Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Półki siatkowe jako alternatywa dla półek regałowych

Odpowiednia organizacja w magazynie usprawnia pracę i gwarantuje bezpieczeństwo. Innowacyjne rozwiązania przyczyniają się do zwiększenia komfortu pracy i często prowadzą do lepszego zagospodarowania przestrzenią magazynową.

Podstawowym wyposażeniem każdego magazynu są regały. Dobór odpowiednich półek do regałów zwiększa przestrzeń oraz pomaga lepiej wykorzystać dostępne w magazynie miejsce.

W jakie półki najlepiej zatem zainwestować? Jakie będą najpraktyczniejsze?

Półki siatkowe oferowane przez sklep magazynuj.pl to lekkie i tanie produkty spełniające wymagania systemów przeciwpożarowych. Specjalne wzmocnienia powodują, że rozwiązania te stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych półek regałowych. W ramach tej kategorii sklep proponuje także separatory na półkę – pozwalające oddzielać i zarządzań przestrzenią w ramach gniazda regałowego.

Półki siatkowe posiadają dużo nowocześniejsze zabezpieczenie niż kraty pomostowe. W odróżnieniu od krat wiórowych, które przepuszczają wodę i są łatwopalne, stanowią zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie np. na wypadek pożaru. Wszystkie półki posiadają wzmocnienia z płaskownika, skutecznie zabezpieczając towar przed upadkiem.

Półki produkowane są w Polsce, produkty te wykonujemy także na zamówienie w niestandardowych wymiarach.