Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Apteczki bez wyposażenia

Przepisy BHP wskazują, że w przedsiębiorstwach wymagane są różnego rodzaju apteczki medyczne o wyposażeniu dostosowanym do określonej branży. Z tego względu w zakładach pracy sprawdzi się dostępna w naszym asortymencie apteczka metalowa na ścianę bez wyposażenia. To produkt odpowiednio opisany i widoczny, dostępny u nas m.in. w wielu wersjach pod względem rozmiaru czy wyglądu. Z łatwością uzupełnisz jej wyposażenie zgodnie z potrzebami własnej firmy. Produkty te nadają się również do wyposażenia klinik medycznych czy gabinetów lekarskich. Można zamykać je na klucz.

87,84 zł

Metalowa apteczka pierwszej pomocy. Posiada zamek na klucz oraz podstawowe wyposażenie.

więcej
108,58 zł

Metalowa apteczka pierwszej pomocy. Posiada zamek na klucz oraz podstawowe wyposażenie.

więcej
124,93 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP1, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel).

więcej
136,64 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP1/S, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel). Drzwi szklane wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 4mm.

więcej
197,54 zł

Metalowa szafka medyczna zamykana na zamek kluczowy AP2. W zestawie ze też śrubami z kołkami, służącymi do mocowania szafki na powierzchni pionowej. Sprzedawany zestaw nie zawiera wyposażenia medycznego.

więcej
200,67 zł

Apteczka w formie wiszącej szafki ze szklanymi drzwiczkami pozwala na natychmiastowy dostęp do środków pierwszej pomocy oraz monitorowanie ich stanu na bieżąco. Wygodna, zamykana na kluczyk apteczka niezbędna jest w każdym zakładzie pracy.

więcej
230,34 zł

Wykonana ze stali nierdzewnej apteczka to znakomite rozwiązanie pozwalające na szybki dostęp do akcesoriów pierwszej pomocy. Zamykana na klucz szafka medyczna ze stali nierdzewnej wyposażona jest w 4 półki.

więcej
233,46 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP3/S, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel). Drzwi szklane wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 4mm.

więcej

Zaopatrz się w metalową szafkę na apteczkę z kluczem

Apteczki medyczne bez wyposażenia charakteryzuje niska cena oraz dowolność w komponowaniu ich zawartości. Skrzynki na leki można wyposażyć pod indywidualne potrzeby miejsca, w którym będą użytkowane. Metalowe apteczki to element niezbędny w każdym zakładzie pracy, obiekcie magazynowym czy produkcyjnym. Apteczki pierwszej pomocy są produktami o uniwersalnej konstrukcji, stosowane w szpitalach, szkołach, dyżurkach, biurach, placówkach i urzędach.

Przepisy BHP nakładają obowiązek posiadania apteczki w miejscu pracy. Nasze apteczki przemysłowe cechują się prostym, eleganckim wyglądem oraz odpowiednim oznaczeniem zgodnym z normami BHP.

W naszej ofercie znajdują się produkty w różnych rozmiarach wykonane z wysokiej jakości materiałów. Apteczki na medykamenty występują w kilku wersjach: z półkami, z drzwiami pełnymi lub przeszklonymi. Każda z apteczek metalowych zamykana jest na klucz.

Gwarancja magazynuj.pl dla apteczek bez wyposażenia

Apteczki bez wyposażenia będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji apteczek metalowych. Proponowane przez nas apteczki charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.