Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Apteczki z normą DIN 13164 i DIN 13157

W naszym asortymencie oferujemy wysokiej klasy apteczki DIN 13164 i DIN 13157, które zapewniają pełne bezpieczeństwo pracownikom podczas wykonywania obowiązków zawodowych, a także ułatwiają wypełnianie wymogów związanych z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Wyposażone są między innymi w ustniki, chusteczki, koce, środki dezynfekujące, opatrunki, nożyczki i wszystko to, co może być niezbędne do udzielenia pomocy w newralgicznym momencie. Można wykorzystać je jako wyposażenie zakładu pracy, ale też instalując je w samochodach.

27,45 zł

Wkład apteczki pierwszej pomocy DIN 13164 PLUS Z dodatkowym ustnikiem i chusteczkami dezynfekującymi.

więcej
29,89 zł

Apteczka pierwszej pomocy spełniająca normę DIN 13164 z dodatkowym składem. W skład apteczki wchodzi: ustnik do sztucznego oddychania oraz chusteczki dezynfekujące.

więcej
29,89 zł

Apteczka pierwszej pomocy spełniająca normę DIN 13164 z dodatkowym rzepem mocującym do tapicerki. Idealna apteczka do samochodu.

więcej
29,89 zł

Apteczka pierwszej pomocy spełniająca normę DIN 13164 z dodatkowym składem: ustnik do sztucznego oddychania oraz chusteczki dezynfekujące.

więcej
31,11 zł

Apteczka przeznaczona do wyposażenia autobusów. Apteczka Autobusowa spełniająca normę DIN 13164. W skład zestawu wchodzi: ustnik do sztucznego oddychania, chusteczki dezynfekujące.

więcej
36,60 zł

Samochodowy zestaw pierwszej pomocy spełniająca normę DIN 13164 z dodatkowym wyposażeniem: kamizelka ostrzegawcza wg DIN EN 471

więcej
45,75 zł

Samochodowy zestaw pierwszej pomocy spełniający normę DIN 13164. Kompletny zestaw zawiera apteczkę samochodową oraz trójkąt ostrzegawczy z homologacją UE.

więcej
47,58 zł

Wkład apteczki pierwszej pomocy DIN 13157

więcej
52,46 zł

Samochodowy zestaw pierwszej pomocy w opakowaniu z wodoodpornej tkaniny, dodatkowym wyposażeniem: trójkąt ostrzegawczy z homologacją UE, rzep mocujący do tapicerki, ustnik do sztucznego oddychania, chusteczki dezynfekujące. Apteczka samochodowa spełnia normę DIN 13164

więcej
54,90 zł

Apteczka pierwszej pomocy w pudełku z tworzywa DIN 13157 PLUS wraz ze stelażem mocującym do ściany.

więcej
56,73 zł

Apteczka pierwszej pomocy w opakowaniu z tkaniny wodoodpornej DIN 13157 PLUS wraz z paskiem na ramię.

więcej
59,78 zł

Samochodowy zestaw pierwszej pomocy spełniająca normę DIN 13164 z dodatkowym składem: trójkąt ostrzegawczy z homologacją UE, rzep mocujący do tapicerki, ustnik do sztucznego oddychania, chusteczki dezynfekujące.

więcej
74,42 zł

Przemysłowa, przenośna apteczka pierwszej pomocy. Z bogatym wyposażeniem, obejmujących środki opatrunkowe, zestawy plastrów, rękawiczki, nożyczki, chustę trójkątną i koc ratunkowy. W zestawie z instrukcją udzielania pierwszej pomocy z wykazem telefonów alarmowych.

więcej
87,84 zł

Metalowa apteczka pierwszej pomocy. Posiada zamek na klucz oraz podstawowe wyposażenie.

więcej
89,06 zł

Apteczka przemysłowa w pudełku z tworzywa ABS DIN 13157 PLUS. Kompletny zestaw zawiera apteczkę oraz stelaż do zamontowania do ściany

więcej
100,04 zł

Apteczka przemysłowa w pudełka z tworzywa ABS DIN 13157 PLUS TOP 15. Kompletny zestaw zawiera apteczkę oraz stelaż do zamontowania do ściany

więcej
108,58 zł

Metalowa apteczka pierwszej pomocy. Posiada zamek na klucz oraz podstawowe wyposażenie.

więcej
139,69 zł

Apteczka pierwszej pomocy. Posiada zamek na klucz oraz podstawowe wyposażenie.

więcej
198,86 zł

Apteczka przemysłowa w pudełku z tworzywa ABS TOP 20 PLUS 2 x DIN13157. Kompletny zestaw zawiera apteczkę oraz stelaż do zamontowania do ściany

więcej

Apteczka DIN 13157 a DIN 13164 - czym się różnią?

