Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Beczki plastikowe

Beczki plastikowe znajdujące się w ofercie naszego sklepu występują w różnych rozmiarach i wariantach. Dostępne są w pojemnościach od 30 do 220 litrów. Beczki plastikowe zostały wyprodukowane z polietylenu. Dzięki zastosowaniu tego typu tworzywa sztucznego są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, porównywalnie nawet do beczek metalowych. Surowiec, z jakiego zostały wykonane, uniemożliwia przedostawanie się smaków i zapachów pomiędzy przechowywanym produktem a beczką. Dzięki temu beczki polietylenowe mają szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym. Wykorzystywane są do przechowywania produktów żywnościowych oraz przemysłowych, a szeroki wlew umożliwia magazynowanie w nich zarówno substancji stałych, jak i ciekłych.

Proponujemy beczki plastikowe z deklem, które wyposażone są w szczelne wieko i obręcz zaciskową gwarantującą bezpieczne przechowywanie produktów. Ruchome uchwyty umiejscowione na beczkach ułatwiają ich przenoszenie. Beczki z dwoma korkami znajdujące się w ofercie naszego sklepu są wykorzystywane do magazynowania oraz transportowania produktów sypkich oraz ciekłych. Otwory zabezpieczone są uszczelkami, odpornymi na wiele substancji. Wszystkie beczki są stabilne i lekkie, z możliwością paletowania i transportowania w kontenerach oraz łatwego opróżniania.

78,56 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 30 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
141,52 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 120 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
95,65 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 60 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
249,52 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 220 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej
216,35 zł

Beczka wykonana z polietylenu o pojemności 220 l. Pojemnik posiada atest na kontakt z żywnością.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla beczek z tworzywa

Beczki plastikowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji beczek atestowanych. Oferowane przez nas beczki charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.