Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Worki BIG BAG - strona 1

Worki typu BIG BAG to doskonałe, wielkogabarytowe opakowania, które dzięki swojej budowie znajdują zastosowanie w prawie każdej dziedzinie przemysłu. Najlepiej sprawdzają się przy przechowywaniu produktów sypkich, pylących i granulowanych. Worki polecane są również do transportu zbóż, nawozów oraz produktów spożywczych, takich jak sól czy cukier. Mnogość zastosowań i przystępna cena powodują, że worki typu BIG BAG stają się coraz popularniejsze i często niezastąpione w wielu zakładach. Zapraszamy do naszej bazy wiedzy, w której znajdą Państwo artykuły pomagające lepiej poznać specyfikę worków typu BIG BAG.

Zobaczą Państwo przegląd dostępnych u nas produktów, dowiedzą się Państwo, jakie są najczęściej popełniane błędy przy ich wyborze czy wreszcie w których sytuacjach najlepiej je wykorzystać. Każdy czytelnik wyszuka tu interesujące informacje na tematy dotyczące przechowywania produktów sypkich np. nawozów, pozna bliżej ofertę worków typu BIG BAG o różnych pojemnościach oraz znajdzie wiele innych ciekawych zagadnień.

Zapraszamy do lektury.

Jakie zastosowanie mają worki Big Bag?

Magazynuj.pl - 2022-03-08

Alternatywą dla kontenerów mogą być worki Big Bag. Jakie mają zastosowanie i co warto o nich wiedzieć?

Worki wielkogabarytowe dla branży spożywczej

Magazynuj.pl - 2018-07-30

W branży spożywczej, szczególnie przy składowaniu produktów sypkich ważny jest dobór odpowiedniego worka. Odpowiednie cechy, takie jak wytrzymałość, odporność na wilgoć, wszelkie uszkodzenia to podstawa, gdy chcemy..

Na wielkogabarytowe potrzeby - worki BIG BAG

Magazynuj.pl - 2017-06-30

W artykule tym omawiamy worki BIG BAG oraz ich przydatność podczas składowania wielkogabarytowych produktów. Zapraszamy do bazy wiedzy magazynuj.pl.

Worki Big Bag - jak nie popełnić błędu przy wyborze?

Magazynuj.pl - 2016-08-16
Wybierając worki Big Bag należy zwrócić uwagę nie tylko na wymiary opakowania, ale także materiał, z jakiego został wykonany oraz maksymalny udźwig. BIG BAGi z tkaniny powlekanej cechuje ba...

Big Bagi - przegląd dostępnych rozwiązań (cz. 2)

Magazynuj.pl - 2016-07-22

W artykule tym omawiamy BIG BAGi – przegląd dostępnych rozwiązań (cz. 2). Zapraszamy do bazy wiedzy magazynuj.pl.

Big Bagi - przegląd dostępnych rozwiązań (cz. 1)

Magazynuj.pl - 2016-07-07

W artykule tym omawiamy worki typu BIG BAG oraz ich zastosowanie. Zapraszamy do bazy wiedzy magazynuj.pl.

BIG BAG - worki wielkogabarytowe

Magazynuj.pl - 2016-01-22

W artykule tym omawiamy worki wielkogabarytowe typu BIG BAG. Zapraszamy do bazy wiedzy magazynuj.pl

"Pięćsetki" przydatne do magazynowania nawozów

Magazynuj.pl - 2014-06-30

W artykule tym omawiamy "pięćsetki", czyli worki typu BIG BAG o pojemności 500 kg. Opisujemy w jaki sposób ich specyfikacja pozwala na doskonałe przechowywanie nawozów. Zapraszamy do bazy wiedzy magazynuj.pl.

"Tonówki", czyli przegląd worków typu BIG BAG

Magazynuj.pl - 2014-06-23

W artykule tym omawiamy "tonówki", czyli rodzaje worków typu BIG BAG o ładowności do jednej tony. Zapraszamy do bazy wiedzy magazynuj.pl.

Worki BIG BAG - co musisz o nich wiedzieć?

Magazynuj.pl - 2014-05-06

W artykule tym omawiamy worki BIG BAG. Przedstawiamy ich podstawowe zastosowanie oraz ich specyfikacje. Zapraszamy do bazy wiedzy magazynuj.pl.

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami na temat worków BIG BAG. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na temat wielkogabarytowych worków typu BIG BAG. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.