Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Beczki plastikowe

Dostępne w naszej ofercie beczki plastikowe znajdują zastosowanie w wielu branżach. Nasze beczki polecamy dla branży spożywczej, chemicznej, medycznej oraz dla domowych produkcji różnego rodzaju przetworów. Elementy dostępne w naszej ofercie to najwyższa jakość, która sprawdzi się w różnych warunkach i zastosowaniach – przemysłowych czy prywatnych.

241,00 zł

Pojemnik 150 litrowy do przechowywania i transportu wody oraz chemikaliów a także, wykorzystywany w przemyśle spożywczym i rolniczym.

więcej
100,63 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 30 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
400,00 zł

Pojemnik 300 litrowy do przechowywania wody pitnej, chemikaliów w przemyśle spożywczym i rolniczym a także wody deszczowej.

więcej
163,00 zł

Pojemnik 85 litrowy do przechowywania i transportu wody oraz chemikaliów a także, wykorzystywany w przemyśle spożywczym i rolniczym.

więcej
183,21 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 120 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
120,63 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 60 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
319,83 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 220 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
416,00 zł

Pojemnik 250 litrowy do przechowywania i transportu wody oraz chemikaliów a także, wykorzystywany w przemyśle spożywczym i rolniczym.

więcej
520,00 zł

Pojemnik 350 litrowy do przechowywania i transportu wody oraz chemikaliów a także, wykorzystywany w przemyśle spożywczym i rolniczym.

więcej
274,83 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 220 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
450,00 zł

Pojemnik 350 litrowy do przechowywania wody pitnej, chemikaliów w przemyśle spożywczym i rolniczym a także wody deszczowej.

więcej
192,00 zł

Pojemnik 100 litrowy do przechowywania wody pitnej, chemikaliów w przemyśle spożywczym i rolniczym a także wody deszczowej.

więcej
1 315,00 zł

Pojemnik 1000 litrowy do przechowywania wody pitnej, chemikaliów w przemyśle spożywczym i rolniczym a także wody deszczowej.

więcej

Beczki plastikowe do domowego i przemysłowego zastosowania – postaw na trwałość i jakość

Dlaczego akurat beczki plastikowe? Jeżeli postawisz na elementy wysokiej klasy (a takie właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy), to możesz mieć pewność, że umożliwią one komfortowe i bezpieczne transportowanie oraz przechowywanie różnego rodzaju materiałów.

Gdzie możesz wykorzystać dostępne w naszej ofercie beczki plastikowe?

Wszechstronność tego rodzaju opakowań jest bardzo szeroka. Beczki z plastiku możesz zastosować, jeżeli posiadasz firmę lub chcesz wykorzystać ją do domowych celów.

  • Transport, produkcja czy przechowywanie pożywienia – beczki to neutralne zapachowo i smakowo pojemniki, które umożliwiają przetwórstwo pożywienia, jego transport i przechowywanie. Beczki plastikowe wykorzystuje się między innymi do produkcji kiszonek różnego rodzaju. Beczka na żywność to świetne rozwiązanie do domu czy przy produkcji przemysłowej.
  • Transport odpadów – w beczkach możesz przetransportować m.in. aluminium, odpady mokre, niebezpieczne substancje chemiczne.
  • Transport i przechowywanie substancji chemicznych – zbiorniki plastikowe to możliwość swobodnego transportowania leków, materiałów chemicznych (w płynie czy innych stanach skupienia), bez obawy o środowisko i własne bezpieczeństwo.
  • Zastosowanie ogrodnicze – to pojemniki do przechowywania ziemi, tworzenia kompostu naturalnego czy łapania wody deszczowej. Znajdą zastosowanie w ogrodnictwie przemysłowym czy domowym.
  • Transport i przechowywanie materiałów sypkich – świetnie sprawdzą się jako magazyny piasku, żwiru czy soli drogowej.

Co warto wiedzieć o dostępnych u nas beczkach?

Beczki plastikowe to mocne, trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych pojemniki. Producent beczek plastikowych, które znajdziesz w naszym asortymencie gwarantuje wytrzymałość i jakość stworzonych przez siebie zbiorników. Dzięki wszechstronności, różnych rozmiarach i wariantach, sprawdzą się one w różnych sytuacjach.

Beczki plastikowe znajdujące się w ofercie naszego sklepu występują w różnych rozmiarach i wariantach. Dostępne są w pojemnościach od 30 do 220 litrów. Beczki plastikowe zostały wyprodukowane z polietylenu. Dzięki zastosowaniu tego typu tworzywa sztucznego są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, porównywalnie nawet do beczek metalowych. Surowiec, z jakiego zostały wykonane, uniemożliwia przedostawanie się smaków i zapachów pomiędzy przechowywanym produktem a beczką. Dzięki temu beczki polietylenowe mają szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym. Wykorzystywane są do przechowywania produktów żywnościowych oraz przemysłowych, a szeroki wlew umożliwia magazynowanie w nich zarówno substancji stałych, jak i ciekłych.

Jakie beczki plastikowe możemy Ci zaoferować?

Posiadamy beczki plastikowe, które posiadają szczelnie zakryte wieko lub dodatkowe uchwyty do transportowania. Możesz wybrać wariant ze standardowym deklem, deklem UN czy korkami UN o różnej pojemności.

Proponujemy beczki plastikowe z deklem, które wyposażone są w szczelne wieko i obręcz zaciskową gwarantującą bezpieczne przechowywanie produktów. Ruchome uchwyty umiejscowione na beczkach ułatwiają ich przenoszenie. Beczki z dwoma korkami znajdujące się w ofercie naszego sklepu są wykorzystywane do magazynowania oraz transportowania produktów sypkich oraz ciekłych. Otwory zabezpieczone są uszczelkami, odpornymi na wiele substancji. Wszystkie beczki są stabilne i lekkie, z możliwością paletowania i transportowania w kontenerach oraz łatwego opróżniania.

W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko wysokiej jakości beczki, ale też innego rodzaju opakowania i zbiorniki plastikowe. Dostaniesz pojemniki magazynowe, kanistry, kuwety i wiele różnych elementów do uporządkowania magazynu, biura, hali produkcyjnej czy innych miejsc. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z naszej oferty! To z pewnością będzie się opłacać. 

Gwarancja magazynuj.pl dla beczek z tworzywa

Beczki plastikowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji beczek atestowanych. Oferowane przez nas beczki charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.