Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Zawiesia pasowe - strona 1

Zawiesia pasowe to dwuwarstwowe pasy wykonane z mocnych taśm syntetycznych zszywanych ze sobą. Są stosowane w transporcie, wykorzystywane do łatwego i bezpiecznego podnoszenia ciężkich ładunków lub montażu elementów gabarytowych. Jest to podstawowy element wyposażenia firm logistycznych, ale również podstawowy produkt wykorzystywany w innych branżach przemysłowych.

W tej sekcji bazy wiedzy znajdą Państwo artykuły pomagające wybrać odpowiedni rodzaj zawiesi pasowych. Zobaczą Państwo przegląd dostępnych u nas produktów, dowiedzą się Państwo, jakie są najczęściej popełniane błędy przy ich wyborze czy wreszcie w których sytuacjach najlepiej je wykorzystać.

Każdy czytelnik znajdzie tu interesujące informacje na temat obowiązujących norm, które powinny spełniać profesjonalne zawiesia pasowe, pozna bliżej ich zalety, cechy oraz dowie się, jakie obowiązują i co oznaczają oznaczenia znajdujące się na etykietach zawiesi pasowych.

Zapraszamy do lektury.

Nowości w Magazynuj.pl - pojemniki i zawiesia pasowe

Magazynuj.pl - 2018-05-18

Łatwe przenoszenie towarów? Wybierz naszą nowość - pojemniki i zawiesia pasowe, w tym kosze składane, kosze na odpady oraz wiadra.

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na temat zawiesi pasowych. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.