Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Lustra sklepowe i drogowe

Zastosowanie luster w przemyśle, handlu, ale też ruchu drogowym jest niezwykle szerokie. Elementy na drogi publiczne czy prywatne ułatwiają koordynowanie pojazdu i zwiększają bezpieczeństwo (kierowca widzi, czy ktoś nie nadjeżdża z drogi z pierwszeństwem przejazdu czy na skrzyżowaniu). Z kolei lustro w sklepie może ograniczyć ryzyko kradzieży. W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju lustra sklepowe i drogowe, nadające się do szerokiego wykorzystania. Ich konstrukcja jest odporna na pęknięcia czy zbicia, a różny dobór rozmiarów sprawi, że na pewno znajdziesz produkt idealny do Twoich potrzeb.

300,11 zł

lustro kontrolne do przeprowadzania inspekcji z wysięgnikiem teleskopowym.

więcej
316,02 zł

Lustro drogowe o zwiększonym koncie widzenia. Znajdzie zastosowanie wszędzie gdzie jest ograniczone pole widzenia.

więcej
335,95 zł

Nietłukące się lustro sklepowe o wymiarach 600 x 400 mm. Wyjątkowo wytrzymałe i łatwe w montażu.

więcej
284,31 zł

Lustro drogowe o zwiększonym koncie widzenia. Znajdzie zastosowanie wszędzie gdzie jest ograniczone pole widzenia.

więcej
328,93 zł

lustro kontrolne do przeprowadzania inspekcji.

więcej
191,10 zł

Nietłukące się lustro sklepowe o średnicy 300 mm. Wyjątkowo wytrzymałe i łatwe w montażu.

więcej

Lustra sklepowe i lustra drogowe – wszechstronny wybór, najwyższa jakość

Lustro pełni ogromną rolę, zarówno w zakresie ochrony mienia w miejscach handlowych, jak i bezpieczeństwa w ruchu drogowym czy podczas korzystania z pojazdów mechanicznych na własnej posesji czy warsztacie. W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnego rodzaju elementów tego typu, jak lustra sklepowe i lustra drogowe, dostosowane do potrzeb klientów.

Zarówno lustro sklepowe i lustro drogowe pełnią niezwykle istotną rolę w zapewnieniu pełnej swobody korzystania z ruchu ulicznego czy sklepów. To element umożliwiający pełną kontrolę osób trzecich czy stanu technicznego pojazdu, nawet jeżeli nie mamy fizycznej możliwości bezpośredniej obserwacji sytuacji czy danego miejsca.

Gdzie możesz wykorzystać lustra sklepowe i lustra drogowe?

Nasze lustra drogowe adresowane są do inspektorów transportu drogowego, diagnostów pracujących na stacjach diagnostycznych, mechaników samochodowych, posiadaczy amatorskich warsztatów samochodowych czy garaży. Pozwolą między innymi na zwiększenie widoczności na drogach publicznych czy prywatnych, wskażą w jaki sposób wjeżdżać do garażu, aby znaleźć się na kanale diagnostycznym czy ułatwią kontrolę podwozia w czasie rutynowej kontroli.

Z kolei lustra sklepowe to elementy, dzięki którym pracownik sklepu może analizować sytuację przy kasach już po jednym rzucie okiem. W lustrze widać podejrzane zachowanie osoby trzeciej, która np. przymierza się do kradzieży. Lustro sklepowe znacznie ogranicza pole manewru złodziejom.

Jakie lustra znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju luster, z przeznaczeniem drogowym i handlowym.

  • Lustra drogowe prostokątne – zwiększające kont widzenia między innymi na skrzyżowaniach z drogą podporządkowaną, ułatwia kontrolę sytuacji na szosie.
  • Lustro drogowe wypukłe okrągłe – sprawdzi się tam, gdzie nie ma miejsca na instalację dużego lustra prostokątnego, pełni podobną rolę.
  • Lustro kontrolne – ułatwia pełną kontrolę podwozia, co sprawdza się w diagnostyce pojazdów, mechanice, ale też w pracy służb (np. ochroniarskich, policyjnych, inspekcji ruchu drogowego).
  • Lustro sklepowe – ten artykuł dostępny jest u nas również w wielu wymiarach. Pozwala na pełną kontrolę sytuacji w sklepie i obserwacji osób trzecich.

Wszystkie powyższe lustra znajdziesz u nas w różnych wymiarach, dzięki czemu dostosujesz je do swoich potrzeb i określonego celu.

Dlaczego akurat nasze lustra?

Oferowane przez nas lustra wykonane są z elementów trwałych, mocnych i skutecznych. Ich parametry przemyślane są w taki sposób, aby zwiększyć kont widzenia i umożliwić pełen zakres obserwacji otoczenia pod różnym kątem. Jakość wykonania w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawiają, że to bardzo dobry wybór – zarówno dla przedsiębiorców, osób prywatnych, jak i sektora publicznego.