Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Wygrodzenia ostrzegawcze - strona 1

Produkty służące do bezpiecznego wygrodzenia stref charakteryzują się możliwością szybkiego i łatwego montażu oraz demontażu. Używane do stałego lub tymczasowego ogrodzenia stref wyłączonych z ruchu (stref niebezpiecznych, obszaru miejsca pracy maszyn, ruchu pieszych). Doskonałe do wygrodzenia drogi komunikacyjnej oraz kierunku kolejki w sklepie, banku czy na lotnisku.

W tej sekcji bazy wiedzy znajdą Państwo artykuły pomagające wybrać odpowiedni rodzaj wygrodzenia. Zobaczą Państwo przegląd dostępnych u nas produktów, dowiedzą się Państwo, jakie są najczęściej wybierane, czy wreszcie w których sytuacjach najlepiej je wykorzystać i na co zwrócić uwagę, aby jak najlepiej dobrać produkt do określonych potrzeb.

Każdy czytelnik znajdzie tu interesujące informacje dotyczące najtańszych form wygrodzeń, zasad bezpieczeństwa przy wygradzaniu stref niebezpiecznych oraz wiele innych, ciekawych tematów.

Zapraszamy do lektury.

Dlaczego i kiedy warto stosować ograniczniki parkingowe?

Magazynuj.pl - 2022-03-23

Niezależnie od tego czy posiadasz miejsce parkingowe na wspólnym garażu czy zarządzasz parkingiem, z którego korzysta wiele osób – ogranicznik parkingowy do garażu pomoże Ci w zachowaniu porządku, bezpieczeństwa i komfortu korzystania z danego miejsca postojowego.

Jakie pachołki drogowe stosować, by były zgodne z przepisami?

Magazynuj.pl - 2022-02-24

Pachołki drogowe to elementy wykorzystywane do tymczasowego oznakowania danej przestrzeni lub obiektu. Z jakich materiałów są wykonane te akcesoria i jakie są ich rodzaje? Odpowiedzi znajdziesz w naszym dzisiejszym wpisie!

Czym różnią się rozwijane taśmy wygrodzeniowe?

Magazynuj.pl - 2017-04-21

Najpopularniejszym i zarazem najekonomiczniejszym rozwiązaniem służącym do tego celu są rozwijalne taśmy wygrodzeniowe. Służą one przede wszystkim do szybkiego wydzielenia takich obszarów jak strefy magazynowe, rampy załadunkowe oraz każdego specyficznego miejsca w zakładzie pracy. Za pomocą taśm można także separować..

Jaki obowiązek spoczywa na pracodawcy w związku z wydzieleniem miejsc niebezpiecznych?

Magazynuj.pl - 2017-03-19

Obowiązek wydzielania miejsc niebezpiecznych na stanowiskach pracy, określa Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Rozporządzenie z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. (Dz. U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650). 

Rodzaje wygrodzeń, które wybrać?

Magazynuj.pl - 2017-03-19

Wygrodzenia stałe oraz wygrodzenia czasowe. Ten podstawowy podział charakteryzuje oraz określa na jaki produkt powinniśmy się zdecydować.

Oryginalne słupki - jak rozpoznać?

Magazynuj.pl - 2015-04-27
Magazyny, warsztaty, szpitale, hotele, centra handlowe, kina - słupki odgradzające wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie kontrolowanie tłumu czy dostępu do wyznaczonych miejsc jest kwestią priorytetową...

Tanie wygrodzenia miejsc niebezpiecznych

Magazynuj.pl - 2014-08-25

Najtańszymi formami wygrodzeń są pachołki. Zaletą ich jest uniwersalność i przydatność. Niska cena cena wynika z konstrukcji pozwalającej na zastosowanie pachołków wyłącznie..

Słupki plastikowe w wygradzaniu miejsc niebezpiecznych

Magazynuj.pl - 2014-08-19

Oznakowanie w odpowiedni sposób strefy niebezpiecznej nie tylko jest obowiązkiem pracodawcy wynikającym z przepisów, ale w dużym stopniu przyczynia się do lepszej organizacji pracy w zakładzie. Możliwość szybkiego wyznaczenia szlaku komunikacyjnego lub miejsca potencjalnie niebezpiecznego znacznie..

Wygradzanie stref w magazynie - kasety ścienne

Magazynuj.pl - 2014-08-11

Analizując zalety rozwiązań kasetowych na pewno warto wskazać oszczędzający miejsce w magazynie ścienny system montażu (za pomocą śrub lub w sposób mniej inwazyjny – poprzez mocowanie na magnesy i klipsy ścienne). Zamontowanie taśmy redukuje ilość..

Popularne separatory i wygrodzenia ostrzegawcze

Magazynuj.pl - 2014-08-04
- Stosowanie separatorów i wygrodzeń ostrzegawczych to obowiązek regulowany przepisami prawa w zakresie BHP – tłumaczy Marcin Hankiewicz z Magazynuj.pl. Separatory i wygrodzenia ...

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na temat wygrodzeń ostrzegawczych. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.