Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Latarki czołowe LED

Brak odpowiedniego oświetlenia może stanowić spory problem. Co więcej, konwencjonalna latarka nie zawsze będzie stanowić jego rozwiązanie, gdyż konieczna jest druga osoba do jej podtrzymywania i świecenia w pożądane miejsce. W takiej sytuacji najlepiej zastosować latarki czołowe. W naszym asortymencie dostaniesz urządzenia LED, które sprawdzą się w różnych warunkach.

109,60 zł

Latarka posiada zasięg źródła światła do 93 m. Czas pracy wynosi do 8,5 h. Czołówka działa w 3 trybach świecenia (światło skupione, rozproszone, dual-light).

więcej
109,60 zł

Latarka posiada zasięg źródła światła do 175 m. Czas pracy wynosi do 7,5 h. Latarka działa w 2 trybach świecenia (światło skupione, rozproszone).

więcej
141,63 zł

Latarka posiada zasięg źródła światła do 65 m. Czas pracy wynosi do 22 h. Latarka pracuje w dwóch trybach świecenia (światło skupione oraz rozproszone).

więcej
142,10 zł

Latarka o zasięgu świecenia 57m oraz czasie świecenia 6h.

więcej
232,44 zł

Latarka o zasięgu świecenia 124m oraz czasie świecenia 1,3h.

więcej
345,66 zł

Latarka czołowa akumulatorowa, ładowana przez kabel USB. Czas pracy wynosi do 6,15 h. Latarka działa w 4 trybach świecenia.

więcej
501,37 zł

Profesjonalna czołowa latarka beziskrowa Ex ATEX HT650, która pozwala na wygodne kierowanie światła zawsze tam, gdzie pada wzrok – bez używania rąk. Trwały materiał, lekka konstrukcja i aż 17 godzin działania. Dopuszczona w przemyśle i górnictwie.

więcej

Wszechstronne latarki czołowe – przydadzą Ci się w wielu sytuacjach

Latarki czołowe są coraz częściej wykorzystywanym źródłem światła. To zarówno latarka czołowa do pracy, jak i zastosowań domowych. Świetnie sprawdza się w różnych warunkach.

Czym są latarki czołowe?

Latarki czołowe (inaczej zwane czołówkami) to latarki pozwalające na wygodne uzyskanie źródła światła. Montowane są wokół głowy za pomocą elastycznej opaski, a więc nie wymagają angażowania rąk do uzyskania stałego, ukierunkowanego światła. Latarki LED czołowe są często używane przy pracach nocnych lub w ciemnych pomieszczeniach (budowy, montaże), szczególnie gdy potrzebna jest dodatkowa manewrowość albo brak jest miejsca – jako że pozostawiają wolne ręce.

Profesjonalne latarki czołowe posiadają zaawansowane systemy świetlne, pozwalające na osiąganie bardzo mocnego światła. Nie wymagają one ciągłego podłączenia do prądu, dzięki zastosowaniu specjalnych akumulatorów lub zewnętrznych baterii.

Warto podkreślić, że latarki na głowę jeszcze kilka lat temu kojarzyły się wyłącznie z zastosowaniem profesjonalnym. Były trudno dostępne, a na rynku pojawiały się tylko chińskie odpowiedniki. Dziś dzięki nam możesz nabyć latarkę czołową, która spełnia wszystkie wymagania dla profesjonalistów i amatorów, rozwiązując problemy braku światła w różnych sytuacjach.

Budowa latarek czołowych

Latarki czołowe to lekkie latarki składające się z trzech głównych części: oświetlenia, zasilania i mocowania. Najczęściej wykorzystywanym typem żarówki w latarkach jest dioda LED o bardzo wysokiej mocy. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskuje się szeroki kąt oświetlenia oraz długi strumień światła. Latarki czołowe dostępne są w wersjach z zasilaniem akumulatorowym lub bateryjnym. Akumulatory zastosowane w czołówkach pozwalają na wielokrotne cykle pracy, bez potrzeby posiadania dodatkowych baterii. Trzecim elementem wyróżniającym latarki czołowe jest ich mocowanie. Odbywa się ono za pomocą elastycznego paska mocującego, dopasowującego się do kształtu głowy. W każdym naszym produkcie pasek ma także możliwość dowolnej regulacji.

Pamiętaj, że latarki czołowe zbudowane są tak, aby w pełni zastąpić tradycyjne modele. Dzięki temu nie będziesz musiał sięgać po zwykłe lampki w trakcie różnego rodzaju działań.

Jakie latarki czołowe możemy Ci zaoferować?

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju czołówki LED, które mają wszechstronne zastosowanie. Posiadamy profesjonalne latarki czołowe, których długość światła osiąga nawet 175 metrów. Dzięki temu możesz korzystać z nich w bardzo ciemnych i trudnych miejscach. 

Znajdziesz u nas latarki zasilane bateriami czy te posiadające akumulatory. Ich czas świecenia może osiągnąć aż 17 godzin. Mają lekką, wygodną konstrukcję i świetnie dopasowują się do głowy. Dzięki zastosowanym materiałom, mogą pracować na zewnątrz i wewnątrz, bez obaw o degradacyjny wpływ mrozu, śniegu, deszczu czy wiatru.

Gdzie możesz zastosować latarki czołowe?

Latarki czołowe to sprzęty wszechstronnego zastosowania. Sprawdzą się np. jako asortyment ratowniczy, do prowadzenia akcji w różnych warunkach. Latarka czołowa do pracy to jeden z podstawowych elementów wyposażenia górników, leśników czy innych zawodów, działających w ciemnych i trudnych warunkach.

Pamiętaj jednak, że latarki na głowę to nie tylko elementy przeznaczone do zastosowań ekstremalnych. Sprawdzą się także w innych warunkach. Jak możesz wykorzystać ten element?

  • Do warsztatu samochodowego – stosowanie latarki czołowej ułatwi Ci naprawę i przerabianie pojazdów mechanicznych z każdej strony, bez potrzeby angażowania dodatkowej osoby obsługującej standardowe źródło światła. Poza warsztatem samochodowym latarki czołowe są idealnym elementem w stolarni, magazynie, hali produkcyjnej i wszędzie tam, gdzie precyzyjnie padający strumień światła stanowi szczególną wartość. 
  • Do majsterkowania – jeżeli posiadasz prywatny garaż czy warsztat, to każdego rodzaju pracę ułatwisz sobie, działając przy wsparciu latarki czołowej. Z łatwością dotniesz, skręcisz, zamontujesz czy skleisz określone części. Precyzja i jakość w każdych warunkach.
  • Do biegania i uprawiania innych dyscyplin sportu – latarki czołowe sprawdzą się, jeżeli biegasz po zmroku (np. w lesie). Możesz wykorzystać je również na wędrówki górskie i dalekie spacery. Warto mieć ją zawsze przy sobie.

Wybierz odpowiednią dla siebie latarkę na głowę i ciesz się nieustającym strumieniem światła. Posiadamy niezawodne, wysokiej klasy urządzenia oświetlające, które pomogą Ci w różnych sytuacjach.

Gwarancja magazynuj.pl dla latarek czołowych

Latarki czołowe LED będące w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą spełniać wszystkie latarki czołowe. Oferowane przez nas latarki na głowę objęte są gwarancją producenta. Świadczy to o ich wysokiej jakości. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.