Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Przełom w przechowywaniu produktów

Zagospodarowanie przestrzenią oraz jak najlepsze jej wykorzystanie jest sporym wyzwaniem w dobie rozwoju branży magazynowej. Inwestycja w funkcjonalne, wysokie regały oraz wszelkie sprzęty pozwalające na lepszą organizację i łatwiejsze przechowywanie artykułów stają się niezbędne.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów skrzyń do przechowywania produktów. Na uwagę zasługują skrzyniopalety plastikowe, które chętnie są wybierane przez przedsiębiorców.

Skrzyniopalety z tworzywa posiadają wiele zalet, dzięki czemu zyskują na popularności i stanowią alternatywę dla skrzyń drewnianych. Za wyborem skrzyniopalety plastikowej przemawia fakt, iż jej żywotność sięga nawet 20 lat. Można z niej korzystać w każdych warunkach atmosferycznych, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie substancji żrących. Skrzyniopalety z tworzywa nie wchłaniają wody i są łatwe w utrzymaniu czystości. Doskonałe do transportu produktów żywnościowych oraz materiałów sypkich.

Różnorodność skrzyń z tworzywa powoduje, iż zyskują uznanie w każdej branży. Możliwość sztaplowania oraz łatwość przenoszenia pomagają zaoszczędzić miejsce w magazynie. Wśród szerokiej oferty skrzyniopalet plastikowych wyróżnia się pojemniki pełne i składane. Te drugie są rozwiązaniem bardziej praktycznym, gdyż mają możliwość składania i po opróżnieniu zajmują znacznie mniej miejsca.

 skrzyniopaleta

Ciekawą opcją są pojemniki z ruchomym dnem. Istotą produktu jest unoszenie się dna skrzyni, w miarę ubywania z niej towaru. Rozwiązanie takie sprawia, iż artykuł znajdujący się w skrzyni jest zawsze łatwo dostępny dla konsumenta.

W sklepie magazynuj.pl dostępne są skrzyniopalety ażurowe, pełne oraz pokrywy, które stanowią dodatkową ochronę przechowywanych w skrzyniach materiałów.

Proponowane skrzyniopalety ażurowe są chętnie używane do przechowywania i transportowania owoców. Budowa skrzyniopalet pozwala na odpowiednią wentylację, co zapobiega psuciu się przechowywanych artykułów żywnościowych.

Pełne skrzyniopalety wielokrotnego użytku oprócz różnych wymiarów, różnią się między sobą budową zewnętrzną. Występują na płozach, stopach lub na kółkach. Wszystkie wykonane są z odpornego na odkształcenia materiału. Przystosowane są do transportu wózkiem widłowym, a możliwość układania skrzyniopalet w stosie pomaga zaoszczędzić miejsce w magazynie.

Zakup skrzyniopalet to opłacalny wydatek. Solidne wykonanie i wysokiej jakości materiał użyty do produkcji pojemników gwarantuje wieloletnie użytkowanie.