Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Kanistry plastikowe

Kanister może okazać się wybawieniem w wielu codziennych sytuacjach. Kanistry plastikowe to wszechstronne produkty, które ułatwiają transport i magazynowanie wielu cieczy. W naszej ofercie znajdziesz zaawansowane kanistry, które pomogą Ci rozwiązać wiele doraźnych problemów czy ułatwią przechowywanie różnorakich substancji. Dlaczego warto na nie postawić?

44,81 zł

Kanister wykonany z polietylenu o pojemności 30 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
14,30 zł

Kanister wykonany z polietylenu o pojemności 10 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
38,96 zł

Kanister wykonany z polietylenu o pojemności 25 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
33,83 zł

Kanister wykonany z polietylenu o pojemności 20 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
15,01 zł

Kanister wykonany z polietylenu o pojemności 5 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością oraz atest UN.

więcej

Kanistry plastikowe do wszechstronnego zastosowania

Pamiętaj, że zawsze warto mieć plastikowy kanister – niezależnie czy prowadzisz firmę czy będziesz stosował go wyłącznie do zadań prywatnych. W ten sposób zabezpieczasz się na nagłe wypadki, które mogą Ci się zdarzyć!

Gdzie sprawdzą się nasze kanistry plastikowe?

Dostępne w naszej ofercie kanistry plastikowe to najwyższa jakość produktu, która pozwala na wszechstronne zastosowanie. Gdzie możesz wykorzystać ich możliwości? Zakres użytkowania jest niezwykle szeroki.

  • Transportowanie paliwa – kanister to sposób na komfortowe transportowanie paliwa w różnych sytuacjach. Sprawdzi się w przypadku braku surowca na drodze, przewożeniu go w określone miejsce i w innych, newralgicznych sytuacjach.
  • Przechowywanie paliwa – kanister na paliwo to także sposób na przetrzymywanie i magazynowanie paliwa w razie potrzeb. Sprawdzi się jako pojemnik na paliwo do wózków widłowych, kosiarek, pił spalinowych czy podobnych narzędzi. Jest akcesorium do wykorzystania w prywatnych garażach czy wyspecjalizowanych warsztatach.
  • Przechowywanie wody – nasz produkt można użyć także jako kanister na wodę do różnego rodzaju zastosowań. Dzięki specjalnej powłoce, woda nie będzie zabrudzona i bez problemu wykorzystasz ją w przemysłowych czy produkcyjnych pracach.
  • Przechowywanie innych cieczy – kanister plastikowy to rozwiązanie do magazynowanie płynów chłodniczych, rzadkich smarów, substancji chemicznych i innych cieczy.

Czym charakteryzuje się wysokiej klasy plastikowy kanister?

Wyłącznie wysokiej klasy kanistry plastikowe spełnią najważniejsze normy bezpieczeństwa. Są elementami trwałymi, komfortowymi w użytkowaniu i wszechstronnymi. Ułatwiają funkcjonowanie i pozwalają na zastosowanie w przemyśle, produkcji, transporcie czy w miejscach użytku prywatnego. Z ich zalet mogą korzystać m.in. warsztaty samochodowe, pomoc drogowa, serwisy urządzeń spalinowych czy inne zawody.

Kanistry będące w ofercie naszego sklepu to wysokiej klasy pojemniki plastikowe przeznaczone zarówno do przechowywania, jak i transportowania najróżniejszych materiałów przemysłowych oraz spożywczych. Zostały wyprodukowane z polietylenu, dzięki czemu są lekkie, a zarazem wytrzymałe. Tego typu tworzywo charakteryzuje się wysoką odpornością, jest bezzapachowe i gwarantuje bezpieczne przechowywanie produktów żywnościowych. Każdy kanister można zatem wykorzystywać w branży spożywczej, przemysłowej oraz chemicznej.

Nasze kanistry plastikowe charakteryzują się ergonomią i łatwością w obsłudze. To elementy, które bez problemu przewieziesz, wykorzystując profesjonalne środki transportu.

Wyposażone w wygodny uchwyt, dają się łatwo przenosić, a odpowiedni kształt pozwala na całkowite opróżnienie pojemnika. Pojemniki doskonale nadają się do paletowania oraz bezpiecznego ustawiania w stosy.

Jakie kanistry plastikowe znajdziesz w naszej ofercie?

Posiadamy bardzo szeroki wybór elementów do transportu i przechowywania cieczy. Każdy kanister plastikowy z naszego asortymentu spełnia jednak wiele wymogów i norm, które pozwalają na stosowanie w przemyśle czy produkcji. Mamy kanistry plastikowe o różnych pojemnościach – od 5 do nawet 30 litrów, dostępne w różnych kolorach – niebieski, zielony, czerwony czy naturalny.

Na życzenie klienta dostępne również z transparentnym paskiem stanu lub z szerokim wlewem DIN 96.

Pamiętaj, że w naszym asortymencie znajdziesz również innego rodzaju pojemniki i beczki przemysłowe, do wszechstronnego zastosowania. Ich jakość doceniło już wielu klientów – dołącz do nich.

Gwarancja magazynuj.pl dla kanistrów z tworzywa

Kanistry plastikowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji kanistrów atestowanych. Oferowane przez nas kanistry charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.