Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Apteczki bez wyposażenia

Apteczki medyczne bez wyposażenia charakteryzuje niska cena oraz dowolność w komponowaniu ich zawartości. Skrzynki na leki można wyposażyć pod indywidualne potrzeby miejsca, w którym będą użytkowane. Metalowe apteczki to element niezbędny w każdym zakładzie pracy, obiekcie magazynowym czy produkcyjnym. Apteczki pierwszej pomocy są produktami o uniwersalnej konstrukcji, stosowane w szpitalach, szkołach, dyżurkach, biurach, placówkach i urzędach.

Przepisy BHP nakładają obowiązek posiadania apteczki w miejscu pracy. Nasze apteczki cechują się prostym, eleganckim wyglądem oraz odpowiednim oznaczeniem zgodnym z normami BHP.

W naszej ofercie znajdują się produkty w różnych rozmiarach wykonane z wysokiej jakości materiałów. Apteczki na medykamenty występują w kilku wersjach: z półkami, z drzwiami pełnymi lub przeszklonymi. Każda z apteczek metalowych zamykana jest na klucz.

70,76 zł

Metalowa apteczka pierwszej pomocy. Posiada zamek na klucz oraz podstawowe wyposażenie.

więcej
87,84 zł

Metalowa apteczka pierwszej pomocy. Posiada zamek na klucz oraz podstawowe wyposażenie.

więcej
99,07 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP1, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel).

więcej
102,14 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP1/S, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel). Drzwi szklane wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 4mm.

więcej
153,60 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP2/S, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel). Drzwi szklane wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 4mm.

więcej
159,74 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP2, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Apteczki malowane są farbami proszkowymi strukturalnymi w kolorze jasny popiel - RAL 7035.

więcej
180,48 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP3/S, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel). Drzwi szklane wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 4mm.

więcej
188,93 zł

Apteczka pierwszej pomocy AP3, zawieszana na ścianie za pomocą śrub. Posiada zamek na klucz. Malowana proszkowo - RAL 7035 (jasny popiel).

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla apteczek bez wyposażenia

Apteczki bez wyposażenia będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji apteczek metalowych. Proponowane przez nas apteczki charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.