów ciężkich i większych.