Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Palety słupkowe - alternatywa dla regałów magazynowych

Palety słupkowe to ciekawe rozwiązanie, coraz popularniejsze w przedsiębiorstwach. W wielu miejscach wykorzystywane są jako alternatywa dla tradycyjnych regałów magazynowych. Swoje szerokie zastosowanie znajdują przy składowaniu różnych towarów, w tym także popularnych worków BIG BAG. Ich kolejną zaletą jest możliwość elastycznego zarządzania powierzchnią w magazynie. Nieużywane palety słupkowe można bowiem w każdej chwili zdemontować.

Palety słupkowe

Co jeszcze wyróżnia palety słupkowe? Szybki montaż i demontaż, a także stabilność całej konstrukcji dzięki kwadratowej, ocynkowanej podstawie. Warto wybrać wersję Manurack o różnej długości rur nośnych, która idealnie nada się do czasowego magazynowania produktów luzem lub na palecie. Drugą opcją jest paleta słupkowa Manubag, którą wykorzystuje się do transportu wewnętrznego oraz do przewożenia worków BIG BAG. Modele wyróżnia stabilna konstrukcja o kwadratowej podstawie i wzmocnionej górnej ramie, a także wykończenie ocynkiem galwanicznym.

Wszystkie rodzaje palet słupkowych, także w wymiarach indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta dostępne są na magazynuj.pl.