Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Maty modułowe

Maty modułowe to płytki zrobione z gumy lub z tworzywa sztucznego. Mają one uniwersalne zastosowanie. Panele modułowe przystosowane są do samodzielnego dopasowania kształtu maty w zależności od przestrzeni, w której mają być użyte. Modułowa konstrukcja mat gumowych umożliwia dowolną rozbudowę, dzięki zastosowaniu specjalnych zatrzasków charakteryzujących się trwałym i stabilnym łączeniem paneli.

71,88 zł

Narożniki do płytki modułowej Flexi-Deck (4 sztuki). Dostępna kolorystyka: zielony, szary, czarny, niebieski, czerwony.

więcej
73,21 zł

Łatwe w montażu, systemowe płytki podłogowe. Narożnik dostępny w kolorach: czarny, niebieski, zielony, pomarańczowy.

więcej
83,40 zł

Krawędź męska do płytki modułowej Flexi-Deck (3 sztuki). Dostępna kolorystyka: zielony, szary, czarny, niebieski, czerwony.

więcej
83,40 zł

Krawędź żeńska do płytki modułowej Flexi-Deck (3 sztuki). Dostępna kolorystyka: zielony, szary, czarny, niebieski, czerwony.

więcej
100,32 zł

Łatwe w montażu, systemowe płytki podłogowe. Krawędź dostępna w kolorystyce: czarny, niebieski, zielony, pomarańczowy.

więcej
110,29 zł

Krawędź męska gumowej maty modułowej Fatigue-Step.

więcej
110,29 zł

Krawędź żeńska gumowej maty modułowej Fatigue-Step.

więcej
142,74 zł

Płytki systemowe wytwarzane w 100% z odzyskiwanego PVC.

więcej
143,97 zł

Krawędź/Narożnik 500mm do płytki systemowej Though-Lock Eco. Sprzedawana w kompletach po 4 sztuki.

więcej
143,97 zł

Krawędź 500mm do płytki systemowej Though-Lock Eco. Sprzedawana w kompletach po 4 sztuki.

więcej
180,62 zł

Krawędź żeńska do gumowej maty modułowe z otworami drenującymi Fatigue-Step Grit Top.

więcej
180,62 zł

Krawędź męska do gumowej maty modułowe z otworami drenującymi Fatigue-Step Grit Top.

więcej
184,44 zł

Niezwykle wytrzymałe systemowe płytki wejściowe, skutecznie usuwające zanieczyszczenia i wilgoć.

więcej
200,27 zł

Wycieraczka wykonana z połączenia odpornych na zgniatanie wkładek nylonowych i PCV. Dostępne kolory: antracyt, szary, niebieski, brązowy.

więcej
243,36 zł

Mata o wyjątkowych właściwościach antyzmęczeniowych dostępna w trzech wersjach: Standard – guma naturalna (100%), oraz Nitryl – mieszanka gumy naturalnej i nitrylu (25%), Safety - czarna guma naturalna z żółtymi krawędziami.

więcej
243,36 zł

Mata o wyjątkowych właściwościach antyzmęczeniowych dostępna w trzech wersjach: Standard – guma naturalna (100%), oraz Nitryl – mieszanka gumy naturalnej i nitrylu (25%), Safety - czarna guma naturalna z żółtymi krawędziami.

więcej
252,33 zł

Maty z wysokiej jakości PCV o wyjątkowej wytrzymałości (9 sztuk). Dostępna kolorystyka: zielony, szary, czarny, niebieski, czerwony.

więcej
256,32 zł

Wysoce odporna mata o pełnej powierzchni wytwarzana z mieszanki naturalnej gumy SBR i nitrylu (25%).

więcej
259,51 zł

Gumowa mata modułowa Solid Fatigue-Step. Mata odporna na chemikalia i oleje. Produkt odporny na iskry spawalnicze oraz pozostałości innych gorących substancji.

więcej
317,62 zł

Płytka systemowa wytwarzana w 100% z odzyskiwanego PCV. Sprzedawana w kompletach po 4 sztuki.

więcej

Przeznaczenie mat modułowych

Uniwersalność paneli gumowych pozwala na użytkowanie produktów w mieszkaniach, sklepach, marketach, samochodach, lokalach usługowych i gastronomicznych. Świetnie sprawdzają się w dużych firmach o wysokim natężeniu ruchu. Możliwość stosowania elastycznych mat modułowych w warunkach nie tylko wewnętrznych, ale i zewnętrznych pozwala na szerokie zastosowanie produktu.

Charakterystyka mat modułowych

Płytki modułowe charakteryzuje przede wszystkim wysoka odporność na eksploatację oraz warunki atmosferyczne. Wyprodukowane z najwyższej jakości gumy są elastyczne, stabilne i nie ulegają odbarwieniom. Wyróżnia je również wysoka przyczepność do powierzchni oraz funkcja antypoślizgowa. Maty łączeniowe dzięki swojej budowie są łatwe w utrzymaniu czystości, a ich specyficzna konstrukcja zbiera i odprowadza gromadzący się na jej powierzchni kurz, pył i brud.

Gwarancja magazynuj.pl dla mat modułowych

Maty modułowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji mat i paneli gumowych. Oferowane przez nas maty i płytki modułowe charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.