Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Osłony stalowe na belki drewniane

Dlaczego warto postawić na osłony stalowe na belki drewniane? Wykorzystanie tego rodzaju zapór np. w halach produkcyjnych czy magazynowych jest z jednej strony bardzo efektywne i pomaga wytyczyć szlak ruchu dla wózków widłowych czy aut ciężarowych, a z drugiej strony – jest bezpieczne dla tych pojazdów, gdyż w razie ewentualnej kolizji nie uszkodzi ich konstrukcji. Mamy wszechstronne osłony, nadające się do wykorzystania między innymi w fabrykach czy miejscach usługowych. Mogą one chronić maszyny, regały, a także pracowników.

Produkt na indywidualne zamówienie

Bela nieheblowana oraz niemalowana. Cena za 1 mb.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Metalowe osłony regału z drewnem UPN malowane na kolor żółty RAL 1023. Montowanie na kotwy M12. Osłony są proste w samodzielnym montażu. Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie klienta.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Bela heblowana, niemalowana. Cena za 1 mb

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Osłona stalowa pod belkę drewnianą montowana do podłogi przy użyciu kotew. Łatwa i szybka wymiana uszkodzonego elementu. Wymiary 100 x 225 mm lub 100 x 400 mm. Wykończona w kolorze żółtym.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Stalowa osłona regału z giętymi nóżkami z blachą o grubości 4 mm. Osłona posiada kieszeń na belkę ochronną.

więcej

Odbojnice drewniane do magazynów i hal produkcyjnych

Metalowe osłony magazynowe z miejscem przeznaczonym na belkę drewnianą pełnią funkcję ochronną. Doskonale zabezpieczają przed uszkodzeniem znajdujące się w magazynach maszyny, ramy regałów, stojaki i ściany. Osłony z belką drewnianą montowane są do podłogi przy użyciu kotew. Taki montaż odbojnic gwarantuje stabilność i wysoką odporność na uderzenia. Użycie kotew do osadzenia produktu bezpośrednio w posadzce daje możliwość łatwej i szybkiej wymiany uszkodzonych elementów bez potrzeby wymieniania całej konstrukcji.

Stalowe odboje z belką drewnianą przeznaczone są przede wszystkim do stref magazynowych o wzmożonym natężeniu ruchu. Zaletą połączenia metalowych zakończeń odbojów z dopasowaną belką drewnianą jest przede wszystkim niski koszt oraz prosty montaż. W proponowanej ofercie znajdują się również same nieheblowane i niemalowane bele, które możemy wykonać również w niestandardowych wymiarach, na indywidualne zamówienie klienta.

Gwarancja magazynuj.pl dla osłon z belką drewnianą.

Osłony metalowe pod belki drewniane będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji odbojów stalowych. Oferowane przez nas odboje na belki drewniane charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.