DIN jest skrótem Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego (Deutsches Institut für Normung) oraz norm przez niego wydawanych. Jako że brak jest w Polsce krajowych norm w zakresie pierwszej pomocy, korzystamy, podobnie jak inne kraje w Europie, z norm niemieckich. Norma DIN opisuje zawartość apteczki. Wyróżniamy następujące podstawowe normy:

Norma DIN 13164

Wyposażenie apteczki z normą DIN 13164 konieczne jest w razie wypadku drogowego lub podczas zdarzeń umożliwiających udzielanie pierwszej pomocy w terenie.

Norma DIN 13167

Apteczki oznakowane normą DIN 13167 opracowane zostały z myślą o kierowcach jednośladów. Liczba i rodzaj dobranych opatrunków zapewnia zarówno optymalną wielkość opakowania apteczki, jak i wystarczającą ilość oraz rodzaj opatrunków.

Norma DIN 13157

Ostatnia kategoria DIN 13157 – jest to duża (tzw. apteczka przemysłowa) norma określająca ilość i rodzaj opatrunków niezbędnych przy udzielaniu pierwszej pomocy na terenie zakładów pracy, magazynów czy też fabryk.

Apteczki z normą DIN – skuteczna ochrona pracowników

Czym jest apteczka DIN 13164 lub apteczka DIN 13157? To zaawansowane i skuteczne elementy chroniące życie i zdrowie pracowników w wielu branżach, zawierające produkty do ratowania w trakcie urazów spowodowanych działaniami mechanicznymi, chemicznymi i innymi. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju apteczki z normą DIN, dostosowane do potrzeb Twojej firmy!

Przypominamy, że apteczka z unijną normą DIN spełnia wytyczne pod względem bezpieczeństwa i wypełnia kryteria związane z ochroną pracowników w zakładach zatrudnienia. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno wyspecjalizowane apteczki z normą DIN, jak i apteczki pierwszej pomocy do zastosowania prywatnego.

Jakiego rodzaju apteczki z normą DIN znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy różnego rodzaju apteczki pierwszej pomocy z normą DIN, zawierające elementy niezbędne do reagowania w przypadku oparzeń chemicznych, oparzeń ogniem, urazów mechanicznych i wielu innych. Wszystkie spełniają normy bezpieczeństwa i wypełniają kryteria dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy.

Posiadamy apteczki z normą DIN w formie szafek metalowych, a także saszetek umożliwiających ich proste i szybkie przewożenie. Z łatwością powiesisz je na ścianie swojego przedsiębiorstwa, a także zamontujesz w samochodach dostawczych czy ciężarowych, przeznaczonych do transportu komercyjnego. Przypominamy, że w niektórych krajach posiadanie apteczki jest obowiązkowym wyposażeniem pojazdu.

Kiedy apteczki z normą DIN to istotny element wyposażenia firmy?

Apteczki z normą DIN to obowiązkowe wyposażenie wszystkich wyspecjalizowanych zakładów pracy, w tym między innymi fabryk, przedsiębiorstw usługowych, a także pojazdów wykorzystywanych do transportu komercyjnego.

Apteczka DIN 13164 czy apteczka DIN 13157 pozwala ratować życie na terenie magazynów, sklepów wielkopowierzchniowych, w fabrykach chemicznych, stolarniach i wielu innych miejscach. Zachęcamy do sprawdzenia charakterystyki rodzajów prezentowanych apteczek.

Gwarancja magazynuj.pl dla apteczek z normą DIN 13164 i DIN 13157

Apteczki z wyposażeniem DIN 13164 i DIN 13157 znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą spełniać apteczki pierwszej pomocy. Znajdujące się w naszej ofercie apteczki z normą DIN objęte są gwarancją producenta, co potwierdza ich wysoką jakość. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.