Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Odbojnice narożne

Odbojnice narożne to bariery ochronne służące do zabezpieczenia ścian, bram wjazdowych, narożników budynków, regałów, słupów, ciągów komunikacyjnych czy paletowych. Dzięki zastosowanemu malowaniu w kolorach ostrzegawczych oraz odblaskowych (pasy odblaskowe) są często spotykane w halach, sklepach, magazynach czy parkingach. Odbojniki narożnikowe wykonane z rur dzięki swojej niezwykłej wytrzymałości stosowane są na stacjach paliw w celu zabezpieczenia słupów oraz dystrybutorów.

Odbojnice przemysłowe posiadają aż 3 punkty podparcia, a montowane na 12 kotew gwarantują wysoką ochronę zabezpieczanej powierzchni.

Dlaczego warto inwestować w odboje magazynowe?

Odboje mają szerokie zastosowanie. Szczególnie ważne są w strefach magazynowych. Stosowanie odbojników magazynowych to przede wszystkim ochrona wszelkich elementów, towarów, konstrukcji oraz maszyn przed zniszczeniem i uszkodzeniem. Odboje przemysłowe dzięki wysokiej jakości wykonania są ekonomicznym rozwiązaniem na długi czas.

Produkt na indywidualne zamówienie

Barierka trójkątna osłaniająca narożniki magazynowe, która przeznaczona jest do narożników o kącie 90 stopni. Mocowana za pomocą płaskownika. Wykonana w kolorze żółtym dla lepszej widoczności.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla odbojnic narożnikowych.

Odbojnice narożnikowe znajdujące się w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji odbojników. Oferowane przez nas odboje do narożników charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.