Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Apteczki bez wyposażenia

Apteczki medyczne bez wyposażenia cechuje niska cena oraz dowolność w kompletowaniu zawartości w zależności od indywidualnych potrzeb. Apteczki pierwszej pomocy to produkty o uniwersalnej konstrukcji niezbędne w każdym zakładzie pracy czy obiekcie magazynowo-produkcyjnym. Oferowane przez Magazynuj.pl apteczki metalowe posiadają odpowiednie oznaczenie, przeszklone łatwo dostępne drzwiczki, spełniając tym samym wymogi związane z obowiązkiem posiadania akcesoriów pierwszej pomocy w miejscu pracy.

61,00 zł

Metalowa apteczka pierwszej pomocy. Posiada zamek na klucz oraz podstawowe wyposażenie.

więcej
74,42 zł

Metalowa apteczka pierwszej pomocy. Posiada zamek na klucz oraz podstawowe wyposażenie.

więcej
81,38 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP1, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel).

więcej
86,40 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP1/S, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel). Drzwi szklane wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 4mm.

więcej
123,25 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP2, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Apteczki malowane są farbami proszkowymi strukturalnymi w kolorze jasny popiel - RAL 7035.

więcej
128,28 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP2/S, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel). Drzwi szklane wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 4mm.

więcej
148,38 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP3, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel).

więcej
153,40 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP3/S, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel). Drzwi szklane wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 4mm.

więcej

Oficjalny partner