Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Słupki plastikowe w wygradzaniu miejsc niebezpiecznych

Oznakowanie w odpowiedni sposób strefy niebezpiecznej nie tylko jest obowiązkiem pracodawcy wynikającym z przepisów, ale w dużym stopniu przyczynia się do lepszej organizacji pracy w zakładzie.

Możliwość szybkiego wyznaczenia szlaku komunikacyjnego lub miejsca potencjalnie niebezpiecznego znacznie ogranicza ewentualne wypadki przy pracy i dodatkowe koszty.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów produktów służących do wygradzania. Wybierając odpowiedni, warto zastanowić się w jakim środowisku będą wykorzystywane i jednocześnie takie, które posłużą latami.

słupki plastikowe

Do wygradzania specyficznych stref w magazynie mogą służyć słupki mobilne - plastikowe. To rozwiązania pośrednie cenowo, które swoje zastosowanie znajdują w magazynach i innych miejscach składowania towarów, ruchu maszyn, czy przy stanowiskach montażowych. Elementy te wykorzystywane są także w sytuacjach specyficznych, np. wygradzając uszkodzone nawierzchnie, czy drogi komunikacyjne.

Cechami charakterystycznymi słupków plastikowych jest ich mobilny charakter, czterokierunkowe mocowania taśmy, systemy spowalniania oraz przeciw niepowołanemu zerwaniu. Dodajmy, że słupki plastikowe ze względu na zastosowany materiał i podstawę przemysłową UPCV, sprawdzą się zarówno w terenie wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Są odporne na działanie wilgoci, skrajnie wysokie i niskie temperatury oraz działanie promieni UV.

Inwestując w słupki plastikowe oferowane w sklepie magazynuj.pl mamy gwarancję zakupu sprawdzonych i niezawodnych produktów najwyższej jakości.