Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Drabiny i podesty

700,28 zł

Kompaktowa drabina trzyelementowa, tłoczona, 11 stopni. Maksymalna wysokość robocza to 7,04 m. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
409,64 zł

Drabina ogrodowa 11 stopniowa. Idealna do profesjonalnej pracy w ogrodach jak i do użytku w gospodarstwach domowych. Maksymalna wysokość robocza 419 cm

więcej
339,76 zł

Kompaktowa drabina jednoelementowa zgodna z normą En 131.

więcej
135,59 zł

Drabina domowa 6 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 119 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
285,19 zł

Kompaktowa drabina malarska z szerokimi szczeblami oraz wieszakiem na wiadro. Wytrzymałość 150 kg.

więcej
282,36 zł

Kompaktowa drabina jednostronna z poręczą i półką, 7 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 140 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
238,53 zł

Kompaktowa drabina jednostronna z poręczą i półką, 6 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 119 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
254,37 zł

Kompaktowa drabina dwustronna, 8 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 166 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
520,24 zł

Kompaktowa drabina trzyelementowa, tłoczona, 9 stopniowa. Maksymalna wysokość robocza to 5,75 m. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
200,45 zł

Drabina 8 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 162 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
627,15 zł

Kompaktowa drabina trzyelementowa, tłoczona, 10 stopni. Maksymalna wysokość robocza to 5,72 m. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
378,18 zł

Kompaktowa drabina malarska z szerokimi szczeblami oraz wieszakiem na wiadro. Wytrzymałość 150 kg.

więcej
65,09 zł

Stalowy taboret magazynowy jednostopniowy o dużej wytrzymałości.

więcej
197,43 zł

Kompaktowa drabina jednostronna z poręczą i półką, 5 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 97 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
393,41 zł

Kompaktowa drabina trzyelementowa, tłoczona 7 stopniowa. Maksymalna wysokość robocza to 4,23 m. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
134,79 zł

Kompaktowa drabina dwustronna, 5-cio stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 102 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
59,90 zł

Kompaktowa drabina dwustronna 2 stopniowa. Maksymalna wysokość na jakiej można stanąć wynosi 37,5 cm. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej
473,27 zł

Uniwersalna drabina aluminiowa którą można wykorzystać jako podest. Drabina multi-funkcyjna to idealne narzędzie dla fachowców jak i w pracach w gospodarstwie domowym.

więcej
284,76 zł

Drabina ogrodowa 8 stopniowa. Idealna do profesjonalnej pracy w ogrodach jak i do użytku w gospodarstwach domowych. Maksymalna wysokość robocza 340 cm

więcej
483,21 zł

Kompaktowa drabina trzyelementowa, tłoczona, 8 stopniowa. Maksymalna wysokość robocza to 4,97 m. Idealna do pracy w domu i okazjonalnych remontach.

więcej

Drabina, podest - zamów online

Drabiny i podesty robocze to przenośny sprzęt ułatwiający prace na niewielkich wysokościach. Wytrzymałe i lekkie aluminium z jakiego wyprodukowane są oferowane produkty sprawia, iż użytkowanie ich jest wygodne i łatwe. Zamontowane dodatkowo poręcze gwarantują zwiększone bezpieczeństwo. Zarówno podesty, jak i drabiny są odporne na korozje. Sprawdzają się zatem w każdych warunkach. Dostępne w naszej ofercie podesty robocze mają szerokie stopnie pokryte materiałem antypoślizgowym oraz obszerną, bezpieczną platformę do stania. Atutem jest także zamontowana półka na narzędzia oraz ułatwiające transport koła. Drabiny będące w ofercie naszego sklepu znajdują zastosowanie w magazynach, zakładach przemysłowych oraz podczas prac domowych. Możliwość składania drabin sprawia, iż nie wymagają sporej ilości miejsca przy składowaniu. Posiadają normy bezpieczeństwa PL-EN-131, co świadczy o przeprowadzonych testach wytrzymałościowych i obciążeniowych. Oferujemy drabiny magazynowe oraz drabiny jednostronne o różnych parametrach.

Gwarancja magazynuj.pl dla drabin i podestów aluminiowych

Drabiny i podesty aluminiowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji drabin i podestów atestowanych. Oferowane przez nas drabiny i podesty charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.