Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Akcesoria do biurek

Czym są akcesoria do biurek? To wszechstronne elementy, zwiększające użytkowość mebla pracowniczego. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju części, które sprawdzą się w roli uchwytów na kable lub monitory albo gniazd umieszczonych w blacie biurka. Wszystkie charakteryzuje wytrzymałość i poprawa efektywności pracy. Znajdziesz u nas wyłącznie sprawdzone, trwałe elementy, działające skutecznie przez wiele lat.

169,92 zł

Uniwersalny mediaport posiadający 2 gniazda typu 110-250 V (16 A) oraz 1 x podwójna ładowarka USB)

więcej
88,62 zł

Uchwyt na kable i przedłużacz o wymiarach 50x12x9 cm. Bardzo prosty montaż.

więcej
365,04 zł

Podstawka ergonomiczna do pracy na siedząco lub stojąco. Blat dostępny w dwóch kolorach czarnym oraz białym.

więcej
129,27 zł

Uchwyt monitorowy Ergoline SPA-11 to nowoczesny uchwyt do monitora o dobrej stabilności.

więcej
72,36 zł

Kręgosłup elastyczny do uporządkowania i zamaskowania kabli. Całkowita długość to 130 cm z możliwością skrócenia.

więcej

Postaw na wygodę i wszechstronność – znajdziesz u nas różnego rodzaju akcesoria do biurek

Biurko to podstawa komfortowej i efektywnej pracy. W różnych branżach stanowi centrum wykonywania obowiązków zawodowych. To mebel niezbędny przy pracy z komputerem, ale też w zarządzaniu magazynem, punktami sprzedażowymi czy produkcją. My chcemy zaoferować Ci wysokiej klasy akcesoria do biurka, które ułatwią Ci wykonywanie obowiązków zawodowych.

Same biurka to nie wszystko. Akcesoria do biurka ułatwiają wykonywanie obowiązków, w efektywny sposób umożliwiając np. podłączenie sprzętów czy ergonomiczną i wygodną pracę.

W czym mogą Ci pomóc dostępne u nas akcesoria do biurek?

Przede wszystkim akcesoria do biurek takie jak uchwyt kablowy czy gniazdo meblowe, to urządzenia, które umożliwiają podłączenie urządzeń elektrycznych i elektronicznych w sposób, który będzie wygodny dla użytkownika i w pełni zachowa porządek na blacie roboczym.

To jednak nie wszystko. Akcesoria do biurka takie jak regulowana podstawka czy uchwyt biurkowy do monitora pozwalają na zagospodarowanie większej przestrzeni roboczej, wpływającej na efektywność i dużo wyższy komfort wykonywania obowiązków. Z pewnością warto skorzystać z tej możliwości.

Jakiego rodzaju akcesoria do biurek mamy w naszym asortymencie?

Posiadamy różne akcesoria do biurek, które wykorzystasz zarówno w pomieszczeniu biurowym, sklepie, punkcie usługowym, warsztacie, magazynie i wielu innych miejscach, gdzie ergonomia i efektywność pracy gra ważną rolę. Mamy zróżnicowane prowadnice kablowe, uchwyty do monitorów i laptopów, gniazdka meblowe czy uchwyty kablowe, które z łatwością założysz w swoim biurku.

Każdy element pochodzi od sprawdzonych i cenionych producentów, a jakość oferowanych przez nas akcesoriów potwierdzają pozytywne opinie Klientów. Już teraz dołącz do nas i skorzystaj z wszechstronnego asortymentu, który pozwoli Ci w zapewnieniu wygodniejszej pracy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z funkcjonowaniem prezentowanych akcesoriów – zachęcamy do kontaktu.