Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Uszczelki gumowe - strona 1

Zabezpieczenie przeciwuderzeniowe wykonane z gumy to produkt ochraniający regały magazynowe przed przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym np. wózkiem widłowym. Uszczelka wykorzystywana jest również do zabezpieczenia ścian na zamkniętych parkingach oraz wszelkich płaskich powierzchni. Szerokie zastosowanie oraz duży wybór uszczelek czyni je produktami uniwersalnymi, przydatnymi w każdym magazynie.

W tej sekcji bazy wiedzy znajdą Państwo artykuły pomagające wybrać odpowiedni rodzaj zabezpieczeń gumowych. Zobaczą Państwo przegląd dostępnych u nas produktów, dowiedzą się Państwo, jakie są najczęściej popełniane błędy przy ich wyborze czy wreszcie w których sytuacjach najlepiej je wykorzystać.

Każdy czytelnik znajdzie tu interesujące informacje na temat cech materiału, z którego są wykonane oraz montażu.

Serdecznie zapraszamy do lektury.

Proste, za to skuteczne zabezpieczenie - uszczelki z gumy EPDM

magazynuj.pl - 2016-06-09

Właściwości uszczelki sprawiają, że jest doskonałym produktem zabezpieczającym regały przed uszkodzeniem. Guma zastosowana do produkcji uszczelek cechuje się możliwością zachowania ciągłości struktury, mimo..

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na temat uszczelek gumowych. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.