Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Plastikowe pojemniki magazynowe

Pojemniki plastikowe posiadają bardzo uniwersalne zastosowanie. Występują w wielu rozmiarach i są praktyczne w przechowywaniu różnego rodzaju produktów. Pojemniki plastikowe pozwalają na zachowanie porządku w miejscu pracy.

Nasze pojemniki magazynowe wykonane są z najlepszej jakości polipropylenu oraz polietylenu i gwarantują wysoką wytrzymałość, odporność na odkształcenia oraz wilgoć. Zapewniają bezproblemowe utrzymanie ich w czystości. Niektóre pojemniki plastikowe mają również atest PZH, który dopuszcza stosowanie ich z produktami spożywczymi. Każdy oferowany pojemnik wyposażony jest w funkcję sztaplowania. Układanie pojemników w stosie umożliwia zaoszczędzenie miejsca. Do każdej skrzyni możemy dobrać odpowiednią pokrywę, która ochroni schowany w nim towar. Pokrywy występują w dwóch wariantach: wykonana z tworzywa sztucznego lub z aluminium.

Oferowane produkty są idealne do bezpiecznego transportu materiałów drobnicowych, sypkich czy wymagających szczególnej ostrożności. Wiele z nich wyposażonych jest w otwory ułatwiające ich przenoszenie.

Jak wybrać pojemnik, aby spełniał nasze oczekiwania?

Zastanówmy się, do czego wykorzystamy pojemnik. Jaki towar mamy zamiar w nim przechowywać czy przewozić. To właśnie uwarunkuje nasz wybór spośród proponowanej, szerokiej oferty. Pojemniki wykonane z wysokiej jakości materiału gwarantują nam bezpieczne przechowywanie produktów, nawet o sporej wadze. Maksymalna nośność pojemników to 30 kg, 50 kg, a nawet 150 kg. To pokazuje jak mocne i odporne są na eksploatację. Skrzynie mogą być dodatkowo wzmacniane przez ożebrowanie boków lub dna pojemnika, co zapewnia ich solidność.

Co można przechowywać?

Pojemniki z tworzywa są idealne do przechowywania każdego rodzaju produktu. Sprawdzą się także w składowaniu materiałów nietypowych jak ciecze, narzędzia czy części samochodowe. Mogą zostać wykorzystane w domach lub szkołach do segregacji materiałów dydaktycznych bądź zabawek. Niektóre znajdą też szerokie zastosowanie w gastronomii, gdyż posiadają niezbędne atesty PZH, które dopuszczają przechowywanie w nich jedzenia. Są idealne do stosowania w przemyśle, domach, magazynach i hurtowniach.

11,78 zł

Plastikowe, pełne skrzynki z tworzywa sztucznego. Atest PZH pozwala na kontakt z artykułami spożywczymi i tłuszczami. Możliwość sztaplowania w stosie. Pojemnik z uchwytem zamkniętym.

więcej
15,86 zł

Pokrywa do pojemnika magazynowego typu 400x300mm. Wykonana z tworzywa sztucznego.

więcej
17,13 zł

Pokrywa do pojemnika magazynowego typu 600x400mm. Wykonana z tworzywa sztucznego.

więcej
17,52 zł

Pojemnik magazynowy z tworzywa sztucznego posiadającego atest na kontakt z żywnością. Pojemnik z opcją sztaplowania.

więcej
19,50 zł

Pojemnik magazynowy z tworzywa sztucznego nieposiadającego atestu na kontakt z żywnością. Pojemniki z opcją sztaplowania.

więcej
23,72 zł

Pojemnik magazynowy z tworzywa sztucznego posiadającego atest na kontakt z żywnością. Pojemniki z opcją sztaplowania.

więcej
34,92 zł

Pojemnik magazynowy 600x400mm z tworzywa sztucznego. Możliwość dokupienia dopasowanej pokrywy. Pojemniki z opcją sztaplowania.

więcej
36,40 zł

Pojemnik magazynowy 600x400 z regranulatu. Możliwość dokupienia dopasowanej pokrywy. Pojemniki z opcją sztaplowania. Pojemnik z uchwytami na krótkich bokach.

więcej
37,33 zł

Pokrywa do pojemnika magazynowego typu 400x300mm. Wykonana z blachy aluminiowej o grubości 1,5mm. Pojemniki z opcją sztaplowania.

więcej
39,58 zł

Pojemnik magazynowy 400x300mm z pokrywą, wykonany z tworzywa sztucznego posiadającego atest na kontakt z żywnością. Pojemniki z opcją sztaplowania.

więcej
46,77 zł

Pojemnik magazynowy 600x400 mm z tworzywa sztucznego posiadającego atest na kontakt z żywnością. Odporny na chemikalia oraz żrące kwasy. Łatwy w czyszczeniu i dezynfekcji. Pojemnik z opcją sztaplowania, przystosowany do palet EURO.

więcej
46,85 zł

Pojemnik magazynowy bez uchwytów 600x400mm z tworzywa sztucznego posiadającego atest na kontakt z żywnością. Pojemniki z opcją sztaplowania.

więcej
60,46 zł

Pokrywa do pojemnika magazynowego typu 600x400mm. Wykonana z blachy aluminiowej o grubości 1,5mm.

więcej
63,90 zł

Pojemnik magazynowy 600 x 400 mm z pokrywą, wykonany z tworzywa sztucznego posiadającego atest na kontakt z żywnością. Pojemniki z uchwytami z opcją sztaplowania.

więcej
63,90 zł

Pojemnik magazynowy 600x400mm z pokrywą, wykonany z tworzywa sztucznego posiadającego atest na kontakt z żywnością. Pojemnik bez uchwytów, z opcją sztaplowania.

więcej
92,11 zł

Pokrywa do pojemnika magazynowego typu 800x600mm. Wykonana z tworzywa sztucznego.

więcej
92,30 zł

Pojemnik magazynowy 800x600 mm z tworzywa sztucznego posiadającego atest na kontakt z żywnością. Pojemnik z opcją sztaplowania.

więcej
102,23 zł

Pojemnik magazynowy 800x600x175 mm z tworzywa sztucznego posiadającego atest na kontakt z żywnością. Pojemnik z opcją sztaplowania.

więcej
105,84 zł

Pokrywa do pojemnika magazynowego typu 800x600mm. Wykonana z blachy aluminiowej o grubości 1,5mm.

więcej
110,21 zł

Pojemnik magazynowy 800x600x220 mm z tworzywa sztucznego posiadającego atest na kontakt z żywnością. Pojemnik z opcją sztaplowania.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla plastikowych pojemników magazynowych

Pojemniki plastikowe i ich wykonanie są zgodne z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione przy produkcji atestowanych pojemników z tworzywa.

Oferowane przez nas pojemniki plastikowe charakteryzuje najwyższa jakość, co wyróżnia je gwarancją producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.