Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Kanistry plastikowe

Kanistry będące w ofercie naszego sklepu to wysokiej klasy pojemniki plastikowe przeznaczone zarówno do przechowywania, jak i transportowania najróżniejszych materiałów przemysłowych oraz spożywczych. Zostały wyprodukowane z polietylenu, dzięki czemu są lekkie, a zarazem wytrzymałe. Tego typu tworzywo charakteryzuje się wysoką odpornością, jest bezzapachowe i gwarantuje bezpieczne przechowywanie produktów żywnościowych. Można zatem wykorzystywać je w branży spożywczej, przemysłowej oraz chemicznej.

Wyposażone w wygodny uchwyt, dają się łatwo przenosić, a odpowiedni kształt pozwala na całkowite opróżnienie pojemnika. Pojemniki doskonale nadają się do paletowania oraz bezpiecznego ustawiania w stosy. Oferujemy kanistry plastikowe o pojemnościach od 5 l. do 30 l. oraz kolorach: niebieskim, naturalnym, zielonym lub czerwonym. Na życzenie klienta dostępne również z transparentnym paskiem stanu lub z szerokim wlewem DIN 96.

31,55 zł

Kanister wykonany z polietylenu o pojemności 30 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
15,57 zł

Kanister wykonany z polietylenu o pojemności 10 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
27,96 zł

Kanister wykonany z polietylenu o pojemności 25 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
23,99 zł

Kanister wykonany z polietylenu o pojemności 20 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
10,90 zł

Kanister wykonany z polietylenu o pojemności 5 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością oraz atest UN.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla kanistrów z tworzywa

Kanistry plastikowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji kanistrów atestowanych. Oferowane przez nas kanistry charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